صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

Banned
    رشته و دانشگاه
    مکانیک صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام دوستان

من یک سوالی داشتم در مورد اقدام همزمان برای آمریکا و آلمان
    من 20 جون سفارت آمریکا بودم و 16 روزه کلیر شدم و دیروز هم سفارت میل زد که ویزا رو توی پاس زده و بیا بگیرش..
    از طرف دیگه 28 آگوست هم وقت سفارت آلمان دارم. به دلایلی از جمله این که برادرم هنوز کلیر نشده شاید نخام برم آمریکا.

حالا میخاستم بدونم این موضوع تاثیر منفی داره موقع مصاحبه آلمان؟؟
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

من هم یک سوال مشابه دارم:

اگر کسی از دو جا پذیرش داشته باشه: مثلاً استرالیا و آلمان میتونه ویزای هر دو رو بگیره یا نه؟ موافقت میکنند؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

I called to german embassy and asked them, you can have german visa while having Cyprus visa.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

سلام،

من همزمان از دانشگاه پلی تکنیک میلان و گوتینگن آلمان پذیرش گرفتم و برای هر دو کشور درخواست ویزا دادم. در مورد ایتالیا توی سفارت تشکیل پرونده دادم بهم اطلاع دادن ۲۶ دی بیام برای ویزا. در مورد آلمانم ۲۴ آذر مدارکمو تحویل سفارت دادم که گفتن ۴ تا ۶ هفته دیگه جوابش میاد. حالا مشکل اینجاست که اگر ۲۶ دی سفارت ایتالیا پاسپورتمو نگه داره (که قاعدتن همین طوره) ممکنه همزمان بشه با جواب سفارت آلمان. اینم بگم که در صورت صدور ویزا، آلمان از هر جهت برای من اولویت داره. کسی تا حالا مشکل مشابهی داشته؟ کسی راه حلی به ذهنش می‌رسه؟

سلام دوستان عزیزم لطف کنین مشاوره بدین در وضعیت حساسی هستم من از فنلاند پذیرش دارم و تا اوایل جولای باید برم درخواست ویزا بدم.ولی برای ترم زمستان برای دانشگاه های آلمان هم اپلی کردم.آیا این شدنی هست که اگر وقتی تو فنلاندم پذیرش آلمانم اومد(برای رشته های انگلیسی زبان با مدرک آیلتس اپلی کردم ولی تیر ماه امتحان ب1 آلمانی هم میدم و احتمالا حداقل برای دوره زبان دانشگاهی آلمانی پذیرش بگیرم)،با ویزای شنگن فنلاند مستقیم برم آلمان و تو همون شهر به اداره اتباع خارجی مراجعه کنم و در خواست اقامت تحصیلی بدم؟ خوب در این شرایط یه جورایی دور زدن سفارت میشه؟ البته من می خوام برای اوایل آگوست وقت رزرو کنم تا اگر فنلاند نرفتم و درخواست ویزای آلمان رو دادم تو ایران،بتونم اول اکتبر آلمان باشم.این منطقی هست یا رزرو نکنم و منتظر پذیرش آلمانم باشم در ضمن اینم بگم که پذیرش فنلاندمو می تونم 1 ترم یا دو ترم فریز کنم. ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان کسی میتونه ما رو راهنمایی کنه؟
    من و همسرم از آلمان پدیرش داریم از تورین هم داریم. حالا موندیم چیکار کنیم. خودمون آلمانو دوس داریم ولی از ویزا میترسیم. ریسکه. ایتالیا شاید ویزاش راحت باشه (البته واسه دانشجو). از طرفی نمیتونیم واسه هر دو اقدام به گرفتن ویزا کنیم . چون قوانین کشورهای شینگن این اجازه رو نمیده. و اینکه اگر خئای نکرده ما ویزای آلمان برامون ریجکت شد یا فقط یکی از ما ویزا گرفت, اونموقع تمام زحمات ما هدر رفته و دیگه یکسال موندنی میشیم.
    لطفا منو راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

ببخشید چند تا سوال داشتم ممنون می شم اگر پاسخ بدین.
    من از دانشگاه روستوک برای رشته فیزیک پذیرش بدون فاند دارم و 22 خرداد هم رفتم سفارت مدارکمو دادم.
    الان از یکی از دانشگاه های کانادا استادی منو گرفته و گفته اپلای کن برای ترم زمستان.
    حالا می خواستم بپرسم از اونجایی که من به احتمال زیاد تا مهر ماه باید به آلمان سفر کنم، آیا از آلمان می تونم در صورت گرفتن پذیرش کانادا واسه گرفتن ویزای کانادا اقدام کنم؟
    سوال دیگه من اینه که آیا از پولی که توی بانک آلمان بلوکه کردم می تونم گواهی تمکن بگیرم و ببرم سفارت کانادا توی برلین؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

من برای 4 مرداد یک وقت برای سفارت آلمان گرفتم و برای 19 مرداد هم یک وقت از سفارت فرانسه دارم. به نظر شما اگه سفارت فرانسه مهر آلمان رو روی پاسپورتم ببینه ایراد میگیره؟ من برای آلمان درخواست ویزای دانشجویی دادم ولی برای فرانسه باید ویزای علمی بگیرم آیا این نکته تاثیری در قضیه ایجاد میکنه؟ اگر به سفارت سفارت فرانسه بگم مثلا برای یک کنفرانس دو روزه میخواستم برم آلمان آیا قبول میکنن یا باز هم ممکنه ایراد بگیرن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

سلام
    من از ایتالیا واسه دکتری پذیرش گرفتم الان ویزام آماده‌اس - تازگی جواب پذیرش آلمانم اومده! حالا تصمیم دارم برم آلمان. آیا اگه با ویزای دانشجویی ایتالیام برم آلمان به مشکل میخورم؟
    راهکار چیه؟!
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_csharp نمایش پست ها
    سلام
    من از ایتالیا واسه دکتری پذیرش گرفتم الان ویزام آماده‌اس - تازگی جواب پذیرش آلمانم اومده! حالا تصمیم دارم برم آلمان. آیا اگه با ویزای دانشجویی ایتالیام برم آلمان به مشکل میخورم؟
    راهکار چیه؟!
    ممنون
    تا اونجا که من میدونم نمیشه حتی اگر ویزای آلمان داشته باشید و برای یه شهر دیگه باشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)