نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ممنوع الخورج بودن دانشجویان سال اخر پزشکی

Junior Member

پیش فرض ممنوع الخورج بودن دانشجویان سال اخر پزشکی

سلام دوستان . ایا قانون ممنوع الخورج بودن دانشجویان سال اخر پزشکی صحت داره ؟و اینکه ایا راهی برای حلش هست ؟
    من برای گواهی اشتغال به تحصیل جهت اخذ ویزا توریستی مراجعه کردم که ندادند و الان نمی دونم بدون این مدرک چه طور میتونم ویزا بگیرم.
    Where liberty dwells, there is my country

پیش فرض پاسخ : ممنوع الخورج بودن دانشجویان سال اخر پزشکی

اینکه گواهی اشتغال به تحصیل به شما ندادن فکر نمیکنم اصلا ربطی به ممنوع الخروج بودن شما داشته باشه!

سلام، شما یک گواهی اشتغال به تحصیل بگیر برای تامین اجتماعی بگو برای دفترچه بیمه می خوام. نظام وظیفه با همون ازتون وثیقه می گیره و میرید و بر می گردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    اینکه گواهی اشتغال به تحصیل به شما ندادن فکر نمیکنم اصلا ربطی به ممنوع الخروج بودن شما داشته باشه!
    مسئله ممنوع الخروج بودن نیست چون بدون اطلاع دانشگاه هم میشه از کشور خارج شد و کسی کاری نداره اما خب گواهی اشتغال به تحصیل یه مدرک مهم در جریان اخذ ویزای توریستی که نشون میده شما قراره برگردین . اینو با چی میشه جبران کرد؟کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام، شما یک گواهی اشتغال به تحصیل بگیر برای تامین اجتماعی بگو برای دفترچه بیمه می خوام. نظام وظیفه با همون ازتون وثیقه می گیره و میرید و بر می گردید.
    من دختر هستم. الان هم یک گواهی اشتغال دارم که توش قید شده غیرقابل ترجمه . نیاز به ترجمه اش دارم برای تحویل به سفارت

دیگه این روزها دانشجو شدن خیلی آسون شده بنابراین شاید گواهی اشتغال به تحصیل زیاد واسه کسی ارزش نداشته باشه. شما 2 تا راه حل داری: یک دارالترجمه پیدا کن که همون گواهی که نوشته ارزش ترجمه نداره رو برات ترجمه کنه. نباید کار سختی باشه! اگر نتونستی این کارو کنی کارت دانشجویی بین المللی بگیر. واسه این باید تو اینترنت سرچ کنی...

نقل قول نوشته اصلی توسط taratm نمایش پست ها
    من دختر هستم. الان هم یک گواهی اشتغال دارم که توش قید شده غیرقابل ترجمه . نیاز به ترجمه اش دارم برای تحویل به سفارت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)