صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 175 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

سلام به دوستان، میشه در مورد پلن های بازنشتگی در امریکا توضیح بدید، من جایی نتونستم در موردش در این فروم پیدا کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید که شرایط چطوره؟ مثلا 401k
    ویرایش: من این فایل را پیدا کردم ، فکر می کنم ارزش یک بار مطالعه را داشته باشهhttps://www.ssa.gov/pubs/FA-05-10035.pdf
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

Question پاسخ : بیمه در آمریکا

سلام دوستان.
    برای من و همسرم گفته شده باید بیمه رو قبل ورود به خاک آمریکا تهیه کنید. من در حال گرفتن ویزای J1 هستم و خانومم بالطبع J2 خواهد بود.
    متن ایمیل همراه با لینکها رو میذارم. برای راهنمایی در انتخاب یکیشون،هرکدوم رو توضیح و نظری داشتید ممنون خواهم شد.

Outside Health Insurance Providers

Included below is a list of outside health insurance providers which have experience in working with foreign nationals. Please note that this list was created for the sole purpose of providing resources and health insurance options to Foreign Nationals. The university's Health System does not endorse any of the insurance companies listed below. Foreign nationals may use any of the insurance companies listed or not listed below, as long as the coverage meets the criteria of the non-immigrant visa category.

Senior Member

چه بیمه ای واسه بیماری که ساکن کشور دیگه ای هست و بخواد در امریکا درمان بشه مناسب هست؟ الان یه مبلغ عجیبی به ما گفتن که نمیدونم چطوری حساب میکنن؟

Oncology cases, if accepted, may require deposits starting at USD $250,000.

خیلی مبلغ گزافی هست٬ به همین خاطر میخواستم بدونم چه راهی هست که هزینه ها بیاد پایین؟
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    چه بیمه ای واسه بیماری که ساکن کشور دیگه ای هست و بخواد در امریکا درمان بشه مناسب هست؟ الان یه مبلغ عجیبی به ما گفتن که نمیدونم چطوری حساب میکنن؟

Oncology cases, if accepted, may require deposits starting at USD $250,000.

خیلی مبلغ گزافی هست٬ به همین خاطر میخواستم بدونم چه راهی هست که هزینه ها بیاد پایین؟
    مسافرت پزشکی به سایر کشورها تقریبا همیشه با هزینه شخصی است و بیمه ای برای این کار وجود نداره. بیمه های سفر هم هیچ وقت برای سفر درمانی نیستند و فقط حوادث و خدمات Emergency را پوشش می دهند.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه جورجیا پذیرش با taگرفتم ولی دانشگاه بیمه رو میگه باید خودت بدی . و مبلغش ۳۰۰۰ تا در ساله که خیلی زیاده، واقعا بیمه دانشجویی انقدر باید باشه؟ راه دیگه ای نداره ارزونتر بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)