صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

فکر نمی کنم نیازی به این همه زحمت باشه ...
    سایت BBC Learning English اخبار های متنوعی رو به صورت فایل های صوتی همراه با متنشون قرار داده . می تونید اونها رو دانلود کنید و گوش بدید ... البته با لهجه بریتیشه
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

البته سایت VOA NEWS هم فایل ها را با متن گذاشته!! میتونید دانلود کنید...با لهجه آمریکن! البته فی*لتر هست! ;D
    http://www.voanews.com/specialenglish/index.cfm

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

دوستان سلام

برخی از دوستان سوال از من پرسیدند که چگونه میشه CNN Radio رو ضبط کرد و تبدیل به mp3 نمود.
    خوب این اسم نرم افزار ضبط:
    WM Recorder Version 11.3

در صورت نیاز دوستان خودم هم نرم افزارش رو اینجا می گذارم و هم آموزش!!!

به امید موفقیت و کسب نمره ی خوب در TOEFL
    انشاالله
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

Member mohhhamad آواتار ها

عزیز جان ما ماهواره نداریم.ممنون میشم این رو بذارید رو فروم.خیلی مفید خواهد بود
    این کاربر ،غیر فعال است.

رشته و دانشگاه
    Earth

با توجه به درخواست دوستان عزیز
    من در حال حاضر چند تا تراک 1 ساعته با پسوند mp3 تهیه کردم و در اختیار دوستان در همینجا قرار خواهم داد.
    فقط چند روز به بنده فرصت بدهید چون واقعاً سرم شلوغه 8)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng
    دوست عزیز منظورتان شبکه ماهواره ای CNN هست؟
    خوب ما که از داشتن ماهواره محرومیم، تکلیف چیست؟ ???
    منبعی به غیر از اون چی هست؟؟؟
    سلام
    هموطنور که بچه ها گفتند و دارند کمک میکنند فایل های زیادی رو بگیرید و گوش بدید- فیلم ها اخبار و............همه چیز
    من دیگه اعصابم خورد شده بود
    اهان
    چون قبلا یعنی سال ها پیش طرف با گوش دادن 4 تا نوار مکسل که شنیداری تافل توش بود میرفت سر تافل-در عصر دایناسور ها- و با یه 550 همه چی تمام-اما انتظارات زیاد تر رفت
    بعدا دیدم ای بابا ام ای تی یهو تافل رو از 550 اینها تو یکسال یه شیفت خفن داد -مثلا میگم ام ای تی چون یادمه-
    گوشی اومد دستم که اپلیکنت ها دیگه همه سطح زبانشون رفته بالا- دیدم از قافله عقب موندم- ملت و نسل های جدید که با اخبار و فیلم ها مجاز ماهواره ای بزرگ شده بودند اون شنیداری مثلا کتاب های passage که یک روز خفن بود واسشون زنگ تفریح بود
    روزی هم که یه طفل بمن گفت اهای اهای عمو lets get out of here و ازش پرسیدم ازکجا اینو یاد گرفتی و گفت boomrang که یه کانالی بود/هست که کارتون های مجاز میاره تصمیم کبری گرفتم و.....
    از دوستام خواستم روی CD و ....اخبار بریزند بیارند مثا همین کار بچه های فرووم- البته بدلیل CNN رو من گیر دادم اما بعد ول کردم اون دیگه ول نمیکنه- مقر اصلیش یا همون headquarter اینجا اون خیابون اونوری تو اتلانتا هنوزم وقتی میبینمش به یاد تافل کاغذی میفتم........دیگه خسته شدم-بعدا بازم میام خاطره میگم و اثرات CNN- لطفا محرومم نکنید

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام

موردی که به خود من تو قسمت listeningخیلی کمک کرد ، دیدن سریالهای آمریکایی بود. مثل lost,24, prison break, grey's anatomy , ...... البته نه به صورت تفریحی روزی یک قسمت. مثلا شما به مدت 3-4 هفته، روزی 5-6 ساعت فیلم ببینید. نا خوداگاه وقتی می خواید فارسی حرف بزنید هم انگلیسی تو ذهنتون میاد.

listening را 28 شدم

در مورد لغت، لغات تافل بیشتر از کتاب 504 نیست.( البته نظر شخصیه منه. ) که آن هم با خوندن چند بار کتاب به راحتی یاد می گیرید.

به نظر من نکته مهم تمرکز داشتن سر جلسه امتحانه.خصوصا امتحان IBT بخش speaking ، چون همه کسانی که امتحان می دن، با هم بخش ها را شروع نمی کنند. واقعا سالن شلوغ میشه. و تمرکز و اعتماد به نفس رمز موفقیته

همگی موفق باشید
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

رشته و دانشگاه
    Earth

دوستان خوب سلام

با توجه به قولی که داده بودم مبنی بر اینکه شاید فایل های ذخیره شده CNNRadio به صورت تصادفی، رو برای زبان آموزان عزیز اینجا برایتان میگذارم، و با توجه اینکه این سایت بسته شده است، لذا بنده قادر به انجام این کار نیستم. خوب البته منابعی دیگری هم وجود داره که مفید هستند. لذا از دیگر دوستان تقاضامندم منابع خوب صوتی دیگر را که برای ارتقاء بخش شنیداری زبان در اختیار دارند را اینجا معرفی کنند.

Member

سلام...دوستان این برنامه به طور پیش فرض بسیاری رادیو های متنوع از جمله BBC-CNN-NPR و ... را داره!!! با اینترنت هم کار میکنه! ;D
    میتونید به صورت mp3 ضبط کنید هر آنچه را می شنوید!!!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

رشته و دانشگاه
    Earth

دوستان سلام

متأسفانه هر وقت به قسمت Radio سایت NRP مراجعه میکنم با این مشکل مواجه میشم:
    اگرچه Adobe Flash Player را نصب کردم!!!

The Player requires version 8 or higher of the Adobe Flash Player.

Please obtain a free upgrade to the latest version of the Adobe Flash Player.

کسی هست کمکم کنه و بدونه مشکل چیست؟

ممنون از دوستان پر تلاش تافلی ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)