صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

سلام دوستان؛

من بعد از اینکه برای ویزای ایتالیا مدارکم رو تحویل داده بودم، جواب یکی از دانشگاه آلمان اومد. الان میخوام ایتالیا رو بیخیال بشم. مشکلی که هست اینه که گویا ویزای ایتالیا روی پاسپورتم خورده!!!
    به نظرتون سفارت آلمان اجازه میده با این شرایط من برای ویزای آلمان اقدام کنم؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

من بعد از اینکه برای ویزای ایتالیا مدارکم رو تحویل داده بودم، جواب یکی از دانشگاه آلمان اومد. الان میخوام ایتالیا رو بیخیال بشم. مشکلی که هست اینه که گویا ویزای ایتالیا روی پاسپورتم خورده!!!
    به نظرتون سفارت آلمان اجازه میده با این شرایط من برای ویزای آلمان اقدام کنم؟
    ویزای ایتالیا تو پاسپورتت خورده؟؟؟ هنوز پرونده ها تو سفارت ایتالیا تلمباره اونوقت چطور پاسپورت حضرتعالی ویزا خورده؟؟؟ میتونی بری پاسپورتتونو بگیری از خانم میرمطلبی هیچ مشکلیم نیست...

دوست عزیز حضرتعالی؛
    همینجوری دوره هم باشیم یه چی نگفتم که شما اینجوری جواب میدی. جهت اطلاعت هفته قبل یکی از دوستان با بلیط ترکیه رفته بود سفارت که ویزاش رو واسه یک هفته بگیره، خانم میرمطلبی بهش نداده بود، گفته بود چون ویزا خورده تو پاسپورتت!

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    دوست عزیز حضرتعالی؛
    همینجوری دوره هم باشیم یه چی نگفتم که شما اینجوری جواب میدی. جهت اطلاعت هفته قبل یکی از دوستان با بلیط ترکیه رفته بود سفارت که ویزاش رو واسه یک هفته بگیره، خانم میرمطلبی بهش نداده بود، گفته بود چون ویزا خورده تو پاسپورتت!
    حالا یه چیزی گفته خانوم میرمطلبی نمیخواسته پاسپورتو بده ردش کرده!!! ویزای کسی نخورده تو پاسپورتش، شمام شرایطتونو به خانوم میرمطلبی توضیح بدین قبول میکنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان،
    من درتعدادی دانشگاه از چند کشور پذیرفته شدم. در اواخر ماه جون قبل از اینکه نامه پذیرشم رو از دانشگاه آلمانی دریافت کنم، تصمیم گرفتم برای ویزا ایتالیا اقدام کنم. اخیرا از یک دانشگاه آلمانی پذیرش گرفتم و الان میخوام برا ویزای آلمان اقدام کنم. با توجه به اینکه پیک آپ ویزای ایتالیام تاریخ 20 آگوست هست و تاریخ ملاقات (مصاحبه) ویزای آلمان 25 آگوست هست. آیا امکان این هست که در حالی که ویزای ایتالیا رو تو پاسپورتم دارم بیام برا ویزای آلمان اقدام کنم و زمانی که مطمئن شدم با ویزای آلمانم موافقت شده، برم و ویزای ایتالیام رو کنسل کنم؟ با توجه به اینکه با کنسل کردن ویزای ایتالیا این احتمال وجود داره که ویزای آلمانم دیر بیاد یا اصلا نیاد پیشنهاد شما برای کم کردن این ریسک چیه؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون.

پ.ن. دوستان از اونجایی که محل زندگیم تهران نیست و دور از تهرانه، برام خیلی سخته که بخوام برای پرسیدن یک سوال بیام تهران و برگردم، برا همین ممنون میشم دوست عزیزی بتونن اینو از سفارت بپرسند. پیشاپیش از پاسختون و اینکه شرایط منو درک میکنید بسیار سپاسگزارم.
    ویرایش توسط AMIN ARYA : August 5th, 2014 در ساعت 12:08 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

دوستان من مصاحبه ام در سفارت آلمان نزدیکه خواهشاً سوالمو جواب بدید. من بیش از 7 ماه قبل در سفارت پرتغال مصاحبه برای ویزای دانشجویی داشتم هنوز نه تنها جوابمو ندادن بلکه تو پروفایلم که میرم نشون میده هنوز تو مرحله اوله یعنی حتی زحمت نکشیدن بررسی پرونده رو شروع کنن. روزی که در سفارت پرتغال مصاحبه داشتم آفیسر یه مهر زد توی پاسپورتم که تاریخ هم داشت الان که میخوام برای مصاحبه ی آلمان برم آیا نیازه که توضیحی بدم؟ ممکنه علیرغم اینکه من هیچ مشکل یا نقص پرونده نداشتم چون اون مهر اولیه خورده ولی مهر صدور پاسپورت نخورده بگن شاید مشکلی داشته که کشوری که در اتحادیه اروپا در قیاس با آلمان سطحش پایینتره بهش ویزا ندادن پس ما هم ردش کنیم. خوبه که user و pass و لینکه پروفایل پرتغالو بدم که حرفمو باور کنن؟ اصلاً صلاح میدونید مطرح کنم یا نه؟ با توجه به اینکه نمیخواهم دروغ بگم اگه ازم پرسید تا حالا برای کشورهای اتحادیه اروپا درخوست ویزا دادی یا نه چطور براش توضیح بدم که براش قابل قبول باشه؟
    خیلی نگرانم لطفاً راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

دوستان من مصاحبه ام در سفارت آلمان نزدیکه خواهشاً سوالمو جواب بدید. من بیش از 7 ماه قبل در سفارت پرتغال مصاحبه برای ویزای دانشجویی داشتم هنوز نه تنها جوابمو ندادن بلکه تو پروفایلم که میرم نشون میده هنوز تو مرحله اوله یعنی حتی زحمت نکشیدن بررسی پرونده رو شروع کنن. روزی که در سفارت پرتغال مصاحبه داشتم آفیسر یه مهر زد توی پاسپورتم که تاریخ هم داشت الان که میخوام برای مصاحبه ی آلمان برم آیا نیازه که توضیحی بدم؟ ممکنه علیرغم اینکه من هیچ مشکل یا نقص پرونده نداشتم چون اون مهر اولیه خورده ولی مهر صدور پاسپورت نخورده بگن شاید مشکلی داشته که کشوری که در اتحادیه اروپا در قیاس با آلمان سطحش پایینتره بهش ویزا ندادن پس ما هم ردش کنیم. خوبه که user و pass و لینکه پروفایل پرتغالو بدم که حرفمو باور کنن؟ اصلاً صلاح میدونید مطرح کنم یا نه؟ با توجه به اینکه نمیخواهم دروغ بگم اگه ازم پرسید تا حالا برای کشورهای اتحادیه اروپا درخوست ویزا دادی یا نه چطور براش توضیح بدم که براش قابل قبول باشه؟
    خیلی نگرانم لطفاً راهنمایی ام کنید
    درود
    دوست عزیز سفارت هیچ وقت با حدس و گمان جلو نمیره و اگه به چیزی مشکوک بشن استعلام میگیرن و مدارک رو بررسی میکنن پس نگران نباشید. در مورد دروغ گفتن هم که : | معلومه که نباید یه هیچ وجه دروغ بگید اینجوری اگر شانستون هم بالا باشه از دستش میدید. مطمئن باشید اونا بالاخره میفهمن که واسه یکی دیگه از کشورهای اتحادیه اروپا درخواست دادید.
    کلیه مدارک مربوط به پرتغال رو در یک پوشه جداگانه ببرید و اگر توضیح خواستن کامل توضیح بدید.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط sepidehreg : August 23rd, 2014 در ساعت 05:03 PM
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

سلام دوستان
    نمیشه برای درخواست ویزای دو کشور اروپایی یه درخواست ویزای معمولی اقامت طولانی برای یکی از کشورها داد و یکی دیگه رو درخواست ویزای شنگن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام
    ببخشید من مطلبتونو تو فروم خوندم. راستش به احتمال خیلی زیاد برای من هم همین شرایط پیش بیاد. چون برای آلمان و ایتالیا اپلای کردم و شانس پذیرشم هم تو جفتش بالاست. باتوجه به اینکه ایتالیا جواب admission رو سریعتر می ده ، احتمال می دم همین قضیه شما که اول برای ایتالیا اقدام ویزا کردین و بعد آلمان اوکی شده برای منم پیش بیاد.
    میشه بگین نتیجه چی شد؟ شما تونستین ویزای آلمان بگیرین و ایتالیا رو کنسل کنین؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIN ARYA نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من درتعدادی دانشگاه از چند کشور پذیرفته شدم. در اواخر ماه جون قبل از اینکه نامه پذیرشم رو از دانشگاه آلمانی دریافت کنم، تصمیم گرفتم برای ویزا ایتالیا اقدام کنم. اخیرا از یک دانشگاه آلمانی پذیرش گرفتم و الان میخوام برا ویزای آلمان اقدام کنم. با توجه به اینکه پیک آپ ویزای ایتالیام تاریخ 20 آگوست هست و تاریخ ملاقات (مصاحبه) ویزای آلمان 25 آگوست هست. آیا امکان این هست که در حالی که ویزای ایتالیا رو تو پاسپورتم دارم بیام برا ویزای آلمان اقدام کنم و زمانی که مطمئن شدم با ویزای آلمانم موافقت شده، برم و ویزای ایتالیام رو کنسل کنم؟ با توجه به اینکه با کنسل کردن ویزای ایتالیا این احتمال وجود داره که ویزای آلمانم دیر بیاد یا اصلا نیاد پیشنهاد شما برای کم کردن این ریسک چیه؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون.

پ.ن. دوستان از اونجایی که محل زندگیم تهران نیست و دور از تهرانه، برام خیلی سخته که بخوام برای پرسیدن یک سوال بیام تهران و برگردم، برا همین ممنون میشم دوست عزیزی بتونن اینو از سفارت بپرسند. پیشاپیش از پاسختون و اینکه شرایط منو درک میکنید بسیار سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من مطلبتونو تو فروم خوندم. راستش به احتمال خیلی زیاد برای من هم همین شرایط پیش بیاد. چون برای آلمان و ایتالیا اپلای کردم و شانس پذیرشم هم تو جفتش بالاست. باتوجه به اینکه ایتالیا جواب admission رو سریعتر می ده ، احتمال می دم همین قضیه شما که اول برای ایتالیا اقدام ویزا کردین و بعد آلمان اوکی شده برای منم پیش بیاد.
    میشه بگین نتیجه چی شد؟ شما تونستین ویزای آلمان بگیرین و ایتالیا رو کنسل کنین؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.
    سلام. برا من اینطور شد که ویزای ایتالیا رو کنسل کردم و ویزای آلمان رو گرفتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)