صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 105

موضوع: بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    نمی دونم که این سوالم رو باید اینجا بپرسم یا نه ؟

می خوام بدونم دوستانی که الان در حالا حضر لیسینینگ شون قوی هستش و کاملا مکالمه ها رو متوجه می شن واقعا اوایل کار موقع گوش دادن به فیلم و .... چیزی دستگیرشون نمی شد؟ من خودم زبانم بد نیست اما همیشه با لیسینینگ مشکل داشتم و دارم...... آخه چقدر باید فیلم دید و گوش کرد؟ حداقل چه مدت ؟ با روزی یه ساعت بعد از چه مدت راه می افتم؟ آیا واقعا گوش دادن به مکالمه ها با mp3 player بدون داشتن تمرکز بعد ازیه مدت کمک می کنه ؟ یه کم شک دارم که بدون تمرکز کمک کنه
    من هم اولش خیلی مشکل داشتم ولی به مدت یک سال روزی 2-3 ساعت( در حین آشپزی و ظرف شستن) voa یاmarket place گوش دادم تا اینکه الان تا حد خیلی خوبی لستنینگ ها رو میفهمم. در ضمن پیشنهاد میکنم تا میتونید اولش مطالب آکادمیک گوش بدین، بعد که به مهارت کافی رسیدین فیلم ببینید به چند دلیل:1- با لغات و مباحث کاربردی تر آشنا میشید2-لیستنینگ های فیلم ها سختتره و نیاز به پایه قویتری داره3- سریعتر از فیلم دیدن لیستنینگتون رو تقویت میکنه

موفق باشید
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

پیش فرض پاسخ : بهترین تجربه ی شخصیتان را که منجر به کسب نمره ی خوب تافل شده است را بیان کنید.

من نمي دونم اينجا راجع به چي صحبت مي كنيد فقط بهترين تجربه شخصيم كه منجر به كسب نمره تافل خوب شد ميگم:
    گوش كردن 24 ساعته به هر چي سمپي listening تافل كه پدا كردم
    ياد گرفتن تايپ 10 انگشتي و نوشتن 270 كلمه براي اولي و 370 تا براي دومي. البته با يه revise كوچيك
    توجه به مفهوم در reading و listening به جاي استفاده از تكنينك هاي بازاري!

بگذاريد بدترين تجربه ام رو هم بگم:
    سهل انگاري در پيدا كردن partner براي speaking و كوتاهي در تمرين اين بخش!

نمره تافل من:
    R: 28, L: 29, S: 19, W: 25= 101
    تاريخ: Dec/2012
    center: اميربهادر

اگه سوالي داشتيد كه فكر ميكرديد من مي تونم جواب بدم سوال رو اينجا بپرسيد و لينكش رو پ خ بديد. من به ابنجا سر نمي زنم.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    من هم اولش خیلی مشکل داشتم ولی به مدت یک سال روزی 2-3 ساعت( در حین آشپزی و ظرف شستن) voa یاmarket place گوش دادم تا اینکه الان تا حد خیلی خوبی لستنینگ ها رو میفهمم. در ضمن پیشنهاد میکنم تا میتونید اولش مطالب آکادمیک گوش بدین، بعد که به مهارت کافی رسیدین فیلم ببینید به چند دلیل:1- با لغات و مباحث کاربردی تر آشنا میشید2-لیستنینگ های فیلم ها سختتره و نیاز به پایه قویتری داره3- سریعتر از فیلم دیدن لیستنینگتون رو تقویت میکنه

موفق باشید
    مرسی دوست خوبم ......... راستی این market place که شما گفتین رو چطوری میشه گیرش آورد و گوش کرد؟ در خصوص مکالمات آکادمیک هم اگه بیشتر راهنمایی کنین (از کجا پیدا کنم و روی چه موضوعاتی بیشتر فوکوس کنم؟) ممنون می شم.....

با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان

Junior Member

برای لیسنینگ لینک های مقابل بسیار آموزنده هستند.
    http://www.esl-lab.com/

http://edition.cnn.com/studentnews/

http://www.cdlponline.org/

Senior Member

نمی دونم که این سوالم رو باید اینجا بپرسم یا نه ؟

می خوام بدونم دوستانی که الان در حالا حضر لیسینینگ شون قوی هستش و کاملا مکالمه ها رو متوجه می شن واقعا اوایل کار موقع گوش دادن به فیلم و .... چیزی دستگیرشون نمی شد؟ من خودم زبانم بد نیست اما همیشه با لیسینینگ مشکل داشتم و دارم...... آخه چقدر باید فیلم دید و گوش کرد؟ حداقل چه مدت ؟ با روزی یه ساعت بعد از چه مدت راه می افتم؟ آیا واقعا گوش دادن به مکالمه ها با mp3 player بدون داشتن تمرکز بعد ازیه مدت کمک می کنه ؟ یه کم شک دارم که بدون تمرکز کمک کنه
    من مشکلم کم نبود برای متوجه شدن فیلم، یک سال هر شب یکی دو ساعتی 24 GAME OF THRONE LOST FRIENDS HOW I MET YOUR MOTHER , .... دیدم خیلی پیشرفت کردم، شدم 27. البته جذاب بودن این سریالها هم خیلی کمک میکرد، بعد چند روز اول، دیگه به جای اینکه برای تقویت لیسنینگ اینها رو ببینم، به عنوان تفریح اینا رو میدیدم و کلا دور ماهواره و ... رو خط کشیدم و وقت آزادم رو با این سریالهای جذاب پر کردم. الان دیگه شرطی شدم و هر شب باید یکی دو قسمتی ببینم . الان BIG BANG THEORY میبینم. مهمتر از زبان، تا حدود زیادی با فرهنگ اونها هم آشنا میشین

رشته و دانشگاه

بسیار ممنون از توضیحات شما دوستان

راستی کسی اینجا با سریال Grey' s Anatomy تونسته خودش رو توی لیسینینگ تقویت کنه؟ به نظرتون خوبه یا نه برای تقویت زبان؟ راستی سریال Nikita چطور؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من مشکلم کم نبود برای متوجه شدن فیلم، یک سال هر شب یکی دو ساعتی 24 GAME OF THRONE LOST FRIENDS HOW I MET YOUR MOTHER , .... دیدم خیلی پیشرفت کردم، شدم 27. البته جذاب بودن این سریالها هم خیلی کمک میکرد، بعد چند روز اول، دیگه به جای اینکه برای تقویت لیسنینگ اینها رو ببینم، به عنوان تفریح اینا رو میدیدم و کلا دور ماهواره و ... رو خط کشیدم و وقت آزادم رو با این سریالهای جذاب پر کردم. الان دیگه شرطی شدم و هر شب باید یکی دو قسمتی ببینم . الان BIG BANG THEORY میبینم. مهمتر از زبان، تا حدود زیادی با فرهنگ اونها هم آشنا میشین
    الان با دیدن این سریال ها لیسینینگتون تقویت شده ؟ منظورم اینه که دیگه مشکلی توی دیدن فیلم ها و سریال ها ندارین و کاملا اونا رو متوجه میشین؟

Senior Member

الان با دیدن این سریال ها لیسینینگتون تقویت شده ؟ منظورم اینه که دیگه مشکلی توی دیدن فیلم ها و سریال ها ندارین و کاملا اونا رو متوجه میشین؟
    تقریبا 90 درصد متوجه میشم، پارسال حدودا 60 درصد بودم

آناتومی گری رو فارسیش رو از ماهواره و به صورت گذری میدیدم، برای من خیلی جذاب نبود ولی برای خواهرام جذاب بود. احتمالا شما هم خوشتون بیاد فکر کنم انتخاب خوبی باشه، چون شخصیت زیاد داره و با تن صداهای مختلف گوش میدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    تقریبا 90 درصد متوجه میشم، پارسال حدودا 60 درصد بودم

آناتومی گری رو فارسیش رو از ماهواره و به صورت گذری میدیدم، برای من خیلی جذاب نبود ولی برای خواهرام جذاب بود. احتمالا شما هم خوشتون بیاد فکر کنم انتخاب خوبی باشه، چون شخصیت زیاد داره و با تن صداهای مختلف گوش میدین
    سلام دوست گرامی.
    من سوالم اینه که کناب لغت خاصی مد نطر دارید؟
    من 1700words رو دارم ایضا 1100 که دوستان برای GRE هم توصیه کرده بودند.
    اینا با هم همپوشانی دارن یا جدا هستن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AliSaghi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی.
    من سوالم اینه که کناب لغت خاصی مد نطر دارید؟
    من 1700words رو دارم ایضا 1100 که دوستان برای GRE هم توصیه کرده بودند.
    اینا با هم همپوشانی دارن یا جدا هستن؟
    ممنون
    دوست عزیز همپوشانی وجود داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)