صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

سلام

من Fellowship+0.3RA از UMN گرفتم برا دکترای برق.
    تو آفر دانشگاه که دریافت کردم اینارو نوشته:
    To enroll in the Graduate Assistant Health Plan, please complete Step 1 and Step 2 below by September 17,2012 or within 14 days of your appointment start date. Coverage will begin September 1 for those who meet the
    enrollment deadline, or from the starting date of a qualifying appointment. Coverage for those who miss the
    deadline will begin on the date forms are processed by the Office of Student Health Benefits.
    Dependents can only be enrolled at the same time the graduate assistant is enrolling; within 31 days of
    involuntary loss of other coverage; within 31 days of marriage, birth or adoption; or during the open enrollment
    period. The open enrollment period is August 1 to the Twin Cities class registration deadline (found on One
    Stop). Failure to enroll a newborn child within 31 days of birth will result in non-payment of the child 's medical
    expenses from the moment of birth onward. Newborns are not automatically covered under the mother's
    insurance. Once you choose a dependent Plan 1 or Plan 2, you cannot change the plan until the next open
    enrollment period.

منظورشو دقیق نمیفهمم. اینکه میگه وابستگان رو بیمه میکنه درسته؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_isser نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خودم ویزای f1 هستم و خانومم ویزای f2 ما تگزاس هستیم . می خواستم بدونم آیا کسی اطلاعی داره که چه بیمه ای برای بارداری مناسب تره مخصوصا توی تگزاس
    سئوال دیگم هم اینه که وقتی بچه به دنیا اومد آیا دولت آمریکا هم مثل کانادا کمک مالی یا غیر مالی به والدین می کنه؟ البته منظورم با در آمد دانشجویی هست
    ممنون
    بیمه ی دانشگاه بهترین بیمه هست. اینو بارها و بارها من و دوستان توی پست هامون گفتیم.
    نه اگر گرین کارت نداشته باشید یا سیتیزن نباشید دولت بهتون کمکی نمی کنه. یعنی DSS اصن مدارکتون رو قبول نمی کنه.
    اما بعضی ایالت ها شاید یه چیز های خاص تا 6 ماهگی بچه داشته باشن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Morimari نمایش پست ها
    سلام،من دنبال يه بيمه دولتي رايگان مثل medicaid هستم با ويزاي توريستي، شنيدم شركتهايي هستن كه پول مي گيرن و بيمه مي گيرن ولي من نميدونم بايد چي تو اينترنت سرچ كنم ،اگه كسي مي دونه لطفا بگه يا لينك بزاره، متشكرم،ايالت فلوريدا ،زايمان، بيمه رايگان
    ایمدوارم این لینک بهتون کمک کنه:
    http://www.babycenter.com/400_i-am-3..._8496909_16.bc
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

Junior Member

سلام
    دوستان کسی در مورد نحوه پوشش بیماری های خاص از جمله ام اس تو آمریکا اطلاعاتی داره؟ برای کسایی که ویزای دانشجویی دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی در مورد نحوه پوشش بیماری های خاص از جمله ام اس تو آمریکا اطلاعاتی داره؟ برای کسایی که ویزای دانشجویی دارن
    برای ام اس می تونید از همون بیمهی دانشجویی استفاده کنید. همزمان هم عضو انجمن MSlifeline بشید خیلی بهتون کمک می کنن. حتی لازم نیست دارو رو از داروخونه بگیرید براتون پست می کنن دمه خونه و یه پرستار هم می فرستن بهتون بگه از دارو چه طوری استفاده کنید.
    حتی داروی گرونی مثل تایسبری رو هم کاور می کنه بیمه.
    نگران نباشید.
    اگر خیلی خیلی خیلی نگرانید برای مصرف 1-2 ماهتون دارو بیارید. توی فرودگاه هم به هیچ وجه اذیت نخواهید شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

دوستان عزیز مطمئن نیستم این سوال جاش اینجا باشه. ولی کسی راهی واسه بیمه کردن پدر و مادر در مدت اقامت در امریکا خبر داره؟ ممنون می شم راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    برای ام اس می تونید از همون بیمهی دانشجویی استفاده کنید. همزمان هم عضو انجمن MSlifeline بشید خیلی بهتون کمک می کنن. حتی لازم نیست دارو رو از داروخونه بگیرید براتون پست می کنن دمه خونه و یه پرستار هم می فرستن بهتون بگه از دارو چه طوری استفاده کنید.
    حتی داروی گرونی مثل تایسبری رو هم کاور می کنه بیمه.
    نگران نباشید.
    اگر خیلی خیلی خیلی نگرانید برای مصرف 1-2 ماهتون دارو بیارید. توی فرودگاه هم به هیچ وجه اذیت نخواهید شد

سلام

بسیار ممنون از پاسختون. من البته برای یکی از دوستانم این اطلاعات رو میخوام که دانشگاه ایندیانا پذیرفته شده و نگران تامین داروهاش هست. یک روز درمیون بایستی دارو مصرف کنه و هزینه داروهاش زیاد میشه. شما کسی رو میشناسید که تجربه مشابه داشته باشه و دوستم بتونه ازش اطلاعات بگیره؟ اینطوری خیالش راحت تر میشه.
    بازم ممنون از اطلاعاتتون!

در ایالت نیویورک میشه وارد این سایت شد
    https://nystateofhealth.ny.gov/
    و از طرف دولت کمی معافیت گرفت و بیمه خوبی ثبت نام کرد. من مطئمنم توی ایالت
    ایندیانا هم سایتی از طرفی دولت هست. ناگفته نمونه هزینه این ثبت نام بستگی به درامد شخص داره. اگه درامد دانشجو خیلی کم باشه معافیت بیشتر نصیب دانشجو میشه. امیدوارم کمکی باشه.
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    سلام

بسیار ممنون از پاسختون. من البته برای یکی از دوستانم این اطلاعات رو میخوام که دانشگاه ایندیانا پذیرفته شده و نگران تامین داروهاش هست. یک روز درمیون بایستی دارو مصرف کنه و هزینه داروهاش زیاد میشه. شما کسی رو میشناسید که تجربه مشابه داشته باشه و دوستم بتونه ازش اطلاعات بگیره؟ اینطوری خیالش راحت تر میشه.
    بازم ممنون از اطلاعاتتون!
    داروشون رِبیف باید باشه که یه روز در میون استفاه می کنن. به محض اینکه رسیدن اونجا بگید برن کلینیک دانشگاه بعدش هم احتمالاً رفرنس می دن به دکتر مغز و اعصاب. جای نگرانی نداره واقعاً.
    بیمه ی دانشگاه رو که داشته باشن دیگه نگرانی نداره. اینجا کسی بایدنگران باشه که بیمه نداره.
    از دکترشون می تونن اطلاعات بگیرن.
    همونطوری که گفتم باید برسن اینجا تا همه چیز معلوم شه. راه هایی رو که می شناختم رو بهتون گفتم. دیگه خودشون می دونن.
    بگید استرس از همه چی برای ام اس بد تره!

Junior Member morshed_812 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق

سلام دوستان

من هم یک مشکل مشابه دارم و البته بیماریم خیلی خیلی خاص ه. من بیماری کرون ( فارسیش می شه ام اس گوارشی ) دارم که مرتب باید دارو مصرف کنم. البته بیمه دانشگاه هم گفته اگه بیماری از قبل داشته باشید زیر بارش نم ره و بیماریش تحت بیمه قرار نمی گیره. حالا راهنمایی می خواستم. بیمه تکمیلی؟ و یا ............................

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)