نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گرنت های ملی آمریکا و مسائل مرتبط

Junior Member

Question گرنت های ملی آمریکا و مسائل مرتبط

سلام دوستان،
    یه سوالی برای من پیش آمده، استاد من ازم خواسته تا برای پروژه ام که ایده اش مال خودم بوده یه پروپوزال بنویسم تا برای گرنت NIH اقدام کنیم. بهش گفتم که شرایط من رو میدونه و من نمیتونم به عنوان یه اینترنشنال اقدام کنم و در جواب به من گفت که خودش اقدام میکنه. حالا سوال من اینجاست، آیا پروپوزال های اینچنینی محدودیتی برای پتنت شدن اون پروژه در آینده خواهند داشت؟ بر فرض هم استاد گرنت رو بگیره، این وسط از بنده فقط به عنوان نیروی رایگان ازم استفاده شده (چون اصولا استاد پروپوزال مینویسه و نه دانشجو)و یا مزایای دیگه ایی میتونه برای دانشجوی اینترنشنال هم داشته باشه؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : گرنت های ملی آمریکا و مسائل مرتبط

محدودیتی برای پتنت نداره وقتی استاد اقدام می کنه. اینکه بعدا مزایایی برای دانشجو داشته باشه، بستگی به برخورد استاد با قضیه داره. اگه بعد از تصویب گرنت شما رو در پروژه مشارکت بده، اسم شما در نتیجه کار میاد. تا قبل از اون مرحله هم اگه کارهای مربوط به پروپوزال رو از طریق ایمیل انجام بدید، مدرک کتبی دارید که چه مقدار از ایده پوروپوزال مربوط به شما بوده و شما چه سهمی داشتید. کلا در این جور موارد مستندات مکتوب داشتن خوبه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)