صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin66 نمایش پست ها
    با سلام ميخواستم نتيجه مصاحبه در قبرس رو به اشتراك بگذارم. من دانشجوي برگشتي هستم و ٢٢ اگوست در ارمنستان ريجكت شدم به خاطر اينكه افيسر توجيه نشد. ٧ سپتامبر هم در انكارا با بند ٢١٤ ريجكت شدم و افيسر در كمتر از ٣٠ ثانيه من رو رد كرد. ٤ اكتبر قبرس وقت مصاحبه داشتم و افيسر بسيار ادم خوش اخلاق و منطقي بود و به همه چيز خوب گوش مي داد. سوالهاي مختلف كرد و گفت من تعجب مي كنم كه چرا افيسر هاي ديگه تو رو ريجكت كردن و بعد گفت تو اصلا مشكلي نداري و من پاسپورتت رو نگه ميدارم و من فردا ويزا و پاسپورتم رو گرفتم. يك ويزاي مولتيپل.
    سلام دوست عزیز تبریک میگم. لطفا اگر میشه راجبه کیستون بیشتر توضیح بدین. رشته؟ دانشگاه؟ مقطع؟فاند؟ و سوالاتی که افیسر پرسید و پاسخ های شما؟ مدارکی که دید؟

ممنون و موفق باشید

Junior Member

سلام
    شماره جدید اعلام شده سایت سفارت قبرس
    05777

04-NOV-2016

05774

04-NOV-2016

Junior Member

05771

07-NOV-2016

05778

07-NOV-2016

05784

07-NOV-2016

05410

07-NOV-201
    شماره جدید اعلام شده سفارت نیکوزیا

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Almabay نمایش پست ها
    05771

07-NOV-2016

05778

07-NOV-2016

05784

07-NOV-2016

05410

07-NOV-201
    شماره جدید اعلام شده سفارت نیکوزیا
    خوب فعال شدن این روزها
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خوب فعال شدن این روزها
    سلام ، ببخشيد از نوي چه سايتي چك ميكنيد. ؟ من لينكشو توي سايت سفارت قبرس پيدا نكردم..!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Almabay نمایش پست ها
    تبریک میگم برای ویزای همسرتون به نظر من بزارید همسرتون سفر کنن بعد شما اقدام کنید چون ممکنه ویزای اون هم مشکل دار بشه
    البته این نظر شخصیه
    مرسي .از لحاظ ويزاي همسرم كه مشكلي پيش نمياد .اما من ميخوام بدونم كه سفارت ميفهمه همسر من ويزا گرفته يا نه؟وقتي فرم ds160 پر ميشه براي مشخصات همسر فقط اسم و فاميل ميخواد .يعني از روي اسم و فاميل ميفهمن كه اون شخص كي بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saed1357 نمایش پست ها
    مرسي .از لحاظ ويزاي همسرم كه مشكلي پيش نمياد .اما من ميخوام بدونم كه سفارت ميفهمه همسر من ويزا گرفته يا نه؟وقتي فرم ds160 پر ميشه براي مشخصات همسر فقط اسم و فاميل ميخواد .يعني از روي اسم و فاميل ميفهمن كه اون شخص كي بوده ؟
    من جای شما بودم‌از سفارت دیگه ای اقدام میکردم

Junior Member

سلام. من یه وقت برای قبرس جنوبی دارم به تاریخ 29 نوامبر (و یه وقت برای 28 نوامبر از ارمنستان) چیزایی که اینجا میخونم بیشتر برای قبرس شمالی هست درسته؟ لتفن اگه تجربه یی در مورد قبرس جنوبی دارین من رو آپدیت کنین. ممنون.
    کیس:
    +ادمیشن بهار 2017
    +رشته MBA/MIS
    +بدون فاند
    +ریجکتی از آنکارا بدلیل نداشتن وابستگی اجتماعی به ایران و اینکه میخام یه مستر دیگه بخونم. مستر اولم بی ربط هست به بیزنس و نمیدونم چرا این سوال رو کرد چون عملن مستر دوم محسوب نمیشه.
    ویرایش توسط moolian : November 11th, 2016 در ساعت 11:25 PM

سلام دوستان
    من یک دانشجوی ریترنینگ دکترای مکانیک هستم که 20 جولای در سفارت قبرس شمالی مصاحبه داشتم. مصاحبه خیلی خوب بود و آفیسر هم بهم گفت که حتما تا قبل از شروع کلاسا کلیر میشی و من بعد از حدود 4 ماه هنوز منتظرم و هیچ خبری نیست! من چون دو بار دیگه از عشق آباد ویزا گرفتم خیلی خوب میدونم که تو زمان کلیر هیچ کاری از دست هیچ کس بر نمیاد و زنگ زدن و ایمیل و این چیزا هم هیچ تاثیری نداره! اما الان به شدت نگرانم که اگر ترم بهار رو هم از دست بدم معلوم نیست چه اتفاقی بیفته!
    سفارت تو چند روز گذشته به نسبت فعال شده و یه سری شماره رو اعلام کرده اما چون تعداد ایرانیهایی که میرن سفارت قبرس و یا اونایی که تو این فروم هستن به نسبت کمه ( هر چند به نظر من این سفارت میتونه گزینه خوبی باشه برای ایرانیها با اینکه خودم تجربه خوبی ندارم)، هیچ اطلاعاتی نداریم که اینا اصلا ویزای دانشجویی هستن یا نه و میشه امیدوار بود یا نه!
    برای همین من خواهش میکنم بچه هایی که تو این فروم هستن و کلیر شدن یا هنوز منتظر ویزا هستن شماره های خودشون و تاریخ مصاحبه رو بنویسن که حداقل ببینیم این شماره ها رندم هست و یا به نوع ویزا بستگی داره.
    شماره خود من 02108 هست که روز 20 جولای مصاحبه داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvinnikpoor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک دانشجوی ریترنینگ دکترای مکانیک هستم که 20 جولای در سفارت قبرس شمالی مصاحبه داشتم. مصاحبه خیلی خوب بود و آفیسر هم بهم گفت که حتما تا قبل از شروع کلاسا کلیر میشی و من بعد از حدود 4 ماه هنوز منتظرم و هیچ خبری نیست! من چون دو بار دیگه از عشق آباد ویزا گرفتم خیلی خوب میدونم که تو زمان کلیر هیچ کاری از دست هیچ کس بر نمیاد و زنگ زدن و ایمیل و این چیزا هم هیچ تاثیری نداره! اما الان به شدت نگرانم که اگر ترم بهار رو هم از دست بدم معلوم نیست چه اتفاقی بیفته!
    سفارت تو چند روز گذشته به نسبت فعال شده و یه سری شماره رو اعلام کرده اما چون تعداد ایرانیهایی که میرن سفارت قبرس و یا اونایی که تو این فروم هستن به نسبت کمه ( هر چند به نظر من این سفارت میتونه گزینه خوبی باشه برای ایرانیها با اینکه خودم تجربه خوبی ندارم)، هیچ اطلاعاتی نداریم که اینا اصلا ویزای دانشجویی هستن یا نه و میشه امیدوار بود یا نه!
    برای همین من خواهش میکنم بچه هایی که تو این فروم هستن و کلیر شدن یا هنوز منتظر ویزا هستن شماره های خودشون و تاریخ مصاحبه رو بنویسن که حداقل ببینیم این شماره ها رندم هست و یا به نوع ویزا بستگی داره.
    شماره خود من 02108 هست که روز 20 جولای مصاحبه داشتم.
    سلام،
    پیشنهاد خیلی خوبیه چون بیشتر بچه ها الان استرس کلیر شدن در وقت تا ترم بهار رو دارن و اگه دیگران هم زمان کلیر شدنشون رو بنویسن آدم یه تقریب از زمان کلیرش میاد دستش
    من شمارم ۰۴۹۷۸ هست که روز ۲ نوامبر برای ویزای دانشجویی مصاحبه شدم و رفتم تو AP. آفیسر یه خانم میانسال بود که گفت برای این که دانشجوها به ترمشون برسن براشون اکسپدایت می کنم و معمولا سی روزه کلیر میشن. البته می دونم که اصلا به این حرف نباید اعتماد کرد ولی فعلا خوشبینانه منتظرم. خیلی لطف بزرگیه اگه هر کس کلیر میشه بیاد و تاریخ مصاحبشو اینجا به دوستان بگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)