صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng
    دوستان سلام

متأسفانه هر وقت به قسمت Radio سایت NRP مراجعه میکنم با این مشکل مواجه میشم:
    اگرچه Adobe Flash Player را نصب کردم!!!

The Player requires version 8 or higher of the Adobe Flash Player.

Please obtain a free upgrade to the latest version of the Adobe Flash Player.

کسی هست کمکم کنه و بدونه مشکل چیست؟

ممنون از دوستان پر تلاش تافلی ;D
    سلام
    به نظرم Uninstal کنید و دوباره نصب کنید و حتما به ورژن نرم افزار دقت کنید... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

آدم های زیادی رو دیدم که چندین بار تافل امتحان دادن چون نمره دلخواهشون رو نگرفتن. به نظر من یه علتش اینه که با trick های تافل آشنا نبودند هیچ وقت. مثلا سر جلسه یه پسری از من پرسید شما ریدینگ ها رو که می خونین بعد بره تست ها وقت کم نمیارین؟ گفتم مگه اول همش رو میخونی؟ دوستان می دونن که واقعا بیش از یه نگاه اجمالی در ابتدا به کل یک ریدینگ اصلا به صلاح نیست!
    حالا منظور اینکه تافل یه امتحان تریکی هست و به نظر من تا حد زیادی لم داره بنابراین شرکت در یک کلاس آمادگی تافل (من فشردش رو رفتم که حدود فک کنم 110 هزار تومن شد) بسیار مفیده و به همه توصیش می کنم. چون هرچقدر هم که مسلط باشین به انگلیسی باز هم اون تریک ها رو تو کلاس خیلی بهتر متوجه میشین.
    نمی دونم مجازم اسم کلاسی رو که رفتم اینجا بگم یا نه ولی به هر حال در آموزش های آزاد دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران که بین خیابون قدس و وصال شیرازی هست شرکت کردم. من کلا یه بار iBT دادم و نمرم 96 شد و کافی بود برام و گذشته از پیشینه زبانم تا اون روز شرکت در کلاس رو عامل خیلی خیلی مهمی می دونم در نمرم.

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

نقل قول نوشته اصلی توسط ckh
    آدم های زیادی رو دیدم که چندین بار تافل امتحان دادن چون نمره دلخواهشون رو نگرفتن. به نظر من یه علتش اینه که با trick های تافل آشنا نبودند هیچ وقت. مثلا سر جلسه یه پسری از من پرسید شما ریدینگ ها رو که می خونین بعد بره تست ها وقت کم نمیارین؟ گفتم مگه اول همش رو میخونی؟ دوستان می دونن که واقعا بیش از یه نگاه اجمالی در ابتدا به کل یک ریدینگ اصلا به صلاح نیست!
    حالا منظور اینکه تافل یه امتحان تریکی هست و به نظر من تا حد زیادی لم داره بنابراین شرکت در یک کلاس آمادگی تافل (من فشردش رو رفتم که حدود فک کنم 110 هزار تومن شد) بسیار مفیده و به همه توصیش می کنم. چون هرچقدر هم که مسلط باشین به انگلیسی باز هم اون تریک ها رو تو کلاس خیلی بهتر متوجه میشین.
    نمی دونم مجازم اسم کلاسی رو که رفتم اینجا بگم یا نه ولی به هر حال در آموزش های آزاد دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران که بین خیابون قدس و وصال شیرازی هست شرکت کردم. من کلا یه بار iBT دادم و نمرم 96 شد و کافی بود برام و گذشته از پیشینه زبانم تا اون روز شرکت در کلاس رو عامل خیلی خیلی مهمی می دونم در نمرم.
    دوست خوب سلام
    تجربه ی خوبی بود. ای کاش ما رو بیشتر با این ترفندهای زیرکانه یا بهتر بگم "ماهرانه" ، آشنا کنی!
    اگه همه ی ترفندها رو بتونی لیست کنی، محشره ;D
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

رشته و دانشگاه
    Earth

نقل قول نوشته اصلی توسط zari
    اگر میخواید از شبکه های ماهواره ای برای تقویت زبان استفاده کنید، من بی بی سی پرایم (BBC prime) رو هم توصیه میکنم. میتونید زیرنویسش رو هم فعال کنید.

دوستان عزیزی که این امکان رو دارند که BBC Prime رو روی کامپیوترشون با کارت TVذخیره کنند، اگر براشون امکانپذیره لطفاً اونو در تراکهایی چند دقیقه ای برای دوستان داخل اینترنت آپلود کنند که ما بی ماهواره ها هم بتونیم برای تقویت زبان از اون استفاده کنیم چون من خیلی تعریفهای شیرین از بی بی سی پرایم به خاطر جذابیتش برای بینندگان شنیدم.

اجرتون با خدا

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng

دوستان عزیزی که این امکان رو دارند که BBC Prime رو روی کامپیوترشون با کارت TVذخیره کنند، اگر براشون امکانپذیره لطفاً اونو در تراکهایی چند دقیقه ای برای دوستان داخل اینترنت آپلود کنند که ما بی ماهواره ها هم بتونیم برای تقویت زبان از اون استفاده کنیم چون من خیلی تعریفهای شیرین از بی بی سی پرایم به خاطر جذابیتش برای بینندگان شنیدم.

اجرتون با خدا
    BBC مگه لهجه انگليسي نيست؟؟به درد تافل ميخوره؟

Member

سلا دوستان...سایت voa english یک قسمتی داره به نام VOA Special English که برای تقویت listening هستش...فایل ها رو به صورت mp3 میشه دانلود کرد...متن را هم میشه در یک فایل word ذخیره کرد...موضوعات بسیار خوبی هم داره...اجتماعی...علمی...سیاسی. ..فقط تنها مشکل ***** بودنش هست!
    لینک زیر آدرس سایت هست...
    http://www.voanews.com/specialenglish/index.cfm

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان

دوستان من یه سوال در مورد نحوه جواب دادن به قسمت Reading دارم .من اون طور که خودم عمل میکنم ، دیدم که بهتره براساس سوال ها متن رو ادامه بدم.یعنی اول متن رو نمیخونم میرم سراغ اولین سوال بعد میرم از تو متن جوابشو پیدا میکنم بعد میرم سراغ سوال بعدی و ... . معمولا هم ترتیب سوالات به شکلی هستش که مشکلی پیش نیاد.حالا میخوام بدونم که آیا این روش روش درستی هستش یا نه.و اینکه روش هایی که شما به کار میبرید چه طور هستش . خوشحال میشم اگه تجربیاتتون رو هم در اختیار من بذارید

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_999
    سلا دوستان...سایت voa english یک قسمتی داره به نام VOA Special English که برای تقویت listening هستش...فایل ها رو به صورت mp3 میشه دانلود کرد...متن را هم میشه در یک فایل word ذخیره کرد...موضوعات بسیار خوبی هم داره...اجتماعی...علمی...سیاسی. ..فقط تنها مشکل ***** بودنش هست!
    لینک زیر آدرس سایت هست...
    http://www.voanews.com/specialenglish/index.cfm
    voa special english یه مشکل دیگه هم به نظر من داره و اون اینکه یه مقدار کند هست ولی سرعت cnn , bbc خیلی عالیه. voa برای شروع خوبه.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

رشته و دانشگاه
    Earth

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    voa special english یه مشکل دیگه هم به نظر من داره و اون اینکه یه مقدار کند هست ولی سرعت cnn , bbc خیلی عالیه. voa برای شروع خوبه.
    دوست خوبم در خصوص اینی که میفرمایید VOA کند مطالب صوتی اش را برای شنونده بیان میکنه باید بگم که چند وقت پیش من برای خرید این سی دی به کتابفروشی مراجعه کردم و ایشان اظهار داشتند که VOA در 2 پارت ارائه میشود:
    یکی سریع و دیگری کند لذا به راحتی میتوانید بخش مورد نظر را از کتابفروشی های انقلاب تهیه بفرمایید
    موفق باشی

رشته و دانشگاه
    Earth

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    BBC مگه لهجه انگليسي نيست؟؟به درد تافل ميخوره؟
    والا من که خیلی شنیدم میگند BBC Prime عالیه برای زبان آموزانی که میخوان تافل بگیرند اما در خصوص سوال شبهه برانگیز شما دوست خوب باید بگم به نظرم کسانی که بی بی سی پرایم را توصیه میکنند این است که چون این شبکه جذابیت خاصی داره لذا میتونه بیننده را پشت TV میخکوب کنه! و به هرحال برای یادگیری ناخودآگاه زبانش بی تأثیر نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)