صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

منابعی که خود موسسه ets معرفی کرده:http://www.ets.org/toefl/ibt/prepare/

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

به نظر من هر کتابی که در دوران آماده سازی قبل از امتحان ذهن و تفکر شما رو بیشتر به سمت نکات امتحانی ببره می تونه مفید باشه اما می خوام از زمان یک هفته ای قبل از امتحان صحبت کنم.در این هفته ی آخر هیچ چیز بهتر از استفاده از ازمون های سال های قبل تافل که در کتاب kit جمع آوری شده نمی تونه به شما کمک کنه.سعی کنید با قرار دادن خودتون در شرایط امتحانی و مرور چند باره ی مطالب مرتب ذهنتون رو به سمت فضای امتحانی ببرید و مطمئن باشید با این روش نتیجه ی زحمات خودتون رو (هر مقدار که بوده) می گیرید
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

و اگر بین گزینه ها نمی دونید کدوم درسته و یا وقت ندارین که سوال رو بخونید و فکر کنید و... گزینه C رو بزنید
    ویرایش توسط Simon : June 5th, 2013 در ساعت 08:08 PM
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

توصیه می شه که در آزمون تافل همه ی سوال ها رو جواب بدین!
    راستی اگر من به گذشته برگردم به جای تمرکز بی مورد روی لغت سعی می کنم که ریدینگ زیاد بخونم و جواب بدم. سمپل کار کردن بهتر کمک می کنه آخه لغت های تافل عکس GRE خیلی محدوده و نیاز آنچنانی به خوندن کتاب های فجیع لغت نداره. یادگرفتن لغت از روی متن به نظر من تضمینی ترین شیوه یادگیری لغت هستش. به علاوه این کار یک تیر و دو نشونه، قبلا هم گفتن که تافل مثل کنکوره و مهمتر از سواد، تکنیک هستش. تا می تونین سمپل کار کنین. مخصوصا هفته های آخر رو.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    توصیه می شه که در آزمون تافل همه ی سوال ها رو جواب بدین!
    راستی اگر من به گذشته برگردم به جای تمرکز بی مورد روی لغت سعی می کنم که ریدینگ زیاد بخونم و جواب بدم. سمپل کار کردن بهتر کمک می کنه آخه لغت های تافل عکس GRE خیلی محدوده و نیاز آنچنانی به خوندن کتاب های فجیع لغت نداره. یادگرفتن لغت از روی متن به نظر من تضمینی ترین شیوه یادگیری لغت هستش. به علاوه این کار یک تیر و دو نشونه، قبلا هم گفتن که تافل مثل کنکوره و مهمتر از سواد، تکنیک هستش. تا می تونین سمپل کار کنین. مخصوصا هفته های آخر رو.
    حتی از یک سال زودتر هم اینکاررو میکنید؟

Junior Member

من خودم 115 شدم...(30-30-27-28)

برا ریدینگ فقط توصیه میکنم سرعت خوندنتون رو بالا ببرین...من خودم برا هر سوال کل پاراگراف مربوطه رو میخوندم بعد جواب میدادم.

برا لیسنینگ هم فیلم ببینین به مقدار خیلی زیاد! خودش تقویت میشه!

خیلیا میگفتن برا اسپیکینگ باید زیاد حرف زد و کلمات قلنبه سلنبه اورد. ولی من خودم خیلی آروم حرف زدم و فقط سعی کردم منظورمو خوب برسونم. مکث هم زیاد داشتم. فکر کنم مهمترین معیارشون پرورش موضوع باشه نه چیز دیگه.

برا رایتینگ هم میتونم بگم از مثال غافل نشین. اکثر موضوع ها جای مثال زدن دارن. اگه برا یه موضوع مثلن 2 تا دلیل بیارین و یه تجربه شخصی، عالی میشه! تا جایی که تجربه من میگه خیلی هم نیازی به استفاده از کلمات عجیب غریب نیست. چون اینجوری باعث ثقیل شدن نوشتتون میشه و ممکنه شیوایی کلی متن (که از همه چی مهم تره) کم بشه.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط agobal نمایش پست ها
    من خودم 115 شدم...(30-30-27-28)

برا ریدینگ فقط توصیه میکنم سرعت خوندنتون رو بالا ببرین...من خودم برا هر سوال کل پاراگراف مربوطه رو میخوندم بعد جواب میدادم.

برا لیسنینگ هم فیلم ببینین به مقدار خیلی زیاد! خودش تقویت میشه!

خیلیا میگفتن برا اسپیکینگ باید زیاد حرف زد و کلمات قلنبه سلنبه اورد. ولی من خودم خیلی آروم حرف زدم و فقط سعی کردم منظورمو خوب برسونم. مکث هم زیاد داشتم. فکر کنم مهمترین معیارشون پرورش موضوع باشه نه چیز دیگه.

برا رایتینگ هم میتونم بگم از مثال غافل نشین. اکثر موضوع ها جای مثال زدن دارن. اگه برا یه موضوع مثلن 2 تا دلیل بیارین و یه تجربه شخصی، عالی میشه! تا جایی که تجربه من میگه خیلی هم نیازی به استفاده از کلمات عجیب غریب نیست. چون اینجوری باعث ثقیل شدن نوشتتون میشه و ممکنه شیوایی کلی متن (که از همه چی مهم تره) کم بشه.
    دوست عزیز فیلم دیدن با زیرنویس؟بدون زیرنویس؟لطفا بیشتر راهنمایی کنید...
    در مورد رایتینگ هم لطفا بیشتر توضیح بدید که از 0 تا 100 چیکار کردید؟
    احیانا پایه زبانتون از قبل قوی نبوده؟
    سپاس

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

با سلام من 106 شدم 27-24-25-30
    به نظر من واسه ریدینگ و لیسنینگ TPO ها رو خوب کار کنین. واسه اسپیکینگ و رایتینگ طبق نوت فول برین جلو. رایتینگ ایندیپندنت سعی کنین بالای 450 تا بنویسین.
    موفق با شین

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    دوست عزیز فیلم دیدن با زیرنویس؟بدون زیرنویس؟لطفا بیشتر راهنمایی کنید...
    در مورد رایتینگ هم لطفا بیشتر توضیح بدید که از 0 تا 100 چیکار کردید؟
    احیانا پایه زبانتون از قبل قوی نبوده؟
    سپاس
    ببینید، بدن انسان همواره به دنبال ساده سازی مسائله. اینکه شما فیلم ببینید که شاید 70-80% از صحبت ها رو نفهمید. این امر باعث میشه که تمام تمرکز ذهن شما به خوندن نوشته ها منتقل بشه و حتی 20% ای از صحبت ها رو که تواناییش رو دارید متوجه نشید. پس بدون زیر نویس نگاه کنید. البته سعی کنید فیلم های نسبتا ساده انتخاب کنید که درکتون از فیلم راحت تر باشه.
    رایتینگ اگه با یک پارتنر بتونید کار کنید خیلی مفیده (تجربه ی شخصی). البته پارتنر در حد خودتون! یک موضوع رو تعیین کنید و در یک زمان بنویسید و برای هم دیگه ایمیل کنید و بعد سعی کنید اولا غلط های گرامری هم دیگرو برطرف کنید و ثانیا از نوشته های هم ایده بگیرید. این روش تلویحا باعث میشه تعداد نوشته هاتون زیاد بشه که این موضوع خیلی کمک میکنه و سرعت شما رو بالا میبره. ضمنا هیچ وقت توی ورد آفیس ننویسید چون ذهنتون تنبل میشه و غلط غلوط مینویسید.

امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم.

Junior Member

بچه ها من چند ماه پیش امتحان تافل دادم، تا اون موقع که رایتینگ می نوشتم خیلی ساده می نوشتم و یک جانبه، یعنی با موضوع یا موافق بودم و یا مخالف، خیلی تحلیلی نمی نوشتم و بیشتر مثال می زدم، نمرم 22 شد اما بعدش که برای جی آر ای خوندم، برعکس متنها رو بیشتر تحلیلی می نوشتم و سعی می کردم که هر دو طرف قضیه رو بگیرم اما یک طرف رو بیشتر تصدیق کنم، به نظرم رسید که برای یک بار دیگه که می خوام امتحان تافل بدم اینطوری بنویسم شاید نمرم بهتر شه، نظر شما چیه؟ آیا سبک نوشتن جی آر ای رو میشه برای تافل پیاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)