صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 148

موضوع: برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویک

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویکی)

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    برای مابدون فاندها اگه کسی می دونه یه کم اطلاعات بده؟:
    کسی میدونه که آیا اگه Internship بگیریم برای تابستون و خب در حقیقت اون موقع استخدام یک جایی شدیم دیگه ، اون وقت بهمون SSN میدن یانه؟ یه سوال دیگه همی اینکه SSN رو که دادن دیگه بعدش مهم نیست دیگه؟ یعنی اگه بعدش هم کار نداشته باشی کارت همیشه هست برات دیگه نه؟
    اینکه میگین برای تلفن دو تا کارت شناسایی می خوان ، گواهی نامه اگه بگیریم و پاسپورت کافیه دیگه؟
    در موردبانک هم می توینم حساب باز کنیم بدون SSN؟
    I am not sure about the internship but once you get ur SSN nobody can take it back from you...it'll be always yours,even if you lose ur job
    You don't need SSN to buy SIMcard
    Your passport is enough
    Yes,u can open a bank account without SSN as a student
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویکی)

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین
    با t-mobile هم بدون داشتن ssn می تونید قرار داد ببندید البته 1 ماهه نه دو ساله
    مزیتش شاید این باشه که deposit ندید , و وقتی ssn گرفتید دو ساله کنید.
    در ضمن گوشی که من از ایران اوردم با t-mobile کار کرد درصورتیکه با verizon و sprint کار نمی کنه
    T-mobile بدترین شرکت سرویس دهنده موبایله. توی میشیگان خیلی از جاها آنتن نمی ده یا اینکه خیلی ضعیفه.
    Nothing is impossible

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    T-mobile بدترین شرکت سرویس دهنده موبایله. توی میشیگان خیلی از جاها آنتن نمی ده یا اینکه خیلی ضعیفه.
    بله از نظر coverage همه جا قوی نیست و ایالت تا ایالت فرق می کنه
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigma
    بستگی به شهر و ایالت داره. T-mobile در کالیفورنیا سرویسش خوبه و برعکس at&t در جنوب کالیفورنیا اصلا پوشش خوبی نداره. توصیه من اینه که قبل از خریدن موبایل با کسانی که مدتی در اون شهر یا ایالت زندگی کردند صحبت کنید و ببینید که کدوم شرکت خدمات بهتر و قیمت مناسبی داره. تا اینجا که من می‌دونم verizon در کل از بقیه شرکت‌ها بهتره، اما گرون‌تر هم هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    بستگی به شهر و ایالت داره. T-mobile در کالیفورنیا سرویسش خوبه و برعکس at&t در جنوب کالیفورنیا اصلا پوشش خوبی نداره. توصیه من اینه که قبل از خریدن موبایل با کسانی که مدتی در اون شهر یا ایالت زندگی کردند صحبت کنید و ببینید که کدوم شرکت خدمات بهتر و قیمت مناسبی داره. تا اینجا که من می‌دونم verizon در کل از بقیه شرکت‌ها بهتره، اما گرون‌تر هم هست.
    دقیقاً منم با نظر شما موافقم. من الان verizon دارم که حتی تو زیر زمین بیمارستان هم آنتن می ده.
    Nothing is impossible

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bzn
    SSN is not important. Don't worry. They use it just for tax calculations
    یعنی اگه کسی SSN نگیره، تو محاسبات مالیاتیش مشکلی ایجاد میشه یا مثلاً میتونه اداره مالیات را بپیچونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CA

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    یعنی اگه کسی SSN نگیره، تو محاسبات مالیاتیش مشکلی ایجاد میشه یا مثلاً میتونه اداره مالیات را بپیچونه؟
    You almost need SSN for every thing. If you have any kind of job you have to pay federal and state tax, and for paying tax you haveto hav SSN

Banned

شنیدم برخلاف خاورمیانه و اروپا، شبکه های آمریکای شمالی GSM نبوده و در نتیجه گوشی هایی که ما تو ایران داریم، به خاطر این عدم تطبیق، تو آمریکا کار نمیکنه. البته گویا در سالیان اخیر بعضی از شبکه های موبایل در آمریکا دارن استفاده از GSM را در ایالت های مختلف گسترش می دهند و به همین خاطر گوشی های ایران در شبکه تحت پوشش آنها قابل استفاده است. آیا این مطلبی که من میگم، صحت داره؟ حالا با این اوصاف پیشنهاد دوستان برای استفاده از گوشی های موبایل چیه؟ می ارزه گوشی های ایرانمان را بیاریم و بریم از معدود شبکه هایی که گفتم سرویس بگیریم یا بزاریمشون ایران و بیایم اونجا و با بستن قرارداد سیم کارت، از پیشنهادهای ارایه گوشی در اونجا استفاده کنیم؟
    حالا اگه این کار را بکنیم، توی این طرح های تشویقی که مثلاً یک قرارداد یکساله می بندیم و یک گوشی روش رایگان یا با تخفیف مناسب میگیریم، order گوشی که بهمون میدن تو مایه های چند دلاره؟ یعنی مثلاً گوشی 700-800 دلاری مثل iphone را رایگان میدهند یا میشه با تخفیف مثلاً زیر 200 دلار گرفت؟ آخه یکی از دوستای من تو کالیفرنیا پارسال با قرارداده یکساله تونست iphone را فقط 200 دلار بگیره اما نمیدونم گوشی دستش امانت محسوب میشه و باید مثل سیمکارت در آخر دوره تحویل بده یا دیگه مال خودشه؟

لطفاً کسانی که تجربه یا اطلاعات دارند، به انبوه سوالات من پاسخ دهند.

Junior Member

گوشی های ایران با بعضی از شبکه های کار میکنند، من توی همین فروم خوندم که یکی از بچه ها با سیم کارت T-mobile امتحان کرده بود و گوشی کار کرده بود اما همون گوشی با سیم کارت AT&T کار کرده بود،
    در مورد گوشی هایی که روی قراردادهای دو ساله به صورت کاملا رایگان هست، خوب طبیعتا گوشی ارزون قیمت هست مثلا SONY ERRSSION W580 اما خوب برای گوشی های بهتر هم تخفیف میدن، در پایان قرارداد هم گوشی مال شما هست، حالا چه ایفون و چه هر گوشی دیگه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    شنیدم برخلاف خاورمیانه و اروپا، شبکه های آمریکای شمالی GSM نبوده و در نتیجه گوشی هایی که ما تو ایران داریم، به خاطر این عدم تطبیق، تو آمریکا کار نمیکنه. البته گویا در سالیان اخیر بعضی از شبکه های موبایل در آمریکا دارن استفاده از GSM را در ایالت های مختلف گسترش می دهند و به همین خاطر گوشی های ایران در شبکه تحت پوشش آنها قابل استفاده است. آیا این مطلبی که من میگم، صحت داره؟ حالا با این اوصاف پیشنهاد دوستان برای استفاده از گوشی های موبایل چیه؟ می ارزه گوشی های ایرانمان را بیاریم و بریم از معدود شبکه هایی که گفتم سرویس بگیریم یا بزاریمشون ایران و بیایم اونجا و با بستن قرارداد سیم کارت، از پیشنهادهای ارایه گوشی در اونجا استفاده کنیم؟
    حالا اگه این کار را بکنیم، توی این طرح های تشویقی که مثلاً یک قرارداد یکساله می بندیم و یک گوشی روش رایگان یا با تخفیف مناسب میگیریم، order گوشی که بهمون میدن تو مایه های چند دلاره؟ یعنی مثلاً گوشی 700-800 دلاری مثل iphone را رایگان میدهند یا میشه با تخفیف مثلاً زیر 200 دلار گرفت؟ آخه یکی از دوستای من تو کالیفرنیا پارسال با قرارداده یکساله تونست iphone را فقط 200 دلار بگیره اما نمیدونم گوشی دستش امانت محسوب میشه و باید مثل سیمکارت در آخر دوره تحویل بده یا دیگه مال خودشه؟

لطفاً کسانی که تجربه یا اطلاعات دارند، به انبوه سوالات من پاسخ دهند.
    some companies like AT&T can give you iphone with memory less that 3-4 gig with less than 100 dollar. also you can receive it or other phones after 1 year contract freely and you don't need to back it after contract. also at the start of contract you can receive different cell phones freely. I think you don't need to bring your phone here. even if you wanna buy, the prices are much more better than iran.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)