صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 136 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

سلام

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه .
    من شوهرم مالزی دانشجو هستش و من المان دانشجو. از مالزی میتونه اقدام به ویزای پیوست به همسر درخواست بده یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sshi نمایش پست ها
    سلام

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه .
    من شوهرم مالزی دانشجو هستش و من المان دانشجو. از مالزی میتونه اقدام به ویزای پیوست به همسر درخواست بده یا نه ؟
    سلام
    اگه اقامت طولانی مدت (دقیق یادم نیست که حداقلش شیش ماه بود یا یه سال، فکر کنم همون شیش ماه بود) مالزی رو دارن، بله، می تونن از همون جا درخواست بدن.

Junior Member

سلام. من الان پاسم را فرستادم دبی که ویزای دانشجویی آمریکا (با 7 ماه دوره کلیرنس) را بگیرم. از طرفی 12 روز دیگه باید برم سفارت آلمان برای مصاحبه برای ویزای دانشجویی. راستش چون کیس آلمان خیلی بهتره
    و فول فاند هستم. در صورتیکه برای آمریکا باید خرج خودم را بدم. اگر سفارت آلمان ویزای آمریکا را تو پاسم ببینه مشکل ساز هست؟ اگه کسی از دوستان میدونه، لطفا جواب را سریع بدهد، چون تا دوشنبه وقت دارم
    که از آژانس بخوام که به مامورش بگه تحویل پاسپورت به سفارت آمریکا را متوقف کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saea نمایش پست ها
    سلام. من الان پاسم را فرستادم دبی که ویزای دانشجویی آمریکا (با 7 ماه دوره کلیرنس) را بگیرم. از طرفی 12 روز دیگه باید برم سفارت آلمان برای مصاحبه برای ویزای دانشجویی. راستش چون کیس آلمان خیلی بهتره
    و فول فاند هستم. در صورتیکه برای آمریکا باید خرج خودم را بدم. اگر سفارت آلمان ویزای آمریکا را تو پاسم ببینه مشکل ساز هست؟ اگه کسی از دوستان میدونه، لطفا جواب را سریع بدهد، چون تا دوشنبه وقت دارم
    که از آژانس بخوام که به مامورش بگه تحویل پاسپورت به سفارت آمریکا را متوقف کنه.
    سلام
    این جور چیزا جواب دقیقی نداره. هیچ کس نمی تونه با قطعیت بگه تاثیر منفی داره یا نه.
    من شخصا فکر نمی کنم تاثیر زیادی داشته باشه. اگر هم ازتون پرسیدن راجع بهش، خیلی خیلی راحت بگین پذیرش از آمریکا داشتم، اما الان با توجه به اینکه اینجا فول فانده و اونجا خودم باید خرجمو میدادم و اینا می خوام برم آلمان. حتی اگر لازم می دونین، می تونین اسمی هم از ترامپ و شرایط الان ایرانی های تو آمریکا ببرین.

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

من چند روز دیگه وقت مصاحبه ی سفارت ایتالیادارم و پیک اپ ویزا هم ۱۵ ژانویه به بعد هست. از این ویزای المانم بعد از ۷ ماه اومده و قرار هست بدن(۱۶ نوامبر اومده اما گفتن پذیرش جدید بیار - بردم براشون و گفتن تماس میگیرن با من ) قضیه اینجاس که اگر من برم سفارت ایتالیا و ویزا و بگیرم. بعد برم سفارت المان. دردسر میشه و ممکنه ویزام و ندن؟ (شاید سوال پیش بیاد که چرا اصلا میری سفارت ایتالیا با اینکه ویزای المانت اماده اس تقریبا: جوابش این هست که معلوم نیست سفارت المان چه برنامه ای بریزه و یه احتمالی میدم که باز به چیزی گیر بدن)
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz.Darbandi نمایش پست ها
    من چند روز دیگه وقت مصاحبه ی سفارت ایتالیادارم و پیک اپ ویزا هم ۱۵ ژانویه به بعد هست. از این ویزای المانم بعد از ۷ ماه اومده و قرار هست بدن(۱۶ نوامبر اومده اما گفتن پذیرش جدید بیار - بردم براشون و گفتن تماس میگیرن با من ) قضیه اینجاس که اگر من برم سفارت ایتالیا و ویزا و بگیرم. بعد برم سفارت المان. دردسر میشه و ممکنه ویزام و ندن؟ (شاید سوال پیش بیاد که چرا اصلا میری سفارت ایتالیا با اینکه ویزای المانت اماده اس تقریبا: جوابش این هست که معلوم نیست سفارت المان چه برنامه ای بریزه و یه احتمالی میدم که باز به چیزی گیر بدن)
    طبق تحقیقات من برای ویزای دانشجویی هیچ مشکلی نیست و تداخلی نداره

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)