صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام دوستان
    من از دانشگاه درسدن دعوت نامه گرفتم و برای ویزا اقدام کردم
    هدف اصلی من از اینکار رفتن به سفارت امریکا توی آلمان بود.
    با خودم گفتم اگه ویزای امریکا رو گرفتم که آلمان رو بیخیال می شم و گرنه همون آلمان می مونم
    نظر شما چیه در مورد پلن من؟

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

آيا پاسپورت را نگه مي دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه درسدن دعوت نامه گرفتم و برای ویزا اقدام کردم
    هدف اصلی من از اینکار رفتن به سفارت امریکا توی آلمان بود.
    با خودم گفتم اگه ویزای امریکا رو گرفتم که آلمان رو بیخیال می شم و گرنه همون آلمان می مونم
    نظر شما چیه در مورد پلن من؟
    فقط مي توونين در كشورهاي همسايه ايران و قبرس براي ويزاي آمريكا اقدام كنيد.. بيخودي هزينه نكنيد

Junior Member

سلام, من ویزای استرالیام آمادست و باید برم بگیرمش که تازه پذیرشه آلمان اومده. از سفارت آلمان هم واسه اواخر جولای وقت دارم. به نظرتون با ویزای استرالیا چی کار کنم؟

برو بگیرش، به این سفارت آلمان اعتماد نکن! هر جا بت دادن سریع برو!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من نتونستم واسه مشکلم جوابی پیدا کنم
    من و همسرم برای ویزای آلمان اقدام کردیم... حدود 3 ماهه که تو پروسس هست. (به دلیل خاص بودن رشته در مقطع دکتری)
    الان واسه همسرم از اسپانیا هم پذیرش با فاند اومده.... نمیدونم میشه واسه سفارت اسپانیا هم وقت بگیریم و اقدام کنیم؟
    حالا هر کدوم که زودتر اومد میریم اون یکی رو کنسل می کنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh506 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من نتونستم واسه مشکلم جوابی پیدا کنم
    من و همسرم ....؟
    سلام

این ویزای آلمان شما احتمال داره حتی بیشتر از شش ماه هم طول بکشه. شرایط سفارت اسپانیا رو ببینید و اگه مشکلی با این پاسپورت در انتظار ویزاتون نداشتن برای اون هم اقدام کنید.
    در مورد اسپانیا هم گویا ویزا دادنشون در برخی موارد از آلمان سختتره. شما بهتره تو انجمن اسپانیا دنبال جواب این سوالتون بگردید . تماس با خود سفارت هم گزینه خوبیه البته اگه مقدور باشه.

موفق باشید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

سلام دوستان از مدیر محترم اینجا و سایر دوستان می خوام که لطف کنند و جواب منو بدن چون نمی دونم صراحتا میشه از سفارت پرسید یا نه. اگر درخواست ویزای آلمان روکرده باشی و بعد از یه ما پذیرش فرانسه بیاد و برای اون هم درخواست ویزا کنی ، مشکلی پیش میاد؟ و اگر بخوای بعد جواب ویزای هر دو تصمیم بگیری، از نظر قانونی منعی داره؟و نمیشه صبر کنی وقتی جواب هر دو اومده تصمیم بگیری کجا بری؟
    مرسی

Junior Member

من شرايطم رو به طور خلاصه مي گم اگه كسي مي تونه, كمكم كمكم كنه. من از فنلاند پذيرش دارم. تمام كارامو انجام دادم. فكر كنم تا چند روز ويزام بياد. اما پريروز از darmstadt ايميل اومد كه پذيرش دادن. الانم كه تا 3 ماه بعد وقت مصاحبه پره. درست 2 هفته بعد بايد فنلاند باشم. هنوز مدارك از آلمان نرسيده كه درخواست وقت اضطراري كنم. الان چي كار كنم؟ بايدبي خيال آلمان بشم؟ آخه اين دانشگاه آلمان خيييلي بتر از فنلانديست. برم از فنلاند درخواست بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamta نمایش پست ها
    سلام دوستان از مدیر محترم اینجا و سایر دوستان می خوام که لطف کنند و جواب منو بدن چون نمی دونم صراحتا میشه از سفارت پرسید یا نه. اگر درخواست ویزای آلمان روکرده باشی و بعد از یه ما پذیرش فرانسه بیاد و برای اون هم درخواست ویزا کنی ، مشکلی پیش میاد؟ و اگر بخوای بعد جواب ویزای هر دو تصمیم بگیری، از نظر قانونی منعی داره؟و نمیشه صبر کنی وقتی جواب هر دو اومده تصمیم بگیری کجا بری؟
    مرسی
    من دو سه روز پیش وقت مصاحبه المان داشتم برای ویزای دانشجویی. از فرانسه هم پذیرش دارم. امروز صبح زنگ زدم بخش ویزای سفارت فرانسه ازشون پرسیدم . به من گفت همزمان برای دو جا نمی تونی درخواست بدی. باید صبر کنی نتیجه آلمان بیاد اگه ریجکت شده بودی باز هم تا دو ماه اجازه درحواست ویزا از فرانسه نداری...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)