نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
سلام

من پذیرشم از دانشگاه Ulm هست که در شهر نسبتا کوچکی به همین نام در ایالت Buden-Wurttemberg قرار داره( نمیدونم غربی هست یا شرقی) . این و عده ها رو هم استاد به من نداده بلکه coordinator از جانب دانشگاه و international office داده!
خودم فکر می کنم همه چی برای ویزا ok هست به غیر از دو چیز : 1 - لیسانس من از دانشگاه آزاد هست که دانشگاه باهاش مشکل نداشت اما می ترسم سفارت گیر بشه 2- مهر سفارت کانادا رو پاسپورتم مونده! >

Maryam Thanks for your encouraging words
این مهر سفارت کانادا که میگی چی هست؟ مهر قرمز ریجکت هست، یا مهر تحویل مدارک؟؟ فکر میکنم فرق داشته باشه.
اگه ریجکت شده باشی از اونجا اصولن نباید تاثیری روی کار اینها بذاره، دست کم این چیزی بود که به خود من گفتن (من یه کنسلی سفارت فرانسه داشتم روی پاس قدیمی ام، ولی برای درخواست ویزای آلمانم مجبور شدم پاس جدید بگیرم چون قبلی اعتبارش کافی نبود، بعد سفارت آلمان پاس قبلی ام رو اصلن ازم نگرفت. و من از مسئول تحویل مدارک سوال کردم که نتایج درخواست های قبلی من از سفارت های دیگه براشون مهم نیست؟ و جواب مسئول مربوطه یه "نه" با لبخند بود!)
ولی، اگه مهر تحویل مدارک روی پاست باشه فکر میکنم مشکل داشته باشه، چون نمیشه همزمان برای دو تا ویزا اقدام کرد، و سفارت دوم مدارک رو تا معلوم شدن نتیجه درخواست قبلی (اکسپت یا ریجکت) نمیگیره. چون نمیخاد برای شما ویزایی صادر کنه که ممکنه ازش استفاده نکنی (چون ممکنه بخای با اونیکی ویزات بری جای دیگه).