صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 229

موضوع: دریافت گذرنامه برای مشمولین خدمت سربازی

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه برای مشمولین خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirtolta نمایش پست ها
    یعنی بر اساس گفته شما باید در واقع پول وثیقه رو ضرر کنیم این وسط؟
    بعدش اگه باید پاسپورت رو حتما بفرستم اونوقت چطوری پاسپورت بگیرم؟
    در مورد ضرر باید بگم بله، البته خوبیش اینه که دیگه خدمت نمیکنی مگر اینکه بخوای بعد 3 سال برگردی کلا، ولی اکثرا میمونن چند سال که گذشت خدمتو میخرن.
    والاا من قبل مشمولیت پاسمو گرفتم (3 سال پیش)، برای همین نمیدونم مشمولین چطور باید درخواست پاس بدن. فکر کنم باید بری پلیس + 10 بگی میخوام برم خارج از کشور و مراحل گذاشتن وثیقه رو طی کنی، بعد بهت پاس بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    در مورد ضرر باید بگم بله، البته خوبیش اینه که دیگه خدمت نمیکنی مگر اینکه بخوای بعد 3 سال برگردی کلا، ولی اکثرا میمونن چند سال که گذشت خدمتو میخرن.
    والاا من قبل مشمولیت پاسمو گرفتم (3 سال پیش)، برای همین نمیدونم مشمولین چطور باید درخواست پاس بدن. فکر کنم باید بری پلیس + 10 بگی میخوام برم خارج از کشور و مراحل گذاشتن وثیقه رو طی کنی، بعد بهت پاس بدن.
    خیلی ممنون
    پس من عملا هیچ شانسی ندارم...چون ددلاین اپلای ایتالیا معمولا july هست و تا اون موقع من تحت هیچ شرایطی پاسپورت نمیتونم بگیرم،مگه اینکه دانشگاه قبول کنه که پاسپورتمو نفرستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirtolta نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    پس من عملا هیچ شانسی ندارم...چون ددلاین اپلای ایتالیا معمولا july هست و تا اون موقع من تحت هیچ شرایطی پاسپورت نمیتونم بگیرم،مگه اینکه دانشگاه قبول کنه که پاسپورتمو نفرستم
    البته فک کنم بشه با ترجمه رسمی شناسنامه هم اپلای کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    البته فک کنم بشه با ترجمه رسمی شناسنامه هم اپلای کرد.
    امیدوارم بشه...باید با دانشگاه مکاتبه کنم

Junior Member

دوستان یه سواله دیگه برای من پیش اومد
    اگه من با ویزای توریستی برم اونجا و برنگردم چی میشه؟
    چون ویزای من مثلا اگه 15 روزه باشه و بعد از اون 15 روز برنگردم از طرق دولت اون کشور که برای مورد من ایتالیاست مشکلی برام پیش نمیاد؟اونا اجازه موندن و تحصیل کردنو میدن؟

Junior Member

سلام

دوستان من ۲۰ روز پیش با پذیرشی که از یکی از دانشگاه های ایتالیا داشتم پاسپورتم رو گرفتم.....الان پذیرشم از المان هم اومده و میخوام برم المان...میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیااد که با این پاسپورت برم ویزای المان رو بگیرم.؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه لطفا جواب بده...خیلی برام مهمه.

Junior Member

سلام دوست عزیز.تا جایی که بنده اطلاع دارم نیازی به فرستادن تصویر پاسپورت نیست.ولی زمان مراجعه به سفارت باید پاسپورت همراهتون باشه.

Junior Member

سلام.
    مطالب فروم رو خوندم و حدودی میدونم باید برای دریافت پاسپورت چکار کنم ولی متشکر میشم اگر کسی از دوستان با کمی جزییات بیشتر توضیح بده که چه مراحلی رو باید طی کنیم برای دریافت پاسپورت.
    من الان در فرجه ی ۱ ساله فراغت از تحصیل هستم و از یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم پذیرش گرفتم. میخواستم بدونم که برای دریافت پاسپورت باید از کجا و با چه مدارکی شروع کنم. ممنون

Junior Member

با سلام و عرض ادب.

دوستان همونطور که میدونید تهران آیلتس برای ثبت نامش پاسپورت میخواد! آزمون LSAT برای بچه های حقوق فقط خارج ایران برگزار میشه و بازم پاسپورت میخواد.
    سوالم راجع به گرفتن پاسپورت از طریق ثبت نام سوری برای کربلاست ( که همه جریانش رو می دونید).

1) آیا بعد ار اینکه مدت مقرر برای سفر تمام شد ، و وثیقه را پس دادند ، برای سفر مجدد و خروج از کشور (مثلا برای رفتن به اروپا ) دوباره باید وثیقه داد اگه سربازی نرفته باشی؟؟
    2) وثیقه ای که برای کربلا میگیرند ، در حال حاضر چقدر است؟
    3) اگر از سفر زیارتی کربلا انصراف بدهیم ، جریمه دارد؟ (مثلا برای مدتی ممنوع الخروج میشویم؟ دوستای من 4 سال پش همچین اتفاقی براشون نیوفتاد!)

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Engineering-SUT

سلام.

ممنون میشم از دوستان آگاه که راهنمایی کنن.

من فارغ التحصیل هستم و برگ سبز هم گرفتم و ۱ تیر اعزامم. الان از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم و قصد دارم برای گرفتن گذرنامه اقدام کنم تا برم سفارت برای گرفتن ویزا. می خوام بدونم حتما باید الان مدرک کارشناسی ارشدم رو بخرم؟ (مدرک کارشناسیم رو قبلا خریدم). هیچ راهی وجود نداره که الان مدرک کارشناسی ارشد رو نخرم و زمانی که می خوام برم آمریکا اون رو بخرم؟؟ اگه راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

بارم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)