صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط morshed_812 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هم یک مشکل مشابه دارم و البته بیماریم خیلی خیلی خاص ه. من بیماری کرون ( فارسیش می شه ام اس گوارشی ) دارم که مرتب باید دارو مصرف کنم. البته بیمه دانشگاه هم گفته اگه بیماری از قبل داشته باشید زیر بارش نم ره و بیماریش تحت بیمه قرار نمی گیره. حالا راهنمایی می خواستم. بیمه تکمیلی؟ و یا ............................

ممنون
    یعنی چی بیمه گفته زیر بار نمیره؟ اسم بیمه ی دانشگاهتون چیه؟
    زنگ بزنید مستقیم از بیمه بپرسید. بعضی از بیمه ها waiting دارن اما بیمه ی دانشگاه ها اصولاً این رو هم ندارن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member morshed_812 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    یعنی چی بیمه گفته زیر بار نمیره؟ اسم بیمه ی دانشگاهتون چیه؟
    زنگ بزنید مستقیم از بیمه بپرسید. بعضی از بیمه ها waiting دارن اما بیمه ی دانشگاه ها اصولاً این رو هم ندارن.
    سلام
    ممنون واسه پاسخ
    من که بیمه رو می خوتدم این رو نوشته بود که بیماری از قبل داشته باشید زیر بارش نم ره. این هم اسم بیمه : .LewerMark Insurance Company . ممنون می شم کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

سلام

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم ما رو هم راهنمایی بکنه

در مورد بیمه دانشجویی CISI که میشه CULTURAL INSURANCE SERVICES INTERNATIONAL تو سایت نوشته اگه بیماری ازقبل داشته باشید مثل دیابت و حاملگی رو کاور نمیکنه. مثلا دانشجو اینجا بارداره و میره اونجا و بعد از مثلا 6 یا 7 ماه که زایمان داره اون بیمه قبول دار نمیشه میگه باید شروع حاملگی حین تحصیل باشه تا بیمه هزینه هاشو بده.حالا خود دانشجو میتونه تو این شرایط خودشو جای دیگه بیمه بکنه که هزینه های pregnancy رو تقبل بکنه؟ اگه بیمه ای رو میشناسید میشه معرفی کنید.ممنونم
    خواستن توانستن است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    سلام

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم ما رو هم راهنمایی بکنه

در مورد بیمه دانشجویی CISI که میشه CULTURAL INSURANCE SERVICES INTERNATIONAL تو سایت نوشته اگه بیماری ازقبل داشته باشید مثل دیابت و حاملگی رو کاور نمیکنه. مثلا دانشجو اینجا بارداره و میره اونجا و بعد از مثلا 6 یا 7 ماه که زایمان داره اون بیمه قبول دار نمیشه میگه باید شروع حاملگی حین تحصیل باشه تا بیمه هزینه هاشو بده.حالا خود دانشجو میتونه تو این شرایط خودشو جای دیگه بیمه بکنه که هزینه های pregnancy رو تقبل بکنه؟ اگه بیمه ای رو میشناسید میشه معرفی کنید.ممنونم
    http://healthinsurance.about.com/od/...e-What-Now.htm

بیمه های دیگه ای مثل signa . blue cross رو چک کنید.
    متاسفانه بدیِ بیمه های امریکا اینه که اگر از قبل مشکلی داشته باشید یا کاور نمی کنن یا دیداکتبل رو میبرن بالا
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

نقل قول نوشته اصلی توسط morshed_812 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون واسه پاسخ
    من که بیمه رو می خوتدم این رو نوشته بود که بیماری از قبل داشته باشید زیر بارش نم ره. این هم اسم بیمه : .LewerMark Insurance Company . ممنون می شم کمک کنید
    این دوتا بندشون با هم تناقض داره!
    MEDICAL EVACUATION: Coverage for transportation of the insured person back to the home country as recommended by the attending physician for medical reasons.

PRE-EXISTING CONDITIONS: Physical conditions existing prior to the effective date of the policy that may not be covered by the insurance company

سلام دوستان من و همسرم جی 1و جی 2 هستیم دانشگاه کنتاکی از من بیمه ی خیلی سنگینی رو خواسته برا 6 ماه ما باید حدو 6 هزار دلار بپردازیم؟؟؟ لطفا یه بیمه ی جایگزین که این شرایط رو ساپورت کنه کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟

من هم در باره pre-existing condition سوال دارم ؛ سایتی هست که بتونیم بفهمیم برای هر بیماری تقریبا چقدر اضافه اید کاوریج بدیم ؟

سلام کسی میدونه اگه باردار باشی و دانشجویی بری آیا بیمه کاور می کنه یا نه؟ ممنون از همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط olivertwist نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه اگه باردار باشی و دانشجویی بری آیا بیمه کاور می کنه یا نه؟ ممنون از همه.
    "اصولاً " بیمه ها قبول نمی کنن.
    بیمه ی دانشگاه ما blue cross هست و قبول نمی کنه اگه همسر دانشجو یا خود دانشجو باردار باشه ..بعد بیاد خودش رو بیمه کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hallucination نمایش پست ها
    من هم در باره pre-existing condition سوال دارم ؛ سایتی هست که بتونیم بفهمیم برای هر بیماری تقریبا چقدر اضافه اید کاوریج بدیم ؟
    برای هر بیمه این موضوع فرق داره. بعضی از بیمه ها سن افراد هم براشون مهمه.
    ببینید بیمتون چیه بعد توی سایت همه چیز رو نوشته یا از مسئول بیمه ی دانشگاهتون ( اگر دانشجو هستید) بپرسید.
    * قوانین بیمه ها هر 6 ماه یه بار ممکنه عوض شه اینو حواستون باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)