صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

سلام دوستان،
    من یه مشکلی دارم، بیشتر شرکتهایی که بیمه مدیکال می دن چون ایران تحریمه، به ما بیمه نمی دن؟
    کسی این مشکلو نداشته ؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط misannasim نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه مشکلی دارم، بیشتر شرکتهایی که بیمه مدیکال می دن چون ایران تحریمه، به ما بیمه نمی دن؟
    کسی این مشکلو نداشته ؟
    واقعاً؟ برای چه نوع بیمه ای اقدام کردید؟!!!!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

سلام
    کسی بیمه ای با قیمت مناسب می شناسه که هزینه های Maternity رو کامل کاور کنه؟ برای ویزای J1

پیشاپیش ممنون از دوستان

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام دوستان

برای دانشجوی فول فاندی که از طرف دانشگاه بیمه شده، هزینه سونوگرافی معمولا چقدر درمیاد؟ آیا بیمه پوشش میده سونوگرافی رو؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای دانشجوی فول فاندی که از طرف دانشگاه بیمه شده، هزینه سونوگرافی معمولا چقدر درمیاد؟ آیا بیمه پوشش میده سونوگرافی رو؟
    سلام. از شرکت بیمه تون بپرسید این رو
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان، کسی اطلاعی داره اگر کسی برای درمان بخواد بیاد امریکا هزینه ها (و بیمه) به چه صورت هست؟ یکی از دوستانمون پدرشون حالش خیلی بده از من خواهش کرده براش تحقیق کنم،
    حالا ویزا گرفتنش هم بماند که داستانش مجزاست...

مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت شکننده‌ای طرح لغو بیمه درمانی دوران باراک اوباما و جایگزینی آن با یک بیمه درمانی جدید را تصویب کرد.

به گزارش ایسنا، ۲۱۷ نماینده به طرح رای داده و ۲۱۳ نماینده علیه آن رای دادند. مصوبه مجلس نمایندگان باید در مجلس سنا نیز مطرح شود.

به گزارش بی.بی.سی با وجود آن که اکثریت کنگره در اختیار جمهوری‌خواهان است، حدود یک ماه پیش دونالد ترامپ، رئیس جمهور و پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان، نتوانستند حمایت لازم برای تصویب طرح را جلب کنند و این طرح از دستور کار خارج شد.

لغو بیمه درمانی اوباما موسوم به "اوباماکر" یکی از وعده‌های دونالد ترامپ بوده و تصویب آن در مجلس نمایندگان موفقیتی برای او محسوب می‌شود.

در همین حال دموکرات‌ها که همه به این طرح رای منفی دادند، می‌گویند میلیون‌ها نفر از خدمات درمانی محروم می‌شوند.

حالا باید مجلس سنا هم در این باره رای بدهد؛ مسیری که با توجه به تردیدهای سناتورهای جمهوری‌خواه در این باره به نظر می‌رسد دشوارتر هم باشد.
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

بیمه رو اگر از محل کار یا دانشگاه نکنید خیلی گرون در میاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

این بیمه رو یکی از دوستان معرفی کرد که به نظر می رسه برای ایرانی ها هم کار می کنه:

www.dianins.com
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به دوستان، میشه در مورد پلن های بازنشتگی در امریکا توضیح بدید، من جایی نتونستم در موردش در این فروم پیدا کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید که شرایط چطوره؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)