صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabspider نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم نمیشه حتی اگر ویزای آلمان داشته باشید و برای یه شهر دیگه باشه!
    حتی اگه یه دوره سه ماهه واسه Research Stay بخوای بری نمیشه با همون ویزا ایتالیا رفت؟
    آخه من تازه دعوتنامه رو گرفتم و از من خواستن واسه 15 اکتبر اونجا باشم! یعنی من کلا 15 روز وقت دارم .. که مسلما سفارت آلمان دوهفته‌ای به من ویزا نمیده!

بنظرتون چجوری میتونم از این موضوع مطمئن بشم؟ ایمیلی تلفنی چیزی کسی داره که بشه سوال کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, Amirkabir University of Tech.

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
    من از کانادا و المان پذیرش دارم، می تونم در آن واحد برای ویزای هر دوتاشون اقدام کنم؟
    یکی از دوستان گفته بود سفارت فرانسه قبول نمیکنه اما یکی دیگه گفته بود سفارت آلمان اگر برای قبرس هم اقدام کرده باشی قبول میکنه، حالا من باید هم از سفارت کانادا در انکارا هم سفارت المان بپرسم بعد اقدام کنم؟ سفارت کانادا در انکارا که اصلا جواب میل نمیده

پیش فرض دریافت ویزا از چند کشور

با سلام
    اگر برای دوره فوق لیسانس، چند دانشگاه از کشورهای مختلف مثلا آمریکا کانادا و انگلیس رو اپلای کنیم و چند پذیرش دریافت کنیم. آیا میتونیم به صورت همزمان برا گرفتن ویزا از چند کشور اقدام کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا از چند کشور

چرا نشه؟؟؟
    فقط تنها مشكلي كه ممكنه داشته باشه از طرف خودته، اينكه نتوني اونقد كه بايد و شايد در يه دانشگاه هاي يه كشور زوم كني و اون بهترين آپشن ها رو انتخاب كني. يعني وقت كمتري برا سرچ در هر كشور صرف بكني.
    ولي در كل قاعده همينه، چون احتمال اينكه ويزاي آمريكا يا حتي كانادا ريجكت بشه، زياده، بايد كشورهاي ديگه رو هم داشته باشي در كنارش

سلام دوستِ عزیز
    آیا به عنوان مثل اگر من اول ویزای انگلیس توی پاسم بخورد و بعد برای ویزای کانادا اقدام کنم. سفارت کانادا روی این ویزا تحصیلی از یه کشور دیگه حساس نمی‌شه که روی تصمیمش در مورد ویزا تاثیر داشته باشه؟ برای من بالاترین اولویت کانادا هست اما اینطور که شنیدم یه مقدار دیر جواب میدان....

نقل قول نوشته اصلی توسط usof213 نمایش پست ها
    چرا نشه؟؟؟
    فقط تنها مشكلي كه ممكنه داشته باشه از طرف خودته، اينكه نتوني اونقد كه بايد و شايد در يه دانشگاه هاي يه كشور زوم كني و اون بهترين آپشن ها رو انتخاب كني. يعني وقت كمتري برا سرچ در هر كشور صرف بكني.
    ولي در كل قاعده همينه، چون احتمال اينكه ويزاي آمريكا يا حتي كانادا ريجكت بشه، زياده، بايد كشورهاي ديگه رو هم داشته باشي در كنارش

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanZamani نمایش پست ها
    با سلام
    اگر برای دوره فوق لیسانس، چند دانشگاه از کشورهای مختلف مثلا آمریکا کانادا و انگلیس رو اپلای کنیم و چند پذیرش دریافت کنیم. آیا میتونیم به صورت همزمان برا گرفتن ویزا از چند کشور اقدام کنیم؟
    بستگی به قوانین هر کشور داره. اگه منظورتون اینه که همزمان پرونده ویزا در چند کشور باز کنید، معمولا نمیشه.(باید بذارید جواب یکی مشخص بشه، وبعد برید سراغ گزینه بعدی) هرچند باید دقیق ببینید کشورهایی که میخواین این کار رو قبول میکنن یا نه. من میدونم که تنها چند کشور عضو شنگن قبول دارن این کارو، و خیلی از اونا هم قبول ندارن. ولی خارج از منطقه شنگن رو اطلاع ندارم.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

پیش فرض مدارک لازم برای ویزا

دوستان عزیز. برای ویزای آلمان مدارکی مورد نیاز است. هدف این موضوع بررسی مدارک مورد نیاز برای سفارت و جزئیات مربوطه به هر مدرک است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

همانگونه که میدونید انگیزه نامه یکی از مدارک لازم برای ویزای دانشجوئی است. بسیاری بیان کرده اند که نباید در این انگیزه نامه از phd حرفی زد تا شاید کار به اداره امنیت نکشه.

اما سوال اینجاست که ایا اگر به طور واضح در یک جمله در این انگیزه نامه ذکر کنیم که قصد ماند در آلمان و خاندن Php بعد از فوق لیسانس را نداریم بهتر است یا اینکه اصلا ذکر نکنیم؟

Junior Member

پیش فرض انگیزه نامه

همانگونه که میدونید انگیزه نامه یکی از مدارک لازم برای ویزای دانشجوئی است. بسیاری بیان کرده اند که نباید در این انگیزه نامه از phd حرفی زد تا شاید کار به اداره امنیت نکشه.

اما سوال اینجاست که ایا اگر به طور واضح در یک جمله در این انگیزه نامه ذکر کنیم که قصد ماند در آلمان و خاندن Php بعد از فوق لیسانس را نداریم بهتر است یا اینکه اصلا ذکر نکنیم؟

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام دوستان
    من تا هفته آینده عازم اتریش هستم و ویزای دانشجویی برای اتریش را گرفتم.همچنین پذیرشه یکی از دانشگاه های آلمان را دارم و میخوام بعد از ورودم به اتریش از طریقه سفارته آلمان برای ویزای آلمان اقدام کنم،نمیدونم همون اول بهم ویزای آلمان میدن یا نه.ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)