صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

I Have no idea of having visa from two different countries...But I think as soon as one of them is ok, you should inform the other embassy that you want to cancel your application...I also remember some friends here had the same problem with German and Netherlands embassies, if you look at this topic or others related to Germany you will find them...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

As far as i know, nafas has gets some fund from germany but not sweden, so as she said me she prefers to go germany. I think she should not cancel her visa application till the day she is flying to sweden. So if she got germany's visa at the last moment she can cancel sweden. Since she is going to study master it is not a big deal to inform the universities about canceling at the last moment..

سلام
    من نگرانیم از اینه که برم ویزای سوئد بگیرم و بعد برای آلمان ویزا رو به همین علت از دست بدم. اینو هم از سفارت باید پرسید که البته با این طرز برخوردشون . بعید میدونم اطلاعات درستی هم بدن.
    از همه ممنون .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

I do not think you will miss it. I gained german visa just 5 days after I had dutch visa. Maybe even getting visa from netherlands accelerated that in german embassy! who knows!!

سلام
    من فکر کنم شما مرم جان ویزای آلمانت اومد دیگه نرفتی بگیری و بزنن تو پاست درسته؟ ولی من منظورم اینه که ویزای المانم بیاد و ببرم پاسو و ببینن ویزای سوئد را شاید . الکی اذیت کنن .؟ !
    مرسی
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    من فکر کنم شما مرم جان ویزای آلمانت اومد دیگه نرفتی بگیری و بزنن تو پاست درسته؟ ولی من منظورم اینه که ویزای المانم بیاد و ببرم پاسو و ببینن ویزای سوئد را شاید . الکی اذیت کنن .؟ !
    مرسی
    من مشكل شما رو فهميدم، اگر ويزاى آلمان اومد، شما بهشون زنگ بزن يا حضورى برو بگو آيا بايد كنسل كنى يا نه؟ تا جايى كه من فهميدم بايد سويد رو كنسل كنى تا آلمان تو پاست بخوره. من ميخواستم بعد اومدن ويزا انصراف ندم و اگر بشه ويزا بخوره تو پاسم ولى قبول نكردن و گفتند در صورتى اين كارو ميكنن كه جاى ديگر رو كنسل كنم. فقط مشكل اينجاست كه اصلا مهر كنسلى وجود داره؟!! چون تو پاس من كه هيچ مهرى نزدن و اين كار رو به صورت كامپيوترى كردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    من مشكل شما رو فهميدم، اگر ويزاى آلمان اومد، شما بهشون زنگ بزن يا حضورى برو بگو آيا بايد كنسل كنى يا نه؟ تا جايى كه من فهميدم بايد سويد رو كنسل كنى تا آلمان تو پاست بخوره. من ميخواستم بعد اومدن ويزا انصراف ندم و اگر بشه ويزا بخوره تو پاسم ولى قبول نكردن و گفتند در صورتى اين كارو ميكنن كه جاى ديگر رو كنسل كنم. فقط مشكل اينجاست كه اصلا مهر كنسلى وجود داره؟!! چون تو پاس من كه هيچ مهرى نزدن و اين كار رو به صورت كامپيوترى كردند.
    پس مشکلی براتون ایجاد نشد؟ فقط کنسل کردید و اونیکی رو گرفتید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    پس مشکلی براتون ایجاد نشد؟ فقط کنسل کردید و اونیکی رو گرفتید؟؟؟

yes, I had the one I wanted to go in my pass, and I cancelled the second one.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf نمایش پست ها
    yes, I had the one I wanted to go in my pass, and I cancelled the second one.
    yes, today i got my Sweden visa and one month a go i have got the german visa too. every thing was fine and no body had any problem with my visa, i
    thank you all

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

سلام

ویزای آلمان در حالت عادی تا دو ماه زمان می بره بر خلاف بعضی کشورهای اروپایی که حتی بیست روزه هم ویزا صادر می کنند (در مورد فنلاند این زمان بین 3 الی 4 هفته هستش)
    با پی گیری که انجام دادم متوجه شدم میشه برای ویزای چندین جا اقدام کرد و در نهایت زمانی که ویزا صادر میشه اگر دو تا کشور اروپایی از نظر بازه زمانی مدت ویزا تداخل داشته باشه
    باید یکی رو کنسل کرد و دنبال گزینه بعدی رفت که در هرصورت با اینکه موازی کاریه ولی از نظر زمان در گرفتن ویزا مسلما بهتره حالا اگه کشور اولی قبول نکرد یا اینکه ویزا دادنش خیلی طول کشید...
    کسی این مورد رو از خود سفارت پرسیده تا حالا ؟
    ممنون از بقیه دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)