صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4 نمایش پست ها
    باسلام
    ببخشین کسی میدونه رفتار سفارت نیکوزیا در مورد ریجکتی ها و یا کسایی که فاند ندارن چه جوریه؟
    کسی اینجا تجربش رو داشته یا دیده؟

تایپیک از اول بخونین جواب سوالتونو و بیشتر از اونو میگیرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    تایپیک از اول بخونین جواب سوالتونو و بیشتر از اونو میگیرین
    متشکرم بابت پاسختون. ولی این تاپیک کلا 3 صفحه هست و منم همش رو خوندم اطلاعات خوبی داشت مخصوصا پست مفصل و عالی شما ولی چیزی در مورد ریجکتی ها یا بدون فاند ها ندیدم.

بازم تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4 نمایش پست ها
    متشکرم بابت پاسختون. ولی این تاپیک کلا 3 صفحه هست و منم همش رو خوندم اطلاعات خوبی داشت مخصوصا پست مفصل و عالی شما ولی چیزی در مورد ریجکتی ها یا بدون فاند ها ندیدم.

بازم تشکر
    خوشبختانه مراجعه کننده خیلی زیادی برای سفارت قبرس شمالی نیست (هفته ای 14 15 نفر حداکثر)
    روزی که من رفتم بدون فاند ندیدم ولی همونطور که عرض کرده بودم اقایی برای مستر مجدد ام ابی ای دیدم که موفق شد بگیره (پارشیال فاند)
    تا اونجایی که من شنیده بودم مستر مجدد اونم ام بی ای تقریبا سخته و محال
    به این لینکم نگاهی بندازین

اگه در انتظار کلیرنس بمونیم و کلیر شیم می تونیم به آژانسا بدیم ویزامونو پیکاپ کنن از قبرس شمالی یا خودمون باید حضوری برگردیم بگیریمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی مقطع دکتری هستم که هفته پیش رفتم دفتر کنسول تو لفکوشا(قبرس شمالی) برای ویزای F-1. همه چیز خوب پیش رفت. فقط داوطلبان مرد توجه داشته باشن که تا اونجایی که من متوجه شدم از تمام آقایون در مورد سربازی پرسید، از منم پرسید، گفتم نرفتم، خودش بلافاصله پرسید که معافیت تحصیلی دارم، گفتم آره و گفت مدرکش رو بده، گفتم همراهم نیست، گفت پس برام ایمیل کن تا پردازش ویزات رو شروع کنیم.
    این رو گفتم که این مدرک رو به همراه داشته باشین.
    ضمنا رزومه ام را هم خواست.
    برای معافیت تحصیلی نظام وظیفه یه ورق کپی نامه رو به من داد همون کافیه؟ ما اصلشو نداریم

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    اگه در انتظار کلیرنس بمونیم و کلیر شیم می تونیم به آژانسا بدیم ویزامونو پیکاپ کنن از قبرس شمالی یا خودمون باید حضوری برگردیم بگیریمش؟
    اطلاعات دقیقی در این زمینه نیست یا یه جورایی میشه گفت اژانسی برای پیکاپ نیست
    ولی زمانی که رسیدین فرودگاه ارجان اونجا چندین تورلیدر ایرانی میبینین همونجا میتونین ازشون درمورد پیکاپ و هزینه هاش سوال کنین
    ۱۰۰ درصد میکنن اینکارو

برای معافیت تحصیلی نظام وظیفه یه ورق کپی نامه رو به من داد همون کافیه؟ ما اصلشو نداریم
    بله کافیه به همراه ترجمه

سفارتم اجازه این کارو می ده؟ مثلا قبلنا آنکارا می گفت حتما خودتون باید بیاین ویزاتونو بگیرین

سفارتم اجازه این کارو می ده؟ مثلا قبلنا آنکارا می گفت حتما خودتون باید بیاین ویزاتونو بگیرین
    بعید میدونم نزاره
    برای کل خانوادمون فقط یکی که من باشم رفتم گرفتم و کسی چیزی نگفت
    به شما رسیدی میده به ازای هرپاسپورت که بعید میدونم کس دیگه ای با
    این رسیده بره بهش ندن!ولی بازم اگر خواستین مطمئن بشین بهشون ایمیل بزنین در عرض۲ ۳ ساعت کاری بهتون جواب میدن
    بصورت کامل و مفید من تا به حال از سفارتهای دیگه اینقدر قشنگ و کامل جواب ایمیل نگرفته بودم (دوبی که فقط تمپلیت)
    رفت و برگشت در یک روز هم بیشتر از ۳۰۰ دلار نمیشه به نظرم ارزششو داره خودتون برین تا یه اژانسی بعد از ۱۰ روز بخواد بره بگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

سلام و ممنون از تجربیات ارزندتون که به اشتراک گزاشتین
    فقط ممکنه توضیح بدین چطوری میشه وقت گرفت از این سفارت؟ تو سایتش نوشته پول رو فقط نقدی میگیرن من یه کم گیج شدم. ممنون میشم کامل مراحلش رو بگین برای تعیین وقت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)