صفحه 15 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 237

موضوع: تهیه مسکن دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه مسکن دانشجویی

سلام غزال جان نمیدونم الان ایتالیایی یا نه؟
    چند تا لینک هستن که میتونی توش خونه ببینی. اتاق اجاره کنی یا پستو لتو
    http://www.subito.it/
    http://www.bakeca.it/home.php?gclid=...FQEd3godVyMA8w
    اما مفید تر از همه میتونه شبکه های اجتماعی باشه.
    مثه این گروه روی فیس بوک
    room & roommates

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

سلام به تک تک دوستان و یاران قدیمی ... خب اول از همه تبریک به دوستانی که پذیرش گرفتن و دارن بارو بندیل میبندن ! میدونی چه حاله شیرینیه چون منم نزدیک سه سال پیش توی همین فروم کلی خوشحال شدم واسه این اتفاق میمون! در وحله دوم خواستم به دوستانی که در میلان دنبال خونه میگردن و به خصوص کسایی که پروازشون واسه آخرای فوریه هست این نوید رو بدم که دیگران نگران مسکن نباشید...نزدیک به کمپ لئوناردو یه تخت توی یه اتاق دونفره هست که با یه قیمت خیلی خوب با در نظر گرفتن کلیه هزینه ها از آخرای فوریه تا اواسط آپریل واسه اجاره موجوده...در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی لطفا هرچه سریع تر همین جا واسم پیغام خصوصی بگذارید..در آخر هم بر مبانی یه تجربه شخصی خدمتتون عرض شود که اینجا پروسه پیدا کردن خونه کاری بس فرسایشی و طاقت فرساست.

Junior Member

قیمتش چنده و همخونه ای ها کیا هستند ؟

Junior Member aghsajjy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering, Politecnico di Milano

سلام
    من دیدم دوستان زیادی که داران تشریف میارن کومو سوالات زیادی راجع به خوابگاه دارن
    من نوشتم که همه بتونن استفاده کنن

چنتا خوابگاه توی کومو هست که اسماشو میگم(واسه پلیتکنیک)

١- خوابگاه anzani ٣٧ : این خوابگاه خیلی خیلی به دانشگاه نزدیکه قیمت های پایین داره ، هم اتاق ٢ نفره و هم ١ نفره داره.
    اتاق های ١ نفرش خوبه و خیلی زود پر میشه ، اما اتاق های ٢ نفرش خیلی کوچیکه به نظرم و ٢ نفری که اونجا هستن خیلی باید باهم کنار بیان . پیشنهاد من اینه که بیشتر اگه هم اتاقیتونو میشناسین اتاق ٢ تختشو بگیرین. در ضمن هر اتاق ١ و ٢ تخته یه حمام و دسشویی داره
    ٢- خوابگاه انزانی ٩: این خوابگاه یکم فاصله بیشتری داره، در حدود ١٠ دقیقه پیاده. اتاق ها نسبتا خوب و بزرگ هستن، معمولا یکم قیمت بالائی دارن ، هم اتاق های ٢ و ١ نفره داره، اتاق های ٢ نفره بزرگ و جدار هستن، و میشه گفت اتاق هاش خیلی انزانی ٣٧ بهتره.
    ٣- خوابگاه pannilani ١٧ : این خوابگاه یکم دانشگاه دوره، البته فاصله بیشتر از ١٠ دقیقه نیست، اما چون از کنار ی رودخونه رد میشه شاید یکم خسته کننده به نظر برسه. اما اتاقا همه سالم و تمیز هستن. شامل فلت های ١ و ٢ نفره میشه. فلت های ٢ نفره ٢ اتاق هست که هر کدوم ١نفره و یک حمام و دستشوئی واسه این دو نفر داره . میشه گفت از لحاظ فضای خصوصی که در اختیارتون میزاره خیلی خوبه. به علاوه یک سالن مطالعه هم طبقه همکف داره که بدارد بخوره، نسبت قیمتش را توی سایت دانشگاه میتونید کنید، پارسال پارسال نسبت قیمتی خوبی داشت، تقریبا یک اتاق توی فلت ٢ نفره برابر یک تخت توی اتاق ٢ نفره انزانی ٩ بود.
    ٤- خوابگاه pannilani ٢٥ : این خوابگاه جدیدا باز سازی شده و اتاقش خیلی خوبه، فلت های ٢ و ٤ نفره داره. فلت های ٢ نفره یک اتاق با آشپزخونه و حمام داره، و ٤ نفره ها ٢ اتاق. اما از نظر قیمتی خودتون قیمت های جدید باید بگیرید و مقایسه کنید. از نظر من یکم گرونه. به عنوان مثال توی فلت نفره پارسال نفری ٣٠٠ یورو میدادن در حالی که اتاق با یک نفر دیگه مشترک بود ، اما pannilani ١٧ نفری ٣١٥ یورو میدادن و یک اتاق مستقل داشتن!!!

در کل پیشنهاد من اینه که اگه آدمی هستید که راحت کنار میاید میتونید اتاق مشترک بگیرید، اما بهتره که تلاش کنید با چینی ها و پاکستانی ها هم اتاق نشید چون کنار امدن با اونا خیلی سخته، اما اگه میتونید یکم بیشتر خرج کنید یک اتاق تکی خیلی راحته و زندگی آرومی خواهید داشت.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوست عزیز شما که این زحمت رو کشیدید میشه راجع به خوابگاههای متاهلی هم توضیح بدید؟آیا میشه یکی از این خوابگاه های دو نفره رو متاهلی گرفت؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من مجبورم یه شب تو میلان بمونم ، لطفا اگر جای ارزون ( hostel , ... )سراغ دارین راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    من از پلی تکنیک پذیرش دارم، قیمت خوابگاه ها رو چک کردم که خیلی گرونن! خونه چطوری اوضاش؟ بعضیا میگن خونه بگیری ارزون تر میشه، درسته؟ چطوری میشه از اینجا یه جای مناسب پیدا کرد قبل رفتن؟ کسی در مورد هزینه های خونه یا خوابگاه میتونه کمکی کنه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که این زحمت رو کشیدید میشه راجع به خوابگاههای متاهلی هم توضیح بدید؟آیا میشه یکی از این خوابگاه های دو نفره رو متاهلی گرفت؟ ممنون
    راستش من خودم به شخصه ندیدم توی دانشگاه یا سایت خوابگاه متاهلی معرفی کنن
    اما چیزی که دیدم اینه که بچهها با مدیریت خوابگاه صحبت میکنن و میگن که متاهل هستن ، مدیر خوابگاه هم یک اتاق دابل بهشون میده
    اما شما چون اینجا نیستی و رودر رو نمیتونی صحبت کنی بهتره که یکم زودتر ایمیل بزنی و شرایط رو توضیح بدی
    معمولا خیلی کمک میکنن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط west_life نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از پلی تکنیک پذیرش دارم، قیمت خوابگاه ها رو چک کردم که خیلی گرونن! خونه چطوری اوضاش؟ بعضیا میگن خونه بگیری ارزون تر میشه، درسته؟ چطوری میشه از اینجا یه جای مناسب پیدا کرد قبل رفتن؟ کسی در مورد هزینه های خونه یا خوابگاه میتونه کمکی کنه؟
    پیدا کردن خونه خیلی ساده نیست مگر اینکه واقعن روی خونه حساس نباشید
    اما چنتا سایت هست که خوب کار میکنه و خونه معرفی میکنه

http://www.easystanza.it/
    https://www.housinganywhere.com/
    http://www.immobiliare.it/

Junior Member

من اخیرا واسه مستر بیوانفورماتیک از دانشگاه بولونیا پذیرش گرفتم. می خوام اگه بشه از ارگو بورس و خوابگاه و غیره بگیرم.

حالا سوال اینجاست، که چه شکلی از ارگو خوابگاه بگیرم؟ اصلا کار درستی هست این کار که از ارگو بگیرم؟

پیشاپیش از حسن توجه توجه شما سپاسگزارم
    ویرایش توسط hatefrad : July 8th, 2013 در ساعت 02:40 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)