صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

پادکست ها به لیسنینگ من کمک کردن
    www.cbc.ca/podcasting خوب بود

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

با سلام بر همه دوستام من علی حسینی 32 ساله از ارومیه . نظر شخیم رو میگم. برای کسانی که میخوان برای تافل خودشون را آماده کنند بهتر هست که برای listening و تقویت دایره لغت ، سراغ لغتاهای دانشگاهی برید!! دوستانی که ماهواره ندارند ، CD کتب دلتا را بهمراه خود کتاب دلتا تافل تهیه کنید ، چون همان متن را هم برای شما چاپ کرده و میتونید با استفاده از همین روش زبانتون را برای تافل تقویت کنید !! با حرف دوستم mahdi eng کاملا موافقم یکی از این روشها مطالعه کتاب ، 504 و 601 و 1100 هست. ولی در یک کلام خلاصه اگه خسته نشید ، در کنار علاقه و علاقه و علاقه که شرظ اصلی زبان بویژه برای تافل هیت ، تمرین تمرین تمرین تمرین ، تکرار تکرار تکرار تکرار ، تمرین تکرار تمرین تکرار ..........به همین شکل ادامه و بر روی 4 مهارت . با نوشته های جملات اول دوستم mahdi eng در مورد تافل موافقم.

اگر کسی در منزل ماهواره نداره ، برید به سی دی یا نرم افزار فروشی ها بخواهید که براتون فیلمهای مشتند بی بی سی و یا هر فیل مستند به زبان اصلی ، مثلا discovery را بده ، که لااقل در دی وی دی یا سی دی ببینید. بگم بخنیدید ، بعضی ها ماهواره ندارن ، این حقیر 32 ساله دیپلم کامپیوتر ( کامپیو تر ندارم ) .

هیچ وقت سعی نکنید ذهنتون را به فارسی عادت بدبد!! انگلیسی بفهمید و انگلیسی حرف بزنید ، بخونید ، بشنوید . شاد و تندرست باشید
    ویرایش توسط pejman-Mech : October 29th, 2010 در ساعت 09:06 PM دلیل: سوالات غیر مرتبط با تاپیک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض تجربه شخصی

با سلام خدمت دوستان
    بنده در مورد تجربه شخصی خودم صحبت می کنم شاید نظر دوستان چنین نباشه:
    کتاب TOEFL Essays Barron's برای بخش writing بسیار مفید و کمک کننده بود و به دوستان پیشنهاد می کنم از آن استفاده کنند. امیدوارم دوستان از این کتاب بتوانند استفاده مطلوب را ببرند. ضمناً کتاب preparation دلتا هم کتاب نسبتاً مفیدی است.

به امید موفقیت همه دوستان

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نظر شخصی من در مورد لیسنینگ اینه که اگه هنوز شروع به کار نکردین حتما حتما حتما با VOA (همون ورژن کندش) شروع کنین، شاید به نظر زیاد جالب نباشه ولی مطمئن باشید بعد از یه مدت لیسنینگ دیگه واستون غول! نخواهد بود. چون به نظر من مشکل اصلی در لیسنینگ تشخیص کلمه ها از همدیگست که وقتی شما با نحوه تلفظ درست کلمات آشنا بشین دیگه هر نوع لیسنینگی با هر سرعتی واستون راحت خواهد شد.
    تجربه شخصی من این بود که یه مدت بطور مداوم فایل های VOA رو گوش میکردم، حتی بدون اینکه بهش توجهی کنم توی گوشم وز وز میکرد بعد از یه مدت لیسنینگم به شدت خوب شد و شروع کردم به گوش دادن منابع دیگه (با سرعت عادی)، البته هنوز امتحان ندادم ولی دیگه مشکل لیسنینگ ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    نظر شخصی من در مورد لیسنینگ اینه که اگه هنوز شروع به کار نکردین حتما حتما حتما با VOA (همون ورژن کندش) شروع کنین، شاید به نظر زیاد جالب نباشه ولی مطمئن باشید بعد از یه مدت لیسنینگ دیگه واستون غول! نخواهد بود. چون به نظر من مشکل اصلی در لیسنینگ تشخیص کلمه ها از همدیگست که وقتی شما با نحوه تلفظ درست کلمات آشنا بشین دیگه هر نوع لیسنینگی با هر سرعتی واستون راحت خواهد شد.
    تجربه شخصی من این بود که یه مدت بطور مداوم فایل های VOA رو گوش میکردم، حتی بدون اینکه بهش توجهی کنم توی گوشم وز وز میکرد بعد از یه مدت لیسنینگم به شدت خوب شد و شروع کردم به گوش دادن منابع دیگه (با سرعت عادی)، البته هنوز امتحان ندادم ولی دیگه مشکل لیسنینگ ندارم
    سلام دوستان
    میتونید فایلای مربوط به شبکه voa رو از لینک زیر دانلود کنید.
    http://mihandownload.com/2011/05/%D8...al-English.php
    موفق باشید.

یه سوالم داشتم شما اینجا فقط در مورد تقویت listening گفتین واسه بقیه مهارت ها چه منابعی توصیه میکنین؟ مثلا واسه آموزش لغت چی توصیه میکنین؟ من میخوام تا سال بعد تافلمو بگیرم به نظرتون چیکار کنم بهتره؟

سلام

ممنون می شم مشخصات شبکه ی bbc prime رو بذارید

ممنون

Junior Member

سلام
    منظور از voaکدومه رادیو یا تلویزیون؟

برای تقویت سپیکینگ : ابتدا یک موضوع رو انتخاب کنید ترجیجا از سوالات یا موضوعات اخیر تافل ، بعد در مورد موضوع صحبت کنید ضمنا باید با کمک گوشی یا ... صدای خودتون رو ضبط کنید و در انتها خودتون به صدا خودتون گوش کنید و سعی کنید اشکالاتتون رو پیدا کنید اگر در حین صحبت کردن با مشکلات مثل پیدا کردن لغت مناسب ، گرامر مناسب و .... مواجه شدید بلافاصله بعد از اینکه به صدای خودتون گوش کردید با کمک کتاب های منبع و اینترنت اون ها رو رفع کنید و بعد دوباره صدای خودتون رو ضبط کنید و این بار سعی کنید آن موارد قبلی را بهتر و روان تر و بدون اشکال بگویید.

Junior Member

سلام این وی او ای اسپیشال اینگلیش هنوز پخش میشه ؟از کدوم ماهواره چه فرکانسی و چه ساعتایی .ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)