صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 139

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط bestwayyyy نمایش پست ها
    سلام، ممنون از توضیحات خوب آقای شهرام
    من جدیداً پذیرش گرفتم و می خوام برای ویزا اقدام کنم. ارمنستان که وقتی نداره و انکارا و دبی هم وقت هاشون برای نوامبر شده و با توجه به احتمال کلرنس طولانی 70-90 روز می خوام زودتر اقدام کنم.
    شرایط من به صورت زیر هستش ممنون می شم اگر نظرتون رو بفرمایید گه آیا قبرس شمالی مناسب هستش برای من یا نه.

مقطع پذیرش: Master
    رشته پذیرش: Renewable Energy
    فاند: full tuition support
    ریسرچ پلن: مسائل برقی و اقتصادی انرژی باد
    رشته لیسانس: برق قدرت
    سربازی: وثیقه گذاشتم
    نکات: پذیرش با مکاتبه ی کامل با استاد بوده - یه ویزای تحصیلی ایتالیا در پاسپورتم هست که مال همین امساله و هنوز معتبره ولی منصرف شدم و نرفتم و اقدام کردم واسه آمریکا-شروع کلاس 15 ژانویه 2017-مستر اول
    وجود ویزای تحصیلی ایتالیا نکته مثبت یا منفی؟ اگر موقع مصاحبه متوجه نشد منم دیگه به روی خودم نیارم یا بگم که ویزا گرفتم ولی منصرف شدم از رفتن؟

با تشکر
    بالای ویزای ایتالیاتونو نگاه کنین چی نوشته
    بعید میدونم شنگن باشه
    به هرحال خصوصی هم خدمتتون عرض کردم سعی کنید حداقل با یکی ۲تا شنگن اقدام کنید
    خیلی بهتره و خیلی تاثیر گذاره
    جای شما بودم اگر ویزاتون شنگن نیست یه ویزای شنگن از خود ایتالیا
    میگرفتم که قاعدتا خیلی راحت باید بهتون بدن
    از ایتالیا ورود میکردم و از آلمان خروج میکردم
    درزمان پرکردن فرم دی اس ۱۶۰ هم به غیر از نامبردن از آلمان و ایتالیا
    ۲ تا کشور دیگه که فاصله زیادی هم ندارن برای پربار بودن کشورهایی اروپایی که قبلا بازدید شده حتما حتما ذکر میکردم
    انشاالله میگیرین
    داشتن شنگن ،سند خونه ،نداشتن فامیل در آمریکا برای افیسر خیلی مهم بود

اونروزی که من اونجا بودم جو خیلی خوبی بود یعنی دیگه کم مونده بود
    ویزارو بیان ۲ دستی تقدیم کنن
    انشاءالله میگیرین

Junior Member

سلام دوستان ممنونم از اطلاعات مفیدتون
    بنده متقاضی دریافت ویزای J-1 فرصت مطالعاتی هستم با توجه به بسته بودن زمانهای مصاحبه ی آنکارا و ایروان و دبی خواستم وقت سفارت از قبرس شمالی بگیرم.
    باتوجه به شرایط من توصیه میشه که برم این سفارت؟
    فاند از وزارت علوم
    رشته شیمی، مقداری هم بحث نانو داخل ریسرچ پلنم هست
    معافیت پزشکی
    مجرد
    دوره 9 ماهه با تاریخ شروع: اول جونیوری 2017
    پاسپورت سفید بدون خروج از کشور( البته تو پاسپورت قبلیم یک سفر به کردستان عراق داشتم که تعویض شده)
    جاب آفر هم دارم و سابقه کار با بیمه تامین اجتماعی البته مال چند سال پیشه( قبل از دانشجوی دکتری شدن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    بالای ویزای ایتالیاتونو نگاه کنین چی نوشته
    بعید میدونم شنگن باشه
    به هرحال خصوصی هم خدمتتون عرض کردم سعی کنید حداقل با یکی ۲تا شنگن اقدام کنید
    خیلی بهتره و خیلی تاثیر گذاره
    جای شما بودم اگر ویزاتون شنگن نیست یه ویزای شنگن از خود ایتالیا
    میگرفتم که قاعدتا خیلی راحت باید بهتون بدن
    از ایتالیا ورود میکردم و از آلمان خروج میکردم
    درزمان پرکردن فرم دی اس ۱۶۰ هم به غیر از نامبردن از آلمان و ایتالیا
    ۲ تا کشور دیگه که فاصله زیادی هم ندارن برای پربار بودن کشورهایی اروپایی که قبلا بازدید شده حتما حتما ذکر میکردم
    انشاالله میگیرین
    داشتن شنگن ،سند خونه ،نداشتن فامیل در آمریکا برای افیسر خیلی مهم بود

اونروزی که من اونجا بودم جو خیلی خوبی بود یعنی دیگه کم مونده بود
    ویزارو بیان ۲ دستی تقدیم کنن
    انشاءالله میگیرین
    سلام و تشکر بابت جواب کاملتون
    راستش نه ویزای شنگن نیست و برای اینکه تبدیل به شنگن تبدیل شه نیازه که در ایتالیا دانشگاه ثبت نام کنم که خب دیگه من نرفتم و امکانش نیست.
    بازم ممنون

Junior Member

سلام دوستان كسي اطلاع داره وقتاي آفيس قبرس شمالي كي باز ميشه؟ممكنه براي f1 باز باشه اما براي ويزاي توريستي بسته؟

سلام دوستان.
    اگر کسی بخواد برای دوره های زبان بیاد امریکا (این دوره ها I20 برای درخوایت وبزای F1 بهش میدن)، ایا این سفارت رو پیشنهاد میکنید؟ شرایط به این صورت هست که اقوام درجه 1 در امریکا داره ( خواهرش دانشجو هست در امریکا)
    ایا این سفارت به مساله فاند نداشتن حساس هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که با این شرایط سفارت قبرس خوب هست بره یا نه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Eell نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي اطلاع داره وقتاي آفيس قبرس شمالي كي باز ميشه؟ممكنه براي f1 باز باشه اما براي ويزاي توريستي بسته؟
    سلام دوست عزیز. ممنون میشم سایتی که میشه باهاش وقت گرفت و وقت های باز رو دید رو اینجا بذارید. (آیا بدون پول ریختن هم میشه وقت های باز رو دید؟) ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ممنون میشم سایتی که میشه باهاش وقت گرفت و وقت های باز رو دید رو اینجا بذارید. (آیا بدون پول ریختن هم میشه وقت های باز رو دید؟) ممنون
    بعد از پرکردن فرم دی اس ۱۶۰ برای کنسولگری قبرس
    میتونین به این سایت برین و قبل از پرداخت پول وقتهای ازاد سفارتو ببینین

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    بعد از پرکردن فرم دی اس ۱۶۰ برای کنسولگری قبرس
    میتونین به این سایت برین و قبل از پرداخت پول وقتهای ازاد سفارتو ببینین
    ممنونم. دوستان کسی میدونه چه روزایی قبرس برای دانشجویی تاریخ باز داره. نوامبر و دسامبر رو باز کرده؟

Junior Member mehdi_eng60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

کسی تونسته برای اکتبر و نوامبر قبرس شمالی وقت بگیره؟
    خیلی بده که آدم برای بدست آوردن چیزی که میخواد مجبوره از چیزایی که داره از دست بده .......

با تشکر بسیار از شما به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربه های بسیار مفیدتان
    یک سوال داشتم. تقریبا کل هزینه های گرفتن پاسپورت آمریکا برای 4 نفر (تمام هزینه های از گرفتن و وقت و سفر و پیک آپ و ...) چقدر میشود؟ البته من امکان پرداخت آنلاین را ندارم و باید از طریق یک آژانس اقدام کنم.
    بسیار ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)