صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: مشکلات احتمالی مدرک تحصیلی

Junior Member

پیش فرض مشکلات احتمالی مدرک تحصیلی

سلام
    من یکی از امتحاناتم رو 2 ترم پیش ندادم و گواهی از پزشک آوردم اما قبول نکردند و الان معدلم زیر 14 شده با این صفر و اجازه دفاع بهم نمی دن.
    کسی چیزی به فکرش می رسه که منو از بدبخت شدن نجات بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : من یک صفر تو کارنامه ام دارم،چی کار کنم؟

برو پیش معاون آموزشی ، اونا یه قانون دارن میتونن صفر ها رو از کارنامه حذف کنند و انگار اصلا امتحان ندادید ولی باید کلی التماس کنید تا چنین کاریو انجام بدن
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam
    سلام
    من یکی از امتحاناتم رو 2 ترم پیش ندادم و گواهی از پزشک آوردم اما قبول نکردند و الان معدلم زیر 14 شده با این صفر و اجازه دفاع بهم نمی دن.
    کسی چیزی به فکرش می رسه که منو از بدبخت شدن نجات بده؟
    سراسری هستید یا آزاد؟

Junior Member

من امتحان ندادم اون ترم، ترم بعدش امتحان دادم و 17 شدم همونو.
    دانشگاه تهرانم.
    پیش معاون آموزش تحصیلات تکمیلی رفتم، گفت نمی شه. شما از کی شنیدید که این قانون هست؟ حالا چی کار کنم؟

دانشگاه تهرانم.
    تو دانشگاه آزاد هر دانشجویی یکبار می تونه عدم حضور در جلسه امتحانی رو با گواهی پزشک خیلی راحت توجیه کنه و اون نمره رو از کارنامه حذف کنه (و حتی در یک مورد رو من دیدم که اگه خود دانشجو بخواد می تونه تا یک ماه بعد از امتحان دوباره ازش امتحان بگیرن تا نیاز به گرفتن اون واحد در ترم بعد نباشه).
    تو دانشگاه سراسری قوانین شدید تره من خودم برا اینکه 0.25 (تقلب :-[) رو تبدیل به صفر کنم چندین ماه دوندگی کردم تا بالاخره صفر شد اونم نه بدون احتساب در معدل با احتساب

دانشگاه تهرانم.
    پیش معاون آموزش تحصیلات تکمیلی رفتم، گفت نمی شه. شما از کی شنیدید که این قانون هست؟ حالا چی کار کنم؟
    یه چیزی باید تو آموزش دانشگاه به عنوان کمیسیون موارد خاص یا اینجور چیزا وجود داشته باشه که بشه اینجور درخواست ها رو مطرح کرد تا رسیدگی بشه. یادمه یکی از دوستام با موافقت یه همچین جایی تونست صفر رو از تو کارنامش بیرون بیاره (البته امیرکبیر)!
    در هر صورت شما از بچه های خودتون یا از استادای آشناتون و ... جویا بشین که این کمیسیون کجا و چطور تشکیل میشه و شما باید به کی درخواستتون رو بدید.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

دانشگاه تهرانم.
    من هم همون دانشگاه بودم و شنیدم که امکان حذف صفر هست. واسه همینه که وقتی میخوان به کسی حداقل نمره رو بدن بهش 0.5 میدن که نتونه حذف کنه ولی شما به احتمال زیاد با پیگیری بتونی صفرو حذف کنی.

Junior Member

ببخشید دوستتون چی کار کرده که تونسته حذفش کنه؟
    من امروز هر کاری کردم قبول نکردن، دارن به راحتی اخراجم می کنن

Junior Member kmfavl آواتار ها

پیش فرض مشکلات مدرک

من دانشجوی لیسانس دانشگاه سراسری تبریز هستم سال دو رو هم تموم کردم . حالا می خوام از ایران برم و دوره ی لیسانس رو از نو تو نروژ شروع کنم . می خواستم بدونم که چه جوری از دانشگاه ریز نمراتم رو بگیرم ؟ با مهر وزارت علوم باشه یا دانشگاه تا قابل ترجمه باشه ؟ در ضمن این هم بگم که نمی خوام از دانشگاه انصراف بدم می خوام مرخصی بگیرم و برم ببینم شرایط اونجا چطوره .
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک !!

برو آموزش دانشگاه و از اونها کارنامه ترم به ترم کلیه ترم های گذرانده شده رو بگیر. ولی دانشگاه یا وزارت علوم این رو مهر نمی کنه. بعدش ببر دارالترجمه، ترجمه غیر رسمیش بکنن. چون رو سر برگ آرم دانشگاه هست می تونی وقتی رفتی نروژ برای اینکه چه واحد هایی رو گذراندی و معدلت چنده به صورت غیر رسمی استفاده کنی. اگه موندگار شدی که از دانشگاه تبریز انصراف می دی و باقی قضایا. ضمن اینکه دانشگاه مقصد می تونه از دانشگاه تبریز استعلام کنه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)