صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi eng
    والا من که خیلی شنیدم میگند BBC Prime عالیه برای زبان آموزانی که میخوان تافل بگیرند اما در خصوص سوال شبهه برانگیز شما دوست خوب باید بگم به نظرم کسانی که بی بی سی پرایم را توصیه میکنند این است که چون این شبکه جذابیت خاصی داره لذا میتونه بیننده را پشت TV میخکوب کنه! و به هرحال برای یادگیری ناخودآگاه زبانش بی تأثیر نیست.
    به نظر من برای آزمون تافل بهتره همون منابع مربوط به امتحان به خوبی مطالعه بشن . شبکه های انگلیسی به خاطر موضوعات بسیار متنوعی که دارند و اکثرا هم در آزمون تافل استفاده نمی شوند وقتی توصیه میشه که کاملا روی کتاب های معروف تافل کار کرده باشید و فقط بخواهید اسکیل listening تون را قوی تر کنید. در این زمان سایتها و کانالهای انگلیسی زبان بسیار موثر خواهند بود.

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_999
    سلام...دوستان این برنامه به طور پیش فرض بسیاری رادیو های متنوع از جمله BBC-CNN-NPR و ... را داره!!! با اینترنت هم کار میکنه! ;D
    میتونید به صورت mp3 ضبط کنید هر آنچه را می شنوید!!!
    تازه فهمیدم که اینهمه دنگ و فنگ نمیخواد!!!
    برای دریافت فایلهای صوتی به این سایت مراجعه کنید و کلی پادکست داره برای ذخیره. برای لیسنینگ خوبه

http://lbc.audioagain.com/index.php?...channel_id=331
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH
    به نظر من برای آزمون تافل بهتره همون منابع مربوط به امتحان به خوبی مطالعه بشن . شبکه های انگلیسی به خاطر موضوعات بسیار متنوعی که دارند و اکثرا هم در آزمون تافل استفاده نمی شوند وقتی توصیه میشه که کاملا روی کتاب های معروف تافل کار کرده باشید و فقط بخواهید اسکیل listening تون را قوی تر کنید. در این زمان سایتها و کانالهای انگلیسی زبان بسیار موثر خواهند بود.

دوست عزیز سلام

بی شک کسی الزامی بودن منابع تافل را انکار نمیکند اما تنوع هم در آموختن زبان انگلیسی در listening هم توصیه میشود!
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

Junior Member

به نظر من نحوه امتحان دادن مهمه. چون امتحان طولانیه. باید با ارامش امتحان بدیم. من speaking را 29 شدم. ولی آنقدر ریلکس حرف زده بودم فکر می کردم 15 هم نشم! آخه آخرای امتحان بود. گفتم خیلی خراب دادم باداباد بذار راحت حرفمو بزنم. ولی در عوض reading را که خیلی هم تمرین کرده بودم 23 شدم فقط چون خیلی استرس داشتم. آرامش کلید موفقیته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour
    دوستان من یه سوال در مورد نحوه جواب دادن به قسمت Reading دارم .من اون طور که خودم عمل میکنم ، دیدم که بهتره براساس سوال ها متن رو ادامه بدم.یعنی اول متن رو نمیخونم میرم سراغ اولین سوال بعد میرم از تو متن جوابشو پیدا میکنم بعد میرم سراغ سوال بعدی و ... . معمولا هم ترتیب سوالات به شکلی هستش که مشکلی پیش نیاد.حالا میخوام بدونم که آیا این روش روش درستی هستش یا نه.و اینکه روش هایی که شما به کار میبرید چه طور هستش . خوشحال میشم اگه تجربیاتتون رو هم در اختیار من بذارید

ممنون
    جواب سوالتون از نظر من اینه که بلی راهتون کاملا درست و منطقی هستش و انجام کاری غیر از این فکر می کنم می تونه باعث کاهش بازدهی و نمره بشه. البته من خودم اول هر ریدینگ در حد 30 تا 60 ثانیه یه نگاه اجمالی به کل متن می نداختم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان

سلام
    برای گرفتن نمره خوب از امتحات تافل باید قلق ها رو خوب بلد باشی.من که خیلی خوب نتیجه گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط esivoltaj نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن نمره خوب از امتحات تافل باید قلق ها رو خوب بلد باشی.من که خیلی خوب نتیجه گرفتم.
    سلام ببخشید چه قلقهایی؟ می شه لطفا توضیح بدید؟

تافل 109. مطالعه بسيار زياد كتاب داستان هاي ساده، و گوش دادن مداوم به mp3 هاي لانگمن، دلتا، بارونز و كمبريج. چيزاي ديگه هم بود ولي اينا مهم تر بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد: مهندسی محیط زیست - شریف و MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام

موردی که به خود من تو قسمت listeningخیلی کمک کرد ، دیدن سریالهای آمریکایی بود. مثل lost,24, prison break, grey's anatomy , ...... البته نه به صورت تفریحی روزی یک قسمت. مثلا شما به مدت 3-4 هفته، روزی 5-6 ساعت فیلم ببینید. نا خوداگاه وقتی می خواید فارسی حرف بزنید هم انگلیسی تو ذهنتون میاد.

listening را 28 شدم

در مورد لغت، لغات تافل بیشتر از کتاب 504 نیست.( البته نظر شخصیه منه. ) که آن هم با خوندن چند بار کتاب به راحتی یاد می گیرید.

به نظر من نکته مهم تمرکز داشتن سر جلسه امتحانه.خصوصا امتحان IBT بخش speaking ، چون همه کسانی که امتحان می دن، با هم بخش ها را شروع نمی کنند. واقعا سالن شلوغ میشه. و تمرکز و اعتماد به نفس رمز موفقیته

همگی موفق باشید
    من هنوز تافل ندارم؛ اما چون وضعیت reading ام بطور کلی خوبه، تجربه‌ی مشابهی دارم. من بخاطر وضعیت کاری که دارم، بیشتر از اینکه فارسی بخونم، انگلیسی می‌خونم و این، باعث شده که توی خوندن انگلیسی، خیلی راحت باشم. به طور کلی فکر می‌کنم تکرار، رمز هر موفقیتی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bussiness management(MS) ,university of Isfahan

آره فکر خوبیه اگر اینکارو بکنید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)