صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: مشکلات احتمالی مدرک تحصیلی

Junior Member kmfavl آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک !!

اگه من انصراف هم بدم دانشگاه کارنامه ی معتبر و قابل ترجمه بهم نمی ده )): حالا می مونه این قضیه ی استعلام . حالا من ترجمه ی غیر رسمی از کارنامه بگیرم بفرستم نروژ بعد اونا استعلام کنن ؟
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

Junior Member kmfavl آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک !!

ای بابا یکی یه چیزی بنویسه یه راهنمایی ... چیزی ... )): مثل اینکه تو این سایت تعداد کارشناسها خیلی خیلی کمتر از تعداد افراد مشکل دار هست
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکلات احتمالی مدرک تحصیلی

سلام. من چند روز پیش دانشنامه لیسانس(آزاد) رو دادم برای ترجمه و پس گرفتم. الان با دقت که نگاه کردم، دیدم اون مترجم نادان گرفته اصل دانشنامه ام رو منگنه کرده و در آورده، بطوری که دوتا سوراخ جای منگنه توی دانشنامم باقی مونده!

آیا از اعتبار ساقط شده؟!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    سلام. من چند روز پیش دانشنامه لیسانس(آزاد) رو دادم برای ترجمه و پس گرفتم. الان با دقت که نگاه کردم، دیدم اون مترجم نادان گرفته اصل دانشنامه ام رو منگنه کرده و در آورده، بطوری که دوتا سوراخ جای منگنه توی دانشنامم باقی مونده!

آیا از اعتبار ساقط شده؟!
    سلام
    ریز نمرات منم سوراخ شده!
    نه بابا برای چی باطل بشه
    خیالت راحت
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    سلام
    ریز نمرات منم سوراخ شده!
    نه بابا برای چی باطل بشه
    خیالت راحت
    مرسی.
    ریزنمرات جریانش با دانشنامه فرق میکنه.
    ریز نمرات یه برگ کاغذ A4 که گوشش هم با منگنه(!) وصل شده که در نظر اول کمی غیر رسمی و بد بنظر میاد. حالا دو تا سوراخ هم داشته باشه آدم زیاد ناراحت نمیشه.
    ولی دانشنامه کاغذ گلاسه رنگیه و هولوگرام داره، نایلون مخصوص و رفلکس روی متنش داره، مهر پرسی داره. بعد خیلی زشت شده دو تا سوراخ کنار عکسم دراومده! میخام بدونم ممکنه دوتا سوراخ نسبتا بزرگ باعث بشه اعتبارشو از دست بده یا نه.
    نظر دوستان دیگر را هم خوشحال میشم بدانم.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    مرسی.
    ریزنمرات جریانش با دانشنامه فرق میکنه.
    ریز نمرات یه برگ کاغذ A4 که گوشش هم با منگنه(!) وصل شده که در نظر اول کمی غیر رسمی و بد بنظر میاد. حالا دو تا سوراخ هم داشته باشه آدم زیاد ناراحت نمیشه.
    ولی دانشنامه کاغذ گلاسه رنگیه و هولوگرام داره، نایلون مخصوص و رفلکس روی متنش داره، مهر پرسی داره. بعد خیلی زشت شده دو تا سوراخ کنار عکسم دراومده! میخام بدونم ممکنه دوتا سوراخ نسبتا بزرگ باعث بشه اعتبارشو از دست بده یا نه.
    نظر دوستان دیگر را هم خوشحال میشم بدانم.
    والا تا به حال از این مورد ندیدم ولی بعید میدونم که بی اعتبار شده باشه.چون دارالترجمه ها سر و کارشون با این مدارک هست و حتما میدونستن که باطل نمیشه.فقط کمی بی سلیقگی کردن.
    نگران نباشید و برای اطمینان بیشتر از سازمان مرکزی سوال کنید.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

سلام دوستان

من امروز با کلی بدبختی رفتم دانشگاه که مدرک موقتم رو بگیرم. بعد از کلی معتل کردن یه مدرک دادن که ای کاش نمی دادن.

اوش خوب شروع شده اسم و معدل و اینارو نوشته
    اما بند دومش واقعا افتضاحه ((

نوشته فلانی 580 هزار تومان وام دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویی گرفته و باید قسطاشو بیاره سر وقت بده ( آخه تو مدرک موقت مگه باید از این دری وریا بنویسن، مدرک علمیه نه اینکه صورت حساب دانشگاه)!!!!

حالا به نظر شما من برم اینو ترجمه غیر رسمی کنم بفرستم واسه apply (ضایع نیست نوشته اینقدر وام گرفته باید بیاد قسطی بده؟؟؟؟)
    یا اینکه برم کل مدرکو + این 580 هزار تومنو همرو پرداخت کنم اصل دانشناممو بگیرم بفرستم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امروز با کلی بدبختی رفتم دانشگاه که مدرک موقتم رو بگیرم. بعد از کلی معتل کردن یه مدرک دادن که ای کاش نمی دادن.

اوش خوب شروع شده اسم و معدل و اینارو نوشته
    اما بند دومش واقعا افتضاحه ((

نوشته فلانی 580 هزار تومان وام دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویی گرفته و باید قسطاشو بیاره سر وقت بده ( آخه تو مدرک موقت مگه باید از این دری وریا بنویسن، مدرک علمیه نه اینکه صورت حساب دانشگاه)!!!!

حالا به نظر شما من برم اینو ترجمه غیر رسمی کنم بفرستم واسه apply (ضایع نیست نوشته اینقدر وام گرفته باید بیاد قسطی بده؟؟؟؟)
    یا اینکه برم کل مدرکو + این 580 هزار تومنو همرو پرداخت کنم اصل دانشناممو بگیرم بفرستم؟؟

سلام
    اولا که واقعا جای تاسف داره! دوما که خوب اگه می خای فقط همین رو ترجمه کنی ( که نمی دونم ازت قبول کنن یا نه؟ ) خوب برو 580 تومن رو بده و دوباره ازشون گواهی جدید بگیر؛ بدون توضیحات اضافه!
    ولی من ندیدم هیچ دانشگاهی بدون تسویه حساب فارغ تحصیل کنه، چه برسه به دادن گواهی موقت! حالا به تو دادند. ولی چه دادنی؟! کدوم دانشگاه این کار رو کرده؟

Junior Member

پیش فرض کمک کنیییییییییید

سلام یه سؤالی داشتم..من مدارکمو واسه پاییز سال آینده به ۵،۶ جا فرستادم و چون قرار بود بهمن فارغ تحصیل شم، تاریکه اخذ مدرکمو همه جا دسامبر زدم اما چون یکی‌ از درسم به یه مشکلی‌ برخورد، یه ترم عقب افتادم و به جاش خرداد فارغ تحصیل میشم..به نظرتون چیکار کنم ؟ به همهٔ اون دانشگاها میل بزنم و بگم که تاریخ اخذ مدرکم عوض شده؟ به نظرتون ممکن به خاطره این موضوع ریجکت شم؟

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال : هنرستانی ها ( پیش دانشگاهی ندارند و سه ساله دیپلم میگرند) برای تحصیل در خارج به مشکل بر نمیخورند؟
    به نداشتن مدرک پیش دانشگاهی گیر نمیدن؟
    ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)