صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 148

موضوع: برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویک

ApplyAbroad Champion

پیش فرض برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویک

این لینک مطلبی از ویکی است در مورد کارهایی که احتمالاً بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید.

سوالات خودتون در مورد این مطلب رو هم با پاسخ به همین موضوع مطرح کنید.

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویکی)

سلام

میشه اگر کسی اطلاعی از قیمت بنزین در امریکا داره، بگه؟ مرسی!
    برای مقایسه اینکه بین دو شهر از ماشین شخصی استفاده کنیم بهتره یا از وسیله عمومی؟ میشه در این مورد هم نظرتون رو بگید؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویکی)

قیمت بنزین در حال حاضر در کالیفورنیا حدود ۴ دلار برای هر گالن (۳/۸ لیتر) است. استفاده از وسیله‌ی شخصی یا عمومی کاملاً بستگی به هزینه‌ی وسیله‌ی نقلیه عمومی داره و نمی‌شه گفت که همیشه وسیله‌ی نقلیه عمومی بهتر از وسیله‌ی شخصیه. در ضمن اینجا وسیله‌ی نقلیه بین شهری غالباً هواپیماست، مگر این که دو تا شهر به هم نزدیک باشند. هزینه‌های مسافرت با هواپیما غالباً گرون‌تر از استفاده از اتومبیل شخصیه، اما با توجه به دوری مسافت‌ها در آمریکا معمولاً راحت‌تره که از هواپیما استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک ب

ويسكانسين ٣.٩٨

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک ب

ممکنه در مورد ُsocial security توضیح بدید :
    Requirement
    The procedure of applying
    The benefits
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion

Social Security Number تقریبا هویت شما در آمریکاست و نداشتن Social Security در خیلی مواقع دردسر سازه. به عنوان مثال بدون SSN نمی‌شه کردیت کارت داشت (debit card می‌شه).
    در مورد شرایطش برای دانشجویان هم باید بگم که فقط کافیه که استخدام دانشگاه باشید، مثلا TA یا RA داشته باشید. برای Apply کردن هم دانشگاه خودش به شما یک نامه‌ای می‌ده که شرایط و مدارک رو نوشته و معمولا بهتون می‌گن که به کدوم اداره مراجعه کنید. خلاصه‌اش اینه که نامه‌ی استخدام دانشگاه، I-20 و فکر کنم I-94 رو به یکی از ادارات نزدیک خودتون می‌برید و درخواست می‌دهید و معمولا ظرف یک تا چهار هفته کارت رو می‌گیرید.

Junior Member

من پروازم یک stop در شیکاگو داره و از اونجا به به فرودگاه نهایی در ایندیاناپلیس می رم.
    My question is where do we have special registration? In Chicago or Indianapolis.
    I mean wherever we enter US we should have special registration or at the final airport?[/left]

نقل قول نوشته اصلی توسط ch2006
    من پروازم یک stop در شیکاگو داره و از اونجا به به فرودگاه نهایی در ایندیاناپلیس می رم.
    My question is where do we have special registration? In Chicago or Indianapolis.
    I mean wherever we enter US we should have special registration or at the final airport?[/left]
    As far as I know, special reg. and other formalities will be performed at the port of entery, which in your case is Chicago

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    Social Security Number تقریبا هویت شما در آمریکاست و نداشتن Social Security در خیلی مواقع دردسر سازه. به عنوان مثال بدون SSN نمی‌شه کردیت کارت داشت (debit card می‌شه).
    در مورد شرایطش برای دانشجویان هم باید بگم که فقط کافیه که استخدام دانشگاه باشید، مثلا TA یا RA داشته باشید. برای Apply کردن هم دانشگاه خودش به شما یک نامه‌ای می‌ده که شرایط و مدارک رو نوشته و معمولا بهتون می‌گن که به کدوم اداره مراجعه کنید. خلاصه‌اش اینه که نامه‌ی استخدام دانشگاه، I-20 و فکر کنم I-94 رو به یکی از ادارات نزدیک خودتون می‌برید و درخواست می‌دهید و معمولا ظرف یک تا چهار هفته کارت رو می‌گیرید.
    پس یعنی افرادی که fund ندارند نمیتوانند SSN داشته باشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ch2006
    تو شیکاگو
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)