صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

سلام
    ببخشيد دوستان يه سوال داشتم كه اگه قبلن براي يه سفارت ديگه پول داده باشيم(هنوز وقت نگرفتيم)- يعني نميشه براي اينجا استفاده كنيم ......
    ویرایش توسط Peyman67431 : September 11th, 2016 در ساعت 08:57 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط amin farahani نمایش پست ها
    سلام و ممنون از تجربیات ارزندتون که به اشتراک گزاشتین
    فقط ممکنه توضیح بدین چطوری میشه وقت گرفت از این سفارت؟ تو سایتش نوشته پول رو فقط نقدی میگیرن من یه کم گیج شدم. ممنون میشم کامل مراحلش رو بگین برای تعیین وقت
    درست خاطرم نیست فکر کنم۲تا گزینه داشت نقدی و پرداخت انلاین
    که من انلاین پرداخت کردم خیلی ساده
    فقط موقع انتخاب کدام سفارت اونی که کلمه افیس داره انتخاب کنید (برای قبرس شمالی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman67431 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد دوستان يه سوال داشتم كه اگه قبلن براي يه سفارت ديگه پول داده باشيم(هنوز وقت نگرفتيم)- يعني نميشه براي اينجا استفاده كنيم ......
    متاسفانه خیر نمیشه

Junior Member

سلام خسته نباشيد .ببخشيد ميخواستم بدونم شما دعوتنامه داشتيد؟من ميخوام از قبرس اقدام كنم با دعوتنامه براي تعطيلات كريسمس اگه موفق بشم بگيرم برم.بنظرتون اگه از الان اقدام كنم بهتر نيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Eell نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد .ببخشيد ميخواستم بدونم شما دعوتنامه داشتيد؟من ميخوام از قبرس اقدام كنم با دعوتنامه براي تعطيلات كريسمس اگه موفق بشم بگيرم برم.بنظرتون اگه از الان اقدام كنم بهتر نيست؟
    سلام
    من دعوتنامه نداشتم
    به نظر من الان وقتشه
    ممکنه شما ایپی چک بخورین و این خودش زمانبره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    سلام
    من دعوتنامه نداشتم
    به نظر من الان وقتشه
    ممکنه شما ایپی چک بخورین و این خودش زمانبره
    مرسي از جوابتون.يه سوال ديگه من ويزاي شنگن ندارم اما تو قبرس شمالي دانشجو هستم و دعوتنامه دارم بنظرتون ميتونم ويزا بگيرم يا نه؟

Junior Member

سلام
    یکم از خودتون و شرایطی که دارید بگید لطفا
    من هم همچین برنامه ای دارم

مرسي از جوابتون.يه سوال ديگه من ويزاي شنگن ندارم اما تو قبرس شمالي دانشجو هستم و دعوتنامه دارم بنظرتون ميتونم ويزا بگيرم يا نه؟
    تا اونجایی که من دیدم برای افیسر خیلی مهمه شما شنگن و مسافرت های خیلی معتبری مثله کانادا و... قبلا داشتین یا نه
    به نظرم داشتن یا نداشتن دعوتنامه انچنان تاثیری نداره
    جای شما بودم با اطمینان بیشتری نسبت به اخذ ویزا اقدام میکردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من دیدم برای افیسر خیلی مهمه شما شنگن و مسافرت های خیلی معتبری مثله کانادا و... قبلا داشتین یا نه
    به نظرم داشتن یا نداشتن دعوتنامه انچنان تاثیری نداره
    جای شما بودم با اطمینان بیشتری نسبت به اخذ ویزا اقدام میکردم
    دوست عزیز من الان چند روز هست که دارم وقت های قبرس رو چک می کنم، دریغ از یک وقت خالی همش بستس، شما نمی دونید کی باز می شه این وقتها؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rasol1357 نمایش پست ها
    دوست عزیز من الان چند روز هست که دارم وقت های قبرس رو چک می کنم، دریغ از یک وقت خالی همش بستس، شما نمی دونید کی باز می شه این وقتها؟ ممنون
    هیچکس خبر نداره کی دقیقا باز میشه

ولی حدسم اینه وقت های هفته های اینده گرفته نشده بلکه هنوز باز نکردن
    زمانی که من میخواستم وقت بگیرم برای نکوزیا
    یادمه فقط برای ۲ هفته و ۲ هفته بعدش وقت بود
    یعنی وقتهای بعدیشو هنوز بازنکرده بودن
    تا یک هفته بعدشم همین جوری چک میکردم وقت های جدیدشونو بازکردن یا نه دیدم که هنوز بازنکردن
    حوصله کنین مطمئنا جواب میگیرین
    الانا دیگه خلوت نیست ولی مثله دبی انکارا بکش بکش هم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)