صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    تا جاییکه من میدونم بیمه مسافرتی مربوط می شه به بیمه حوادث و بیماری برای مسافرین خارج از کشور. معمولا کسانی که برای مدت کوتاهی به عنوان سفر کاری یا تفریحی به خارج از کشور می روند به این بیمه ها نیاز دارند. برای ورود به بعضی از کشورها داشتن این بیمه ها الزامی است. (خود من برای یک سفر کاری به آلمان یک بیمه 1 ماه خریدم) اما شما که برای تحصیل به کشوری وارد می شید نیازی به بیمه مسافرتی ندارید، به جای آن بیمه اجباری دانشگاه رو برای دانشجویان خارجی خواهید داشت. تمام آن آزمایشاتی که باید بدید و نتایج اونو با خودتون ببرید مال همین بیمه اجباری دانشگاه هست.
    درود.
    من یه سوال در ارتباط با بیمه دارم.
    این دانشگاهی که من پذیرش دارم یه مبلغی رو تحت عنوان Health Insurance Plan برای بیمه من در نظر گرفته. سوال من اینه که اگر من Dependent داشته باشیم تحت همین پکیج کاور میشه یا باید مبلغ اضافی بر اون به دانشگاه بدم...قیمت پکیج بیمه اش حدوداً سالیانه 1500$ هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    این دانشگاهی که من پذیرش دارم یه مبلغی رو تحت عنوان Health Insurance Plan برای بیمه من در نظر گرفته. سوال من اینه که اگر من Dependent داشته باشیم تحت همین پکیج کاور میشه یا باید مبلغ اضافی بر اون به دانشگاه بدم...قیمت پکیج بیمه اش حدوداً سالیانه 1500$ هست.
    نمی دونم ولی برای من سالی 3000 دلار بابت بیمه از فاندم کم می کنن ودر نامه پذیرش ذکر شده شامل بستگان هم میشه
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilofar_Gol نمایش پست ها
    بیمه در آمریکاسلام دوستان. یه موضوعی که فکر‌ من را خیلی‌ به خودش مشغول کرده بیمه در آمریکا هست. من شنیدم که در اروپا بیمه کامل و خوب هست و همه چیز را کاور می‌کنه.اما در آمریکا نه. تقریبا پول چیزی را نمیده.اما امروز یکی‌ از دوستان که فول فاند از یکی‌ دانشگاه‌های آمریکا گرفتن گفتن که چون فول فاند هستند دانشگاه و بیمه پول همه چیز را میده، حتی تا سقف $۱۰۰،۰۰۰ واسه عمل جراحی میدن. می‌خوام دوستان بگن که واقعا وضعیت بیمه توی آمریکا چطوره؟ چون من رزومه خیلی‌ خوبی دارم اما بخاطر همین بیمه میترسم آمریکا اقدام کنم
    بستگی به دانشگاه داره مثلن دانشگاه ما گفته اگه یه سری بیمارستان های خاص که قرار داد دارن بریم تا همون سقف 100000 رو میده و خیلی خرج های پزشکی رو شامل میشه حتی بیشتر از 100000 تا یه میلیون دلار رو هم تا 90% خرج رو میدن. درکل به خاطر بیمه تصمیمتون رو به هیچ وجه عوض نکنین و مطمئن باشین امریکا یکی از بهترین سیستم هایی پزشکی رو تویه دنیا داره
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    یعید می دونم dependent شما رو کاور کنه. مگه اینکه بیمه خانواده باشه. البته حدس می زنم که این مبلغ برای بیمه خانواده هم کم باشه. احتمالا باید همین مقدار یا بیشتر رو برای dependent هم بپردازید.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarmohamadi نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه داره مثلن دانشگاه ما گفته اگه یه سری بیمارستان های خاص که قرار داد دارن بریم تا همون سقف 100000 رو میده و خیلی خرج های پزشکی رو شامل میشه حتی بیشتر از 100000 تا یه میلیون دلار رو هم تا 90% خرج رو میدن. درکل به خاطر بیمه تصمیمتون رو به هیچ وجه عوض نکنین و مطمئن باشین امریکا یکی از بهترین سیستم هایی پزشکی رو تویه دنیا داره
    من می تونم بگم که هزینه درمان در آمریکا تا زمانی که international هستید حتی با داشتن بیمه از ایران گرون تر هست. این هزینه ها برای dependent شما خیلی گرون تر در میاد. البته همه اینا به نوع بیمه شما هم مربوط می شه. اما خب بازم گرونه.
    لزوما هم دکترهای آمریکا خوب نیستن.
    اما با تمام این حرفا، این مساله پزشکی چیزی نیست که توی انتخاب کشور برای تحصیل، تعیین کننده باشه.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : بهترین بیمه برای خانواده داشجویان در آمریکا

بهترین بیمه برای ویزای F-2 بیمه ویزیتور هست.
    بهتره سراغ بیمه خود دانشگاهتون برای F-2 نرید ... چون معمولا نرخش بالاست.

من این بیمه ها رو برای F-2 پیشنهاد میکنم:
    http://www.visitorscoverage.com/visitor-insurance/

در نظر داشته باشید که شرکتهای متفاوت محدودیت زمانی متفاوتی برای بیمه ویزیتور دارند .... بیشترین زمانی که من دیدم 2 سال بود ... یعنی تا 2 سال میتونید خودتونو به عنوان ویزیتور بیمه کنید.
    قیمتها بستگی به مبلغ deductible (مبلغی که شما باید در زمان حادثه یا استفاده از خدمات به بیمه بپردازید تا بیمتون وارد عمل بشه) و سطح coverage داره ... هرچی این مبلغ زیادتر باشه قیمت بیمتون کمتر میشه ...
    دوستان من معمولا deductible رو بین 100 تا 500 دلار و coverage رو 100k انتخاب میکنند. با این پارامترها ماهی 40 تا 60 دلار قیمت بیمه میشه.
    lمثلا بیمه Patriot America:
    In-Network: 90% covered for first $5,000
    100%covered thereafter
    Out-of-Network: 80% covered for first $5,000
    100%covered thereafter

توجه داشته باشید این بیمه بارداری رو پوشش نمیده !

سوالی بود در خدمتم

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض تخفیف بیمه اتوموبیل در آمریکا

اونطور که من فهمیدم تو ایالات کارولینای شمالی برای اینکه بتونید از تخفیف بیمه اتوموبیل برخوردار بشید، باید یه نامه‌ای از شرکت بیمه‌گذار قبلی‌تون ببرید که نشون بده مثلا به تعداد فلان سال شما خسارتی از بیمه نگرفتید. از دوستان کسی همچین نامه‌ای رو از شرکت‌های بیمه‌ی ایرانی مثل بیمه ایران گرفته؟ اصلا شرکت‌های ایرانی همچین نامه‌ای رو می‌دن؟

پیش فرض بیمه

درود بر دوستان
    از دوستان کسی که در ارتباط با بیمه خودرو، مخصوصا بیمه خودرو زیر 20000 milage
    اطلاعاتی دارند؟ چه شرکتی رو معرفی میکنند؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

برای بیمه ی پزشکی به نرخ deductible و copayment و Coverage خیلی دقت کنید. بیمه های دانشگاه ها تا جایی که اطلاع دارم خیلی خوب هستن.
    بیمه هایی که محل کار می دن نسبت به تعداد افرادی هست که با بیمه قرارداد می بندن و مقدار deductible متقاوت هست.
    همیشه هم قبل از اینکه برید دکتر یا اورژانس ( خدایی نکرده) ختماً تماس بگیرین با بیمه و بپرسید چقدر باید پرداخت کنید برای ویزیت....آیا deductible رو meet کردید یا نه. چون می رید بیمارستان یا کلینیک ازتون می پرسن بعد نمی دونید همینجوری یه چیزی می دید حالا اگه کم داده باشید طی 100 تا نامه و تلفن ازتون می گیرن...اگر زیاد داده باشید به زور و با 100 تا تلفن باید ازشون پولتون رو پس بگیرید :|
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    برای بیمه ی پزشکی به نرخ deductible و copayment و Coverage خیلی دقت کنید. بیمه های دانشگاه ها تا جایی که اطلاع دارم خیلی خوب هستن.
    بیمه هایی که محل کار می دن نسبت به تعداد افرادی هست که با بیمه قرارداد می بندن و مقدار deductible متقاوت هست.
    همیشه هم قبل از اینکه برید دکتر یا اورژانس ( خدایی نکرده) ختماً تماس بگیرین با بیمه و بپرسید چقدر باید پرداخت کنید برای ویزیت....آیا deductible رو meet کردید یا نه. چون می رید بیمارستان یا کلینیک ازتون می پرسن بعد نمی دونید همینجوری یه چیزی می دید حالا اگه کم داده باشید طی 100 تا نامه و تلفن ازتون می گیرن...اگر زیاد داده باشید به زور و با 100 تا تلفن باید ازشون پولتون رو پس بگیرید :|
    قضیه ی بیمه خیلی وحشتناک تر از این Deductible است . من بیمم سقفش 1 ملیون دلاره و Deductible اش هم 250 دلاره.

این اعداد و ارقام فقط عددن و وقتی سر و کار به دکتر و بیمارستان افتاد کلا همه چیز فرق میکنه.

من تابستون کلا داغون شدم 1 ماه و حدود 3 هفته بیمارستان بودم ، 3 تا عمل و ... کلا هزینه دکتر و اینها رو هم شد 3000 دلار که از جیب مبارک پرداخت فرمودم ! پس اون قضیه ی Deductible و اینها همه داستانِ شما جدی

نگیرین زیاد. وقتی قراردادش رو بخونین میبینین اونقدر بند و تبصره داره که کلا ...

البته من کل مخارج بیمارستانم شد حدود 250.000 $ که حدود 3.000$ اشو خودم دادم. شرایط بیمارستانم هم دلبخواهی نبود ! یعنی داشتم میمردم رسما و عمل ها همگی اورژانس بودن.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)