صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 229

موضوع: دریافت گذرنامه برای مشمولین خدمت سربازی

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : اخذ گذرنامه بعد از فارق التحصیلی برای مشمولین

دوستان من میخوام واسه مستر پذیرش بگیرم ، اما از دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم نیست(چون نمره آیلتسم پایینه) و مشمول هم هستم. ترم بعد هم لیسانسم رو میگیرم. فقط میخوام از کشوز خارج شم! چه جوری میتونم پاس بگیرم؟ و اینکه باید اون زمانی که میتونم با پاسم از کشور خارج شم با اون دانشگاه بخوره(the matter of time). ممکنه کمکم کنید و یه راه حل بگین؟

Junior Member

با سلام به شما دوستان
    من به تازگی برای دوره دکترا از یک دانشگاه خارجی پذیرش گرفته ام، فرجه فراغت از تحصیل من تا 11 اسفند 91 هستش اما نامه پذیرشم برای شروع به تحصیل در فروردین 91. وقتی برای تشکیل پرونده در وزارت علوم رفتم تا معافیت دوره دکترا بگیرم و بتونم اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو آزاد کنم خانم خسروی بهم گفت که نظام وظیفه قبول نمی کنه چون زمان شروع به تحصیلم برای دکترا بیش از 1 سال از فارغ التحصیلی ارشدم گذشته!
    به نظر شما دوستان من باید چیکار کنم؟
    با تشکر

دوستان کسی که منتظر برگه ی سبز برای اعزام به خدمته میتونه گذرنامه بگیره؟ در طول خدمت سربازی چی؟

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi626 نمایش پست ها
    با سلام به شما دوستان
    من به تازگی برای دوره دکترا از یک دانشگاه خارجی پذیرش گرفته ام، فرجه فراغت از تحصیل من تا 11 اسفند 91 هستش اما نامه پذیرشم برای شروع به تحصیل در فروردین 91. وقتی برای تشکیل پرونده در وزارت علوم رفتم تا معافیت دوره دکترا بگیرم و بتونم اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو آزاد کنم خانم خسروی بهم گفت که نظام وظیفه قبول نمی کنه چون زمان شروع به تحصیلم برای دکترا بیش از 1 سال از فارغ التحصیلی ارشدم گذشته!
    به نظر شما دوستان من باید چیکار کنم؟
    با تشکر
    اگر شما برگ سبز بگیرید به عنوان سرباز اقدام کنید اجازه می دن
    Tomorrow Never Dies

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    دوستان کسی که منتظر برگه ی سبز برای اعزام به خدمته میتونه گذرنامه بگیره؟ در طول خدمت سربازی چی؟
    بله در هر ۲ صورت میشه . وقتی وزارت علوم نامه معافیت تحصیلی رو میده میبرین نظام وظیفه و اونا خودشون همه چیو درست میکنن.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

درود
    در فرجه ی 1 ساله بعد از فارغ التحصیلی میشه برای سفر تفریحی خارج شد دیگه ؟
    با داشتن نامه معرفی دانشگاه به نظام وظیفه و همچنین داشتن گذرنامه میشه یکی دو روزه همه مراحل اداری رو انجام داد و مجوز خروج گرفت ؟

Junior Member

پیش فرض با سلام،

با سلام،
    الان 9 ماهه که از فارغ التحصیلی من در مقطع ارشد میگذره و تا 30 دی فرجه دارم. از چند تا دانشگاه توی انگلستان پذیرش conditional گرفتم که همه ازم پاسپورت خواستن. خواستم یکی از دوستان لطف کنه راهنماییم کنه که باید چکار کنم و از کجا شروع کنم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

دوستان من یه سوال داشتم...خوشحال میشم کمکم کنید...من بهمن سال دیگه درسم تموم میشه....و از اون طرف ویزای اقامت کانادام تابستون بعدش (93) میرسه دستم...تا قبل از اینکه به بهمن برسم (اتمام فرصت یه ساله واسه معرفی به نظام وظیفه)...میتونم 40 روز خروج بخورم؟؟

Junior Member

اون جور که الان من از نظام و ظیفه پرسو جو کردم. اون هایی که مثل من برگه اعزامشون دستشونه و می خوان گذرنامه بگیرن باید یه ظمانت نامه بانکی به مبلغ 15 میلیون تومن یا به همین مقدار وجه نقد تحویل نظام و ظیفه بدن تا گذرنامشون رو بتونن بگیرن. لازم هم نیست بخوای از عتبات نامه بیاری که می خوام برم کربلا یا اینجور جاها. اما اگه واقعا هم بخواین اونجاها برین باید تا 45 روز قبل از تاریخ اعزام ایران باشین.

سلام خدمت دوستان
    امروز رفتم میدان سپاه و برا عراق درخواست گذرنامه کردم. افسر مربوطه به من دو تا فرم داد و گفت 500 تومن به ی حسابی واریز کن. اما بهم گفت که من فقط یک بار میتونم تو فرجه یک ساله بعد فراغت از تحصیلم از ایران خارج بشم.
    دوستان این حرف درسته که فقط یک بار ممکنه؟ من از افسر دیگه ای نپرسیدم. کسی اگاهی داره از این موضوع؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)