صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 120

موضوع: CFA or GMAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : CFA or GMAT

کاوه جان؛ درود

شما قبلا تاکید زیادی روی منابعی که توی پروفایل داوطلب گذاشته میشه داشتی. من یه مدته که دارم Topic Based Practice Test رو میزنم. اما توی تمامی سرفصل های تست هایی رو که توی هر Attempt آزمون میگیره با Attempt قبلی تقریبا یکیه و عوض نمیشه ....

میخواستم بپرسم روال همینه یا اینکه تغییر میکنه ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Golhin نمایش پست ها
    کاوه جان؛ درود

شما قبلا تاکید زیادی روی منابعی که توی پروفایل داوطلب گذاشته میشه داشتی. من یه مدته که دارم Topic Based Practice Test رو میزنم. اما توی تمامی سرفصل های تست هایی رو که توی هر Attempt آزمون میگیره با Attempt قبلی تقریبا یکیه و عوض نمیشه ....

میخواستم بپرسم روال همینه یا اینکه تغییر میکنه ؟
    فکر کنم روال همینه و تغییر نکنه.
    شما درس رو بخونین ، بعد تست های انتهای هر فصل رو بزنین بعد برین سراغ منابع آنلاین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

CFA مرحله 1 تا چه حد بدرد کار پیدا کردن در تورنتو میخوره؟ من لیسانسم بیزینس بوده و قصد دارم مهاجرت کنم کانادا. زبانم خوبه بدون خوندن ielts را 8 میشم. به نظر شما:
    1- CFA مرحله 1 چقدر میتونه به کار پیدا کردن من کمک کنه؟ internship هم باشه فرقی نداره.
    2- من قصد دارم CFA level I بگیرم که کار بتونم پیدا کنم و بعد از 1 سال کار کردن در فاینانس لازم شد برم mba. از نظر شما این تا چه حد محتمل و قابل انجام هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    CFA مرحله 1 تا چه حد بدرد کار پیدا کردن در تورنتو میخوره؟ من لیسانسم بیزینس بوده و قصد دارم مهاجرت کنم کانادا. زبانم خوبه بدون خوندن ielts را 8 میشم. به نظر شما:
    1- CFA مرحله 1 چقدر میتونه به کار پیدا کردن من کمک کنه؟ internship هم باشه فرقی نداره.
    2- من قصد دارم CFA level I بگیرم که کار بتونم پیدا کنم و بعد از 1 سال کار کردن در فاینانس لازم شد برم mba. از نظر شما این تا چه حد محتمل و قابل انجام هست؟
    1. تورنتو یکی از شهرهای دنیاست که بالاترین تعداد CFA charter holder رو داره لذا پاس کردن CFA level 1 خیلی به شما کمک نمیکنه ! من خیلی CFA charter holder میشناسم که از هند اومدن و برای یه اینترنشیپ ساده رقابت میکنن ، لذا به نظر من سخته.
    2. معمولا بچه ها برعکس عمل میکنن ، MBA میخونن که تو بازار کار از اسم دانشگاه استفاده کنن تا مورد توجه باشن ، یکمی سخته تو تورنتو کار فاینانس پیدا کنین بدون اینکه از دانشگاهای آمریکای شمالی فارغ التحصیل شده باشین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

Junior Member

درود
    من به دلایلی قصد دارم منابع cfa را مطالعه کنم اما قصد امتحان دادن ندارم در اینترنت دنبال منابع گشتم اما فقط فایلهای Schweser را پیدا کردم ایا این منبع برای تسلط به مفاهیم کفایت میکنه؟ یا باید کتابهای اصلی را بخوانم کسی از دوستان میداند کتابهای اصلی را کجا می توانم پیدا کنم؟ اسم کتابهای اصلی چیست؟
    سپاسگذار

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vm68 نمایش پست ها
    درود
    من به دلایلی قصد دارم منابع cfa را مطالعه کنم اما قصد امتحان دادن ندارم در اینترنت دنبال منابع گشتم اما فقط فایلهای Schweser را پیدا کردم ایا این منبع برای تسلط به مفاهیم کفایت میکنه؟ یا باید کتابهای اصلی را بخوانم کسی از دوستان میداند کتابهای اصلی را کجا می توانم پیدا کنم؟ اسم کتابهای اصلی چیست؟
    سپاسگذار
    بستگى به سطح اطلاعات شما داره. اگه ليسانستون به غير از مديريت مالي، بازرگاني و حسابدارى هست ممكنه به مشكل برخورد كنين، لذا بهتره كه از رفرنس اصلي مطالعه كنين كه كلى جزييات رو ميگه. اما اگه بكگراند رو داريين Schweser كافيه.
    ميتونين كتاب ها رو از طريق تورنت دانلود كنين
    1. این پست برای شروع

Junior Member

درود
    سپاسگذار از پاسختون فقط اگر امکان داره بگین این همین کتابها رو باید بخونم؟ یا کتاب دیگری هم هست؟
    Analysis Of Derivatives
    Analysis of equity investments Valuation-Stowe
    Investment Analysis And Portfolio Management

Microeconomics-Private & Pubic
    Quantitative Methods for Inestment Analysis

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vm68 نمایش پست ها
    درود
    سپاسگذار از پاسختون فقط اگر امکان داره بگین این همین کتابها رو باید بخونم؟ یا کتاب دیگری هم هست؟
    Analysis Of Derivatives
    Analysis of equity investments Valuation-Stowe
    Investment Analysis And Portfolio Management

Microeconomics-Private & Pubic
    Quantitative Methods for Inestment Analysis
    خیر. دوست عزیز 6 تا کتاب هست.
    تو این لینک برید:
    http://www.vividbook.org/CFA.asp

جلوی این متن میتونین ایمیل بزنین بهشون تا لینک دانلود براتون بفرستن 2015 CFA Level-1 Curriculum Volume 1-6
    1. این پست برای شروع

آیا با گرفتن این مدرک میشه با داشتن شغلی خوش درآمد در آینده مطمئن بود؟

منظورم اینه که بدون سابقه قبلی کار مرتبط. و منظورم این نیست که همون اول درآمد خوب باشه. طبعا اول به عنوان کارآموز و بعدا حقوق کمتر و الخ.

چقدر هزینه داره گرفتن مدرک سطح 1؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    آیا با گرفتن این مدرک میشه با داشتن شغلی خوش درآمد در آینده مطمئن بود؟

منظورم اینه که بدون سابقه قبلی کار مرتبط. و منظورم این نیست که همون اول درآمد خوب باشه. طبعا اول به عنوان کارآموز و بعدا حقوق کمتر و الخ.

چقدر هزینه داره گرفتن مدرک سطح 1؟
    تقریبا جوابتون مثبته. (دوتای اولی)
    این آزمون سه سطحه هستش، سطح یک سادست در کل، و چیز زیاد خاصی نداره و آسونه. سطح 2 رو قبول شید خوبه!(البته بازم تقریبا)
    سطح سه برابر یه فوق لیسانس مالی حساب میاد.(از لحاظ سطح سواد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)