صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 237

موضوع: تهیه مسکن دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه مسکن دانشجویی

با سلام خدمت همه دوستای عزیزم چه داخل ایران و چه در ایتالیا.
    خودتون می دونید که با توجه به وضعیت هاستل ها و اینکه رزرو این هاستل ها تنها با شرایط ویژه و کارت اعتباری انجام میشه بنابراین برای خیلی از بچه ها این مقدور نیست که از ایران این رزرو رو انجام بدن و اگر هم در بدو ورود بخوان با 30 کیلو بار دنبال هاستل مناسب بگردن خیلی سخت میشه واسشون... (احتمالا دوستان ایتالیلیمون بهتر درک کنن) خواستم ببینم راه حلی برای این موضوع هست برای کسانی که هیچ آشنایی تو ایتالیا ندارن ؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
    این مشکلی که شما گفتید خیلی وقت که حل شده و شما میتونید از طریق شرکتهای که کارشون اینه مبلغ خودتون را واریز کنید.
    www.nilopar.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    خودتون می دونید که با توجه به وضعیت هاستل ها و اینکه رزرو این هاستل ها تنها با شرایط ویژه و کارت اعتباری انجام میشه بنابراین برای خیلی از بچه ها این مقدور نیست که از ایران این رزرو رو انجام بدن و اگر هم در بدو ورود بخوان با 30 کیلو بار دنبال هاستل مناسب بگردن خیلی سخت میشه واسشون... (احتمالا دوستان ایتالیلیمون بهتر درک کنن) خواستم ببینم راه حلی برای این موضوع هست برای کسانی که هیچ آشنایی تو ایتالیا ندارن ؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    کار غیر ممکنی هم نیست که می هواهید انجام بدید! کسانی هستن که پول اضافه می گیرن و انجام میدن یا دوست و فامیل و آشنا پیدا می کنید که کمک کنه + چند نفر بشید از همون ایران گروهی بیاید با هم و مطمئنا یکی پیدا میشه تو گروه که بتونه کمک کنه و در این صورت B&B توصیه می کنم نه هاستل!!!
    هاستل هم سعی کنید باز اگه میرید اکیپی یه اتاف کامل بگیرید که خیالتون راحت باشه!

اگه هم جا نداشته باشید و اینجا بییاد باید از قبل با ایرانی هایی که هستن هماهنگ کنید سریع تمام وسایلتون را بذارید ویش اونا و برید بیفتید دنبال جا... در این صورت هم ممکنه شب اول مجبور بشید برید یه هتل گرون حتی! چون اون روزها اغلب جاها پر هست یا اگه دختر باشید و وسواس بیشتر میایید میبینید هتل هست اسمش اما توش از مسافرخونه ایران بدتره و ۱-۲ ستاره هم بعضا داره و حتی جرات نمی کنید توش بخوابید! مجبور میشید برید یه هتل درست بخوابید شب اول تا فرداش یه هاستل خوب پیدا کنید که حای ممکنه از هتل گرون شب اول هم بهتر باشه و قیمت یک سوم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا یه کم فعالیت توی این قسمت بیشتر بشه. دوستانی که ایتالیا هستند یه کم مارو کمک کنند چه میلان چه تورین. اینکه ما توی چه مناطقی بهتره دنبال خونه باشیم؟ چند ماه باید بمونیم تا تکلیف بورس مشخص شه؟... لطفا مارو از تجربیاتتون بی نصیب نذارین.
    من چند تا که hostel که دوستان گفته بودن و یه سری دیگه رو دیدم متاسفانه همه رزرون!! واقعا نمیدونم میرسیم اونجا چیکار باید بکنیم!
    ممنون.
    بورس که هیچیش معلوم نیست + خونه اگه برای چند ماه بخواهید خیلی گرونتر در میاد + منطقه که همینطوری نمیشه گفت! هر دانشگاه ۱۰۰ تا campus و واحد داره که بستگی به رشته هم داره... مسلما باید یه جایی که رفت و آمدتون راخت تر باشه و در عین حال خیلی گرون نباشه جا پیدا کنید... اون هاستل و هتل ها هم خیلیا بیخودی اینترنتی میزنه پر هستن... تماس بگیرید تلفنی یا بگردید سایت خود هاستل و هتل را پیدا کنید از اون طریق اقدام کنید... + ۱۰۰۰۰۰۰۰ بار گفتم از B&B ها استفاده کنید!

Junior Member

سلام...
    یه سوال دارم از بچه هایی که سال های قبل رفتن تورین:
    من 30 آگوست میرسم تورین، به نظر شما اون موقع هتل ها پر میشه و همون موقع که رسیدم نمیشه برم هتل بگیرم؟
    منظورم اینه که الان از تو سایت ها 2، 3 تا هتل نزدیک دانشگاه و نزدیک به هم رو بررسی کنم بعدا وقتی رسیدم تورین برم هتل بگیرم.
    یا اینکه تو اون تاریخ هتل ها ظرفیتشون پره و حتما باید از همین الان رزرو کنم؟
    ممنون میشم از بچه هایی که تجربه دارن کمک کنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط telecom13 نمایش پست ها
    سلام...
    من 30 آگوست میرسم تورین، به نظر شما اون موقع هتل ها پر میشه و همون موقع که رسیدم نمیشه برم هتل بگیرم؟
    منظورم اینه که الان از تو سایت ها 2، 3 تا هتل نزدیک دانشگاه و نزدیک به هم رو بررسی کنم بعدا وقتی رسیدم تورین برم هتل بگیرم.
    سلام دوست من منم 30 آگوست با تورکیش میرم تورین .. تا الان با سه چهار نفر که شرایطمون مثل همه قرار شده یه جا رو بگیریم ..اگه شما هم دوست دارین میتونین به ما بپیوندین، پی ام بدین تا هماهنگ شیم
    هیچکس تنها نیست!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط telecom13 نمایش پست ها
    سلام...
    ۱۰۰٪ هتلی پیدا میشه که جای خالی داشته باشه. هتل‌ها و هاستل‌ها همیشه جدای از ظرفیت اینترنتی ظرفیتی هم برای حالت‌های عادی در نظر میگیرن. آخر آگوست هم مسافرا میرن ولی خب از طرفی دانشجوها میان و احتمال داره هتل‌های نزدیک دانشگاه پر بشه برای هفته‌های اول سپتامبر. ولی خب لزومی هم نداره که هتل حتمن نزدیک دانشگاه باشه..

Junior Member

ببخشید کسی می دونه فرق B&B با Hotel چیه دقیقا؟
    میشه در طول روز توش موند یا بیرون می دازن؟!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrrrrrr نمایش پست ها
    ببخشید کسی می دونه فرق B&B با Hotel چیه دقیقا؟
    میشه در طول روز توش موند یا بیرون می دازن؟!!
    یه چیزی تو مایه‌های همون هاستل هست، به ازایی هر روزی که پول بدید می‌تونید توش بمونید (چه روز چه شب). معمولن هم خیلی ارزون‌تر از هتل هست.

دوستان من یه single room تو یه پانسیون واسه یه ماه رزرو کرده بودم دیروز ایمیل زدن که چون آواره های لیبی اینجا اومدن تصمیم گرفته شده که رزروهامونو کنسل کنیم و به اونا جا بدیم!!!
    هیچکس اینجا جایی رو رزرو نکرده؟؟ کسی جای خوبی میشناسه که پیشنهاد بده؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)