صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 237 , از مجموع 237

موضوع: تهیه مسکن دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه مسکن دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    مهمترین مساله اینه که ما در کشوری زندگی می کنیم که بر روی معادن انرژی های فسیلی قرار گرفته و معمولا ما حد و حصری در مصرف این انرژی ها نداریم! ضمن اینکه در ایران, ساخت و سازهای جدید و از بین بردن بافت سنتی شهری اهمیتی نداره! در حالی که در اروپا به این دو موضوع جور دیگه ای نگاه میشه!
    ۱) دلیل گرونی انرژی: برق در خود ایتالیا به اندازهء کافی تولید نمیشه و میزان کسری از کشورهای همسایه خریداری میشه. در مورد گاز دیگه بدتر و قسمت اعظم اروپا, گازشون رو به سختی از نروژ و روسیه فراهم می کنن. به همین دلیل بیشتر اجاق های پخت و پز و همینطور آبگرمکن ها برقی هستن تا گازی!
    ۲) در ایتالیا (مثل بسیاری از کشورهای اروپایی) به دلیل گرونی هزینه های انرژی, سیستم سرمایش اصلا رایج نیست و فقط طبقه مرفه می تونن این سیستم ها رو در خونه هاشون نصب کنن! بدتر از این, در عمده آپارتمان هایی که سیستم گرمایش مرکزی دارن, در زمستون سیستم گرمایش فقط در ۱۲ ساعت روز (۸ صبح تا ۸ شب) روشن هستن
    ۳) قیمت اجاره آپارتمان برای خود ایتالیایی ها اصلا زیاد نیست. اما برای ما ایرونیا با فرض هر یورو حدود ۴۲۰۰, هزینه خیلی زیادی میشه!
    ۳) با در نظر گرفتن بند یک و دو, ۹۹٪‌ بچه ها که واجد شرایط خوابگاه میشن, به سرعت به خوابگاه های دانشگاه نقل مکان می کنن!
    تو سال ۲۰۱۳ که این پاسخ پست شده یورو ۴۲۰۰ بوده؟!!!!! مگه میشه اصلا!!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_b_dar نمایش پست ها
    ممنون میشم کسایی که الان در رم-سپینزا هستن پاسخ بدن
    وضعیت اسکان و هزینه ها چطوری هست الان؟
    یه اتاق در یه خونه یا یه سوییت رو چطوری میشه رزرو کرد؟
    خانمی هست که دنبال هم خونه باشه برای ترم پاییز ۲۰۱۸؟
    درود
    شما باید برای اول کار حدود 10روز تا دوهفته هاستلی تهیه کنید که رسیدید ایتالیا بتونید اونجا اقامت داشته باشید و از نزدیک شروع به پیدا کردن اتاق بکنید.
    به هیچ وجه نرفته و از طریق اینترنت بدون دیدن خونه جایی را اجاره نکنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما باید برای اول کار حدود 10روز تا دوهفته هاستلی تهیه کنید که رسیدید ایتالیا بتونید اونجا اقامت داشته باشید و از نزدیک شروع به پیدا کردن اتاق بکنید.
    به هیچ وجه نرفته و از طریق اینترنت بدون دیدن خونه جایی را اجاره نکنید.
    از کجا باید دنبال خونه بگردم؟ بنگاه املاک؟ انگلیسی میتونن صحبت کنن؟ تا آی دی رو نگیرم نمیتونم خونه بگیرم خودم؟

Moderator

از کجا باید دنبال خونه بگردم؟ بنگاه املاک؟ انگلیسی میتونن صحبت کنن؟ تا آی دی رو نگیرم نمیتونم خونه بگیرم خودم؟
    هم از طریق سایت های مخصوص خونه یابی که توی ایتالیا هست مانند سوبیتو ، کی جی جی و غیره میتونید خونه پیدا کنید و ببینید و اگه هر دو طرف اوکی بودید اتاق را کرایه کنید.
    یا هم از بنگاه املاک میتونید پیدا کنید ولی معمولا هیچ کدام از دانشجو ها این کار را نمیکنند چون دستمزد املاک یک یا دو ماه اجاره خونه هست.
    برای خریدن خونه به غیر از کارت کدیچه فیسکاله و رسیدنت پرمیت به ایدنتیتی کارت هم نیاز دارید.(که باید این مراحل مرحله به مرحله طی بشه)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

سلام دوستان، من فرصت مطالعاتی دارم می رم بلونیا، کسی از دوستان در مورد اجاره آپارتمان می تونه به من مشورت بده؟ ایمیل و شمارمو می تونم بفرستم

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

من میتونم ، اما اگر ادمین اجازه بده تا لینک بدم

من میتونم ، اما اگر ادمین اجازه بده تا لینک بدم ، اگر نه شرمنده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)