صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: آزمون آیلتس"شکوه "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"شکوه "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط neda136 نمایش پست ها
    من دیروز تو شکوه امتحان دادم واقعا باید از این مرکز تشکر کرد و اونو الگو کرد واسه مراکز دیگه که فک می‌کنن هرچی‌ بدتر با داوطلب برخورد کنن بهتر.من یه بار آزاد امتحان دادم که چون listening خیلی بی کیفیت بود بهم گفتن عصر دین و دانش هدفون میده ولی واقعا بد باهام برخورد کردن چون تو دانشگاه آزاد speaking بهم 6.5 داده بودن اما عصر دین و دانش انگار ممتحنش باهام دعوا داشت.داد 5.5 .آخرشم بهم گفت برو کتابمو بخون نمرت میاد بالا.
    شکوه اوّلاً که صبونه دادن که واسه من خیلی‌ جالب بود چون من خیلی‌ سریع بیدار شدم و رفتم و نتونسته بودم صبونه بخورم و بهم یه جعبه داده شد که توش موز و کیک و آبمیوه بود.نظم برگزاری عالی‌ بود و کارمنداش واقعا خوش رفتار بودن حتی یکی‌ از مراقبین وقتی‌ داشتم یه بخشو اشتباه انجام میدم اومد بهم کمک کرد که واسم خیلی‌ تاثیر گذار بود. اسپیکینگ رو هم همون دیروز دادم. رفتار ممتحنم عالی‌ بود .اسم کسی‌ که ازم آزمون شفاهیو گرفت نوشین بود که امیدوارم بهم ۷ بده.کیفیت این مرکز از عصرِ دینو دانش که قبلا امتحان داده بودم خیلی‌ بهتر بود.من اگه نمره نیارم بازم همینجا امتحان میدم.به من محل آزمون رو سه شنبه قبل از امتحان اطلاع دادن چون من یک ماه پیش واسه این آزمون ثبت نام کردم.کیفیت listening هم خیلی خوب بود هدفوناشون خیلی خوبه.
    بسیار سپاسگزارم که فیدبک خود را نوشتید. ان شالله که بهترین نمره ها نصیبتان شود.

اگر زحمتی نیست لطفا در مورد نحوه ثبت نام و تعیین زمان اسپیکینگ هم توضیحاتی بفرمایید .
    اگر ممکن هست، نمره ی شما هم آمد اعلام بفرمایید.

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"شکوه "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight2000 نمایش پست ها
    به نظر من کسی که به صورت کاملا پیگیر میاد این مرکز رو فقط خراب میکنه کاملا تو این قضیه منفعت داره. من داشتم نظراتو میخوندم و وقتی دیدم به ناحق و پیگیرانه یه نفر میادو یه مرکز رو خراب میکنه واقعا متاسف شدم...

من 2 هفته پیش شکوه امتحان دادم. میزهای شکوه کاملا بزرگ بود. صندلی ها خیلی راحت بود. رفتار ممتحنمم که اسمش نوشین بود و کارکنان اونجا واقعا عالی بود. من فشارم قبل امتحان افتاد و مسئولین اونجا تا آخر امتحان حواسشون به من بود تا مشکلی برام پیش نیاد!

به نظر من برگزاری آزمون این مرکز انقد خوب بود که خنده دار میاد که یه نفر بیاد و بگه کیفیتش پایین بود !!!

فقط من فکر میکردم که جواب دیشب بیاد که امروز ساعت 9 زنگ زدن برام خوندن. نمره هامم به این صورت شده:

Reading: 5.5
    Listening: 6
    Writing: 6.5
    Speaking: 6.5

متاسفانه من یه بار دیگه باید امتحان بدم که واسه 3 مهر تو شکوه ثبت نام کردم.
    در مورد اعلام نتایج تلفنی که فرمودین، میخواستم ببینم شما میدونین با بقیه هم تماس گرفتند یا نه! چون من هم همزمان با شما آزمون دادم! شما جنرال امتحان داده بودین یا آکادمیک؟

در صورت امکان میتونم شماره تلفنتون رو داشته باشم؟ چند تا سوال ازتون داشتم
    منتظر جوابتون هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

چرا اینقدر این فروم خلوته ؟؟؟؟؟ یعنی همین تعداد کم ثبت نام میکنن واسه اینجا ؟ کاش اونایی که امتحان دادن بیشتر بیان بگن تجربه اشونو حداقل ما هم به یه جمع بندی واسه ثبت نام برسیم

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوستان ببخشید من متوجه نشدم ، اینجا بالاخره امتحان اسپیکینگش چه زمانیه ؟ همون روز یا یه روز بعدش ؟ یا سه چهار روز قبل آزمون ؟
    کسی هست که هم اینجا امتحان داده باشه هم ایرسافام ؟ میشه یه مقایسه بکنین کجا بهتره ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من متوجه نشدم ، اینجا بالاخره امتحان اسپیکینگش چه زمانیه ؟ همون روز یا یه روز بعدش ؟ یا سه چهار روز قبل آزمون ؟
    کسی هست که هم اینجا امتحان داده باشه هم ایرسافام ؟ میشه یه مقایسه بکنین کجا بهتره ؟
    ممنون
    سلام
    من که مهر ماه آزمون دادم آزمون اسپیکینگ یا همون روز بود یا روز بعدش.ولی سه چهار روز قبل از آزمون بهتون میگن(از طریق ایمیل) که کی هست.
    من خودم اول ایرسافام دادم بعدش شکوه نمره شکوه بیشتر شد ولی خب خودم بیشتر خونده بودم و آمادگیم بیشتر بود.
    به نظر من که در مجموع هیچ فرقی نمیکنن فقط ببینین که کدوم به محل سکونتتون نزدیک تر هست.
    نکات مثبت و منفی این مرکز رو هم خودم تو #41 گفتم.ایرسافام رو هم که دوستان توی تاپیکش به طور کامل توضیح دادند.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوستانی که 7 ژانویه شکوه امتحان دادن ، آیا نمره اتون رو دریافت کردین ؟ من خودم از سایت ieltsessentials دیدم ولی هرچی به موسسه زنگ میزنم برای دریافت کارنامه ام یا دریافت نمره ام هیچ کسی جواب نمیده در حالی که روز آزمون گفتن یه لینکی برای دریافت نمره اتون واستون ایمیل می کنیم .

سلام دوستان من بهمن 95 تو شکوه آزمون دادم، الان شنیدم که این مرکز دیگه آزمون نمیگیره؟ آیا کسی اطلاع داره که این موضوع صحت داره یا نه؟

Junior Member

ببخشید دوستان به تازگی کسی در این مرکز آزمون داده؟

Junior Member

شکوه موسسه خوبیه
    مخصوصا اگزمینر اسپیکینگ که واقعا کمک میکنه

Junior Member Mina91 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری داخلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Milimz نمایش پست ها
    شکوه موسسه خوبیه
    مخصوصا اگزمینر اسپیکینگ که واقعا کمک میکنه

سلام. اگزمینر چه کسی بود؟
    I Have A Dream

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)