صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای توریستی بار دوم از طریق ارمنستان در سال 2016 (ریجکتی سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر بابت اطلاعات خوب و مفیدشون
    ببخشید من 2تا سوال داشتم
    ما (من و خانمم) تیر پارسال یعنی سال 2015 از سفارت آمریکا در دبی اقدام کردیم و متاسفانه گول این آدمایی که میگن ما تضمینی براتون ویزا میگیریم رو خوردیم و ریجکت شدیم ولی خوشبختانه پولی نتوستن ازمون بگیرن وفقط یه سابقه بد برامون تو سفارت گذاشتن اونم ریجکت شدن بود با یه سری اطلاعات الکی و دروغ که برامون پر کرده بودن ک مثلا کلی مسافرت اروپا رفتیم و چین و جاهای دیگه و پرینت حساب بانکی ساختگی و خیلی چیزای دیگه خلاصه .
    ولی اون موقع مسافرت هامون خیلی کم بود و شینگن هم نداشتیم و یه سری اطلاعات دروغ برای ما تو DS160نوشت و مارو رد کردن.
    حالا الان که میخوایم امسال دوباره خودمون بدون واسطه و آژانس از سفارت ارمنستان وقت بگیریم و اقدام کنیم وتمام اطلاعات واقعی رو پر کنیم وهمه چی رو صادقانه بنویسیم .و یه مسافرت اروپا رفتیم و یه مسافرت اروپا دیگه هم تو مهر 95 داریم میریم سویس و هلند .
    میخواستم ببینم ما اگر علاوه بر تور اروپا که داریم میریم و میشه در اصل 2تا شینگن و یه سری مسافرت های آسیایی اگر بخوایم بریم مسکو و سنپترزبورگ بهتره ؟یا مثلا کشورهایی مثل بلغارستان و چین و هند و مالزی و سنگاپور منظورم ازلحاظ اعتبار ویزا و تراول هیستوری بهتر و قویتره؟
    و اینکه میگن ویزای روسیه برای سفارت امریکا پوین منفی حساب میشه ایا درسته یا خیر؟
    ممنون میشم راهنمایم کنید. با تشکر و سپاس فراوان .
    با سلام به شما
    راستش من هم راهی مشابه راه شما که از طریق آژانس اقدام کردین رو دارم انجام میدم و این یک دلهره برای من هستش که اگه ریجکت شم مسیر بعدی که میخوام اقدام کنم به مشکل نخوره، برای من با هزینه 50 میلیونی قراره ویزا بگیرن و یک ماه دیگه هم وقت سفارتم هستش. البته فعلا پول رو نگرفتن و قراره تا مدارکم رو آماده کنن بهشون بدم.
    یکم ترس دارم
    میخواسم شما از تجربیاتتون از این مسیر بگین و کدوم از آژانس اقدام کردین؟
    ممنون میشم تجربیاتتون رو بگین چون خیلی برام مهمه
    با تشکر از شما

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط islet نمایش پست ها
    واقعا ممنون از پاسختون،
    جایی هست که سوالات احتمالی افیسر رو پیدا کنم و بیشتر رو اونا کار کنم، و یه سوال دیگه اینکه شما برای توضیح دادن دلیل برگشت به کشور چی گفتین؟
    با آرزوی سفری خوش برای شما و خانواده محترمتان.
    خواهش میکنم دوست عزیز
    منم موقعیت شمارو داشتم از هرکسی اینجا سوال کردم باروی باز بهم جواب دادن
    منم هرانچه بتونم برای شما و دیگران انجام خواهم داد
    فکر نمیکنم کسی تا به حال به کامل بودن مصاحبه من اینجا مطلبی نوشته باشن
    فقط و فقط هم برای راحتی هرچه بیشتر دوستانم هست
    اگر ویزاتون توریستی هست سوال و جواب همونهایی هست که عرض کردم فقط میتونید روی جوابهای خودتون تمرکز کنید مثلا اگر اقا هستین و سربازی ارتش بودین باید بتونین بگین کجا چه مدت چه کارهایی چه بخشهایی با چه درجه ای و... به انگلیسی توضیح بدین
    ولی اگر دانشجویی تشریف میبرید اینجا تایپیک مخصوص خودشه داره میتونید مطالعه کنید
    سوالی به عنوان دلیل برگشت از سفرتون چیه هیچ وقت به صورت مستقیم نمیپرسه این سوال رو اونا اموزش دیدن لا به لای سوالهای دیگشون بپرسن و جواب واقعی بگیرن
    به طور مثال میگم از من پرسید چندروز میخواهی بمونی من گفتم ۱۵ روز کافیه بیشتر از این امکانش نیست بخوام بمونم
    فقط هم برای همین ۱۵ روز برنامه ریزی کردم
    باید بگردم که بتونم به شروع مدارس در ایران برسم (برای دخترم)
    اگر بازم سوالی بود درخدمتم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای ویزای توریستی بار دوم از طریق ارمنستان در سال 2016 (ریجکتی سال 20

شهرام داداش خصوصی نمیشه فرستاد اینگار من به نظرت برم قبرس یعنی بیخیال گرجستان بشم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی مقطع دکتری هستم که هفته پیش رفتم دفتر کنسول تو لفکوشا(قبرس شمالی) برای ویزای F-1. همه چیز خوب پیش رفت. فقط داوطلبان مرد توجه داشته باشن که تا اونجایی که من متوجه شدم از تمام آقایون در مورد سربازی پرسید، از منم پرسید، گفتم نرفتم، خودش بلافاصله پرسید که معافیت تحصیلی دارم، گفتم آره و گفت مدرکش رو بده، گفتم همراهم نیست، گفت پس برام ایمیل کن تا پردازش ویزات رو شروع کنیم.
    این رو گفتم که این مدرک رو به همراه داشته باشین.
    ضمنا رزومه ام را هم خواست.

ببخشید شما دانشجوی دکتری هستین؟ یعنی انصراف میخواین بدین؟

Junior Member

با سلام
    من برای ویزای توریستی آمریکا از یه آژانس اقدام کردم که فقط تا مرحله گرفتن وقت سفارت جلو رفتم و اونا برام از قبرس شمالی وقت گرفتن برا 7 مهر ولی هنوز فرم ds160 رو پر نکردم، چون یکم برنامه رفتنم تغییر کرده میخوام حدودا 10-11 ماه دیگه اقدام کنم برای رفتن
    سوالم اینه که اشکالی نداره وقتم رو عقب بندازم، یعنی چند ماه دیگه که میرم سفارت نمیگن چرا اون موقع نیومدی(چون وضعیت من قرار تغییر کنه و برم از یه کشور دیگه بعد برا ویزا اقدام کنم)؟
    و یه سوال دیگه اینکه این آژانس میگه اگه میخوای عقب بندازی ما خودمون این کارو برات میکنیم ولی من میخوام خودم کاراش. انجام بدم،اکانتی که برام ساختن یوزر پسورد داره م میشه ازشون بگیرم؟
    کجا میتونم راجع به تغییر دادن تاریخ مصاحبه و وقت سفارت اطلاعات بگیرم ؟
    ممنون از شما

با سلام
    من برای ویزای توریستی آمریکا از یه آژانس اقدام کردم که فقط تا مرحله گرفتن وقت سفارت جلو رفتم و اونا برام از قبرس شمالی وقت گرفتن برا 7 مهر ولی هنوز فرم ds160 رو پر نکردم، چون یکم برنامه رفتنم تغییر کرده میخوام حدودا 10-11 ماه دیگه اقدام کنم برای رفتن
    سوالم اینه که اشکالی نداره وقتم رو عقب بندازم، یعنی چند ماه دیگه که میرم سفارت نمیگن چرا اون موقع نیومدی(چون وضعیت من قرار تغییر کنه و برم از یه کشور دیگه بعد برا ویزا اقدام کنم)؟
    و یه سوال دیگه اینکه این آژانس میگه اگه میخوای عقب بندازی ما خودمون این کارو برات میکنیم ولی من میخوام خودم کاراش. انجام بدم،اکانتی که برام ساختن یوزر پسورد داره م میشه ازشون بگیرم؟
    کجا میتونم راجع به تغییر دادن تاریخ مصاحبه و وقت سفارت اطلاعات بگیرم ؟
    ممنون از شما
    اگر اژانس یوزروپس به شما بده به راحتی میتونین کنسل کنین یا یه مدتی عقب بندازین (ولی بعید میدونم بهتون بده)
    هیچ وقت سفارت همچین سوالی از شما نخواهد کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    اگر اژانس یوزروپس به شما بده به راحتی میتونین کنسل کنین یا یه مدتی عقب بندازین (ولی بعید میدونم بهتون بده)
    هیچ وقت سفارت همچین سوالی از شما نخواهد کرد
    ممنون از شما
    اگه کنسل کنم بعد حدودا 11 ماه دیگه با اکانتم وقت بگیرم مشکلی نداره؟
    امروز یوزر پسورد رو گرفتم از آژانس

ممنون از شما
    اگه کنسل کنم بعد حدودا 11 ماه دیگه با اکانتم وقت بگیرم مشکلی نداره؟
    امروز یوزر پسورد رو گرفتم از آژانس
    از زمان ساخت اکانت،اکانت تا یکسال اعتبار داره
    ولی هرچی نزارید دقیقه ۹۰ بهتره
    اگر شما بدون اف بی ای چک ویزا بگیرید تا ۳ ماه بعدش وقت دارید تا ورود کنین
    اژانس از شما بابت پرکردن فرم و وقت چقدر گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    از زمان ساخت اکانت،اکانت تا یکسال اعتبار داره
    ولی هرچی نزارید دقیقه ۹۰ بهتره
    اگر شما بدون اف بی ای چک ویزا بگیرید تا ۳ ماه بعدش وقت دارید تا ورود کنین
    اژانس از شما بابت پرکردن فرم و وقت چقدر گرفت؟
    یه اشتباه کردم که خودم وقت نگرفتم، مشکل پرداختم نداشتم
    240$ کلا گرفت که 80$ برای وقت و فرم ds160 که گفتم نمیخوام فرم رو دیگه پر کنید ولی پولی برنگشت
    البته گفتن اگه خواستین فرم رو براتون پر میکنیم

Junior Member

باسلام
    ببخشین کسی میدونه رفتار سفارت نیکوزیا در مورد ریجکتی ها و یا کسایی که فاند ندارن چه جوریه؟
    کسی اینجا تجربش رو داشته یا دیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)