نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: زن و شوهر با دو رشته متفاوت در لیسانس

پیش فرض زن و شوهر با دو رشته متفاوت در لیسانس

سلام به همه دوستانی که واقعا اینجا زحمت میکشن و بقیه رو راهنمایی میکنن
    من شرایطم یه کمی متفاوت با این مطالبی هستش که تا اینجا تو سایت خووندم

من مهندسی شیمی میخونم تو دانشگاه صنعتی اصفهان و خانمم مدیریت صنعتی تو یه دانشگاه غیرانتفاعی(هر دو زیر نظر وزارت علوم)
    البته معدل من حدود 15.5 هستش و مال خانم حدود 17.5
    میخوام ببینم آیا دانشگاهی هست که هردوی ما رو پذیرش کنه و بهمون فاند بده؟ واسه لیسانس به دکترا چی؟
    راستش من اولویت اولم امریکا و بعدیش کاناداست

تاحالا هم مقاله نداشتم اما شاید در مورد موضوع پروژه ام یه مقاله ای در بیاریم...خانمم هم سخت پیگیر کار مقاله نوشتن هست

راستی یه سئوال خنده دار... من تو دانشگاهمون یه مدت سردبیر یه نشریه بودم آیا اینم جزو فعالیت هاست؟؟ بعضی میگن مفیده اما من فکر کنم ربطی نداره

پیش فرض پاسخ : زن و شوهر با دو رشته متفاوت در لیسانس

ممنون از دوستای عزیزی که این مطلب رو مطالعه کردن و مخصوصا سپهر عزیز که واسم پیام فرستاد...
    بچه ها میشه بیشتر راهنمایی کنین؟؟
    ممنون میشم از همتون

Junior Member

سلام

تا آنجایی که من از کانادا میدونم دانشگاه هایی مثل calgary,alberta,memorial به بچه های مهندسی شیمی خوب پذیرش می دهند.اما باید چند تا کار بکنید:

1- هر چه می تونید معدل را بیارید بالا.
    2- نمره تافل بالا مثلا 600 به بالا یا 100 به بالا.
    3- چون دانشگاه صنعتی هستید امتیاز بزرگی. مخصوصا دانشگاههایی که گفتم خوب به بچه های صنعتی اصفهان فاند دادند امسال را میگم.
    4- اگر مقاله هم داشته باشید که محشره.

امیدوارم کمکتون باشه.

may God Bless you.

پیش فرض تشکر از دوست عزیز

دوست عزیزم MSalehi
    ممنون از راهنماییت اما من واسه خانمم هم باید از شما دوستان راهنمایی بخوام چون مرجع دیگه ای نمیشناسم...
    توی آلبرتا و کالگاری میدونم مدیریت هست اما نمیدونم پذیرش و فاندش چطوره

راستش من یه بار همینجوری به یه استادای کالگاری ایمیل زدم و اون هم کلی راهنماییم کرد و کلی هم امید داد...
    اما مشکل اینجاست که ما دوتا باهم میخواهیم باشیم (حداقل تو یه شهر) و هر دو هم باید فاند بگیریم و هم رشته هم نیستیم

معدلم حداکثر به 16 میرسه تا پایانه تحصیل و خانمم بعید نیست به 18 برسه... واسه مقاله هم در تکاپو هستیم

در مورد امریکا چطور؟

Junior Member

سلام
    ممنون

من پیشنهاد می کنم 2 کار را همراه با پیشرفت در رزومتون انجام بدید:

1- نگاهی به قسمت نتایج پذیرش در همین سایت بکنید وببینید در رشتi مدیریت مثلا چه کسانی از کدام دانشگاهها جواب گرفتند با فاند یا نه؟
    2- سعی کنید با همکلاسی های خودتون در دانشگاهتون تماس بگیرید واز آنها هم مشورت بگیرید.

انشالله مفید باشه.
    May God Belss you.

بسیار ازت ممنونم...بله من لیست پذیرش شدگان رو دیدم رفته رفته سعی میکنم بیشتر با بچه هایی که رفتن تماس بگیرم...فقط مشکل اینجاست که از هم دوره ای های من زیاد نیستن کسایی که تو فکر رفتن باشن شاید 3-4 نفر باشیم(یعنی من این تعداد رو میشناسم)
    و در حال حاضر دو نفر هم میشناسم که دارن میرن که یکی شون از بچه های فروم هستش...واسه همین دوست دارم بچه بیان و اگر اطلاعاتی دارن لطف کنن و تو این قسمت ذکر کنن شاید غیر از من هم کسایی باشن که این مطالب به کارشون بیاد...
    بازم ازت ممنون که جواب دادی بهم

Junior Member

ممنون
    قابل نداره ;D

در مورد آمریکا چون فاند براتون مهمه باید تو رنکه بالای 20 تلاش کنید.اما چون شما با همسرتان می خواهید برید باید از بقیه بپرسید.متاسفانه دوستان ما برای سرمایه گذاری برا خارج اصلا مساله مهمی مثل ویزا را فراموش می کنند.تا آنجایی که من از دوستانم خبر دارم کانادا برای دوستان متاهل ایرانی از بهترین جاهاست و بهتر اگر علاقه مند هستید آنجا بیشتر apply کنید.

ممنون

بله کانادا خیلی بهتر برخورد میکنه در این موارد حتی از یکی از دوستام که از آلبرتا پذیرش گرفته میگفت متاهل بودن واسه ویزای کانادا امتیاز محسوب میشه...البته من در درجه اول دانشگاههایی رو پیدا بکنم که واسه هدفم مناسب باشه بعدش میرم سراغ بررسی این که مسائل مربوطه(از جمله ویزا) را بررسی کنم...
    بازم ممنون...امیدوارم بازم دوستان سر بزنن

بچه ها میشه بیشتر نظراتتون رو بدونم؟
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)