صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من دیدم برای افیسر خیلی مهمه شما شنگن و مسافرت های خیلی معتبری مثله کانادا و... قبلا داشتین یا نه
    به نظرم داشتن یا نداشتن دعوتنامه انچنان تاثیری نداره
    جای شما بودم با اطمینان بیشتری نسبت به اخذ ویزا اقدام میکردم
    بنظر شما اگه اقدام كنم و نتونم ويزا بگيرم براي دفعه بعدي كه بخوام اقدام كنم اين رجكت شدنم امتياز منفي حساب ميشه يا نه؟چون ميخوام يبار امتحان كنم اگه نشد بعد واسه شينگن اقدام كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط islet نمایش پست ها
    سلام
    یکم از خودتون و شرایطی که دارید بگید لطفا
    من هم همچین برنامه ای دارم
    از چه شرايطي بگم؟من در قبرس دانشجوام و ميخوام براي امريكا اقدام كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eell نمایش پست ها
    بنظر شما اگه اقدام كنم و نتونم ويزا بگيرم براي دفعه بعدي كه بخوام اقدام كنم اين رجكت شدنم امتياز منفي حساب ميشه يا نه؟چون ميخوام يبار امتحان كنم اگه نشد بعد واسه شينگن اقدام كنم
    فقط به همین دلیل عرض کردم حساب شده تر عمل کنید
    به صرف اینکه شما همین الان در قبرس شمالی اقامت دارین برای اخذ ویزا بدون داشتن شرایط کافی اقدام نفرمایید
    پیشمانی بعد از ریجکت تا مدت شمارو اذیت خواهد کرد و همینطور عواقبش

Junior Member

فقط به همین دلیل عرض کردم حساب شده تر عمل کنید
    به صرف اینکه شما همین الان در قبرس شمالی اقامت دارین برای اخذ ویزا بدون داشتن شرایط کافی اقدام نفرمایید
    پیشمانی بعد از ریجکت تا مدت شمارو اذیت خواهد کرد و همینطور عواقبش
    پس بنظر شما اول شينگن اقدام كنم ؟

Junior Member

دوستان براي وقت انلاين تو قبرس شمالي چه زماني ازم ميپرسه كه ميتونم قبرس شمالي و انتخاب كنم ؟يعني بعد از پر كردن فرم دي اس ١٦٠ يا بعدش؟

دوستان براي وقت انلاين تو قبرس شمالي چه زماني ازم ميپرسه كه ميتونم قبرس شمالي و انتخاب كنم ؟يعني بعد از پر كردن فرم دي اس ١٦٠ يا بعدش؟
    زمان گرفتن وقت مصاحبه میتونید انتخاب کنید
    چیزی به نام قبرس شمالی ننوشته
    2 گزینه داره که یکی مربوط به قبرس جنوبی و دیگری قبرس شمای
    گزینه ای که کلمه افیس داخلش هست مربوط به قبرس شمالیه

Junior Member

از چه شرايطي بگم؟من در قبرس دانشجوام و ميخوام براي امريكا اقدام كنم.
    منظورم سن و مجرد یا متاهل بودن و اینکه از آشناهاتون کسی توی آمریکا هست، معمولا فاکتورهای مهم ویزا اینان و دلیلی که ثابت کنه برمیگردین و خوب داشتن مسافرت به حوزه شنگن هم خیلی مهمه.

منظورم سن و مجرد یا متاهل بودن و اینکه از آشناهاتون کسی توی آمریکا هست، معمولا فاکتورهای مهم ویزا اینان و دلیلی که ثابت کنه برمیگردین و خوب داشتن مسافرت به حوزه شنگن هم خیلی مهمه.
    نظر ها متفاوته
    نظرهرکسی هم برای خودش قابل احترامه
    ولی تا اونجایی که من میدونم داشتن اقوام و فامیل درامریکا به صورت غیر مستقیم یه امتیاز منفی بزرگیه
    این نظر منه
    ما فامیل داشتیم ولی گفتیم نداریم
    چندبار هم پرسید گفتیم نه نداریم

نظر ها متفاوته
    نظرهرکسی هم برای خودش قابل احترامه
    ولی تا اونجایی که من میدونم داشتن اقوام و فامیل درامریکا به صورت غیر مستقیم یه امتیاز منفی بزرگیه
    این نظر منه
    ما فامیل داشتیم ولی گفتیم نداریم
    چندبار هم پرسید گفتیم نه نداریم
    منم خودم توصیه میکنم اگر فامیل درجه 1 یعنی پدر مادر خواهر برادی فرزند در آمریکا دارید و از طرف اونها دوعت نامه گرفتید به سفارت بگید.
    اگر نه اصلا به سفارت نگید در آمریکا فامیل داریم.
    بگید میخوایم بریم آمریکا به عنوات توریست بگردیم سنگین تر هستید!

Junior Member

سلام، ممنون از توضیحات خوب آقای شهرام
    من جدیداً پذیرش گرفتم و می خوام برای ویزا اقدام کنم. ارمنستان که وقتی نداره و انکارا و دبی هم وقت هاشون برای نوامبر شده و با توجه به احتمال کلرنس طولانی 70-90 روز می خوام زودتر اقدام کنم.
    شرایط من به صورت زیر هستش ممنون می شم اگر نظرتون رو بفرمایید گه آیا قبرس شمالی مناسب هستش برای من یا نه.

مقطع پذیرش: Master
    رشته پذیرش: Renewable Energy
    فاند: full tuition support
    ریسرچ پلن: مسائل برقی و اقتصادی انرژی باد
    رشته لیسانس: برق قدرت
    سربازی: وثیقه گذاشتم
    نکات: پذیرش با مکاتبه ی کامل با استاد بوده - یه ویزای تحصیلی ایتالیا در پاسپورتم هست که مال همین امساله و هنوز معتبره ولی منصرف شدم و نرفتم و اقدام کردم واسه آمریکا-شروع کلاس 15 ژانویه 2017-مستر اول
    وجود ویزای تحصیلی ایتالیا نکته مثبت یا منفی؟ اگر موقع مصاحبه متوجه نشد منم دیگه به روی خودم نیارم یا بگم که ویزا گرفتم ولی منصرف شدم از رفتن؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)