صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام و من از
    آلمان پذیرش دارم واسه مستر اکتبر2013و الان تو مالزی هم دانشجوی ریسرچphd هستم و اسیستنت. الان پاسمو دادم واسه ویزای دانشجویی مالزی و میخوام بیام ایران برم سفارت آلمان واسه ویزا. اینکه ویزای دانشجویی مالزی هم دارم مشکلی پیش نمیاد؟ چون دانشگاهی هم که بهم پذیرش داده میدونه که من دانشجو هستم در مالزی و این مستر رو بخاطر احتیاجی که به این رشته برای تکمیل پروژه phd دارم میخوام. اینکه یک ویزای دانشجویی دیگه دارم مشکلی نیست؟ آیا مصاحبه میکنن که براشون توضیح بدم؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض گواهی قبولی کنکور

با سلام و درود.
    باتوجه به سوالی که در مورد گواهی قبولی کنکور برای بنده پیش اومده، با اجازه مدیر بخش، این قسمت را ایجاد کردم.
    از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارند خواهش میکنم کمک کنند.
    با توجه به اینکه یکی از مدارکی که سفارت جهت ویزا به آن احتیاج داره گواهی قبولی کنکور در مقطع کارشناسی هستش.
    بنده اطلاعات ضد و نقیضی در این مورد مشاهده کردم.
    مثلا افرادی رو دیدم که کاردانی به کارشناسی قبول شدند یا افراد دیگه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده اند.
    آیا فردی که از دانشگاه غیرانتفاعی و یا علمی کاربردی فارغ التحصیل شده در مورد روند ویزا به مشکل بر میخوره ؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با سلام و درود.
    باتوجه به سوالی که در مورد گواهی قبولی کنکور برای بنده پیش اومده، با اجازه مدیر بخش، این قسمت را ایجاد کردم.
    از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارند خواهش میکنم کمک کنند.
    با توجه به اینکه یکی از مدارکی که سفارت جهت ویزا به آن احتیاج داره گواهی قبولی کنکور در مقطع کارشناسی هستش.
    بنده اطلاعات ضد و نقیضی در این مورد مشاهده کردم.
    مثلا افرادی رو دیدم که کاردانی به کارشناسی قبول شدند یا افراد دیگه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده اند.
    آیا فردی که از دانشگاه غیرانتفاعی و یا علمی کاربردی فارغ التحصیل شده در مورد روند ویزا به مشکل بر میخوره ؟
    ممنونم.
    دوست عزیز با مراجعه به سازمان سنجش نزدیک کلیسا در کریمخان در خواست گواهی قبولی و رتبه می دهید طی یک هفته به شما گواهی می دهند در مورد دانشگاه آزاد هم سازمان مرکزی مراجعه کنید گواهی قابل ترجمه را در خواست کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : اصل دانشنامه واقعا نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشید

یه سوالی که برای من هست، به احتمال زیاد برای خیلی از دوستان دیگه هم هست این که آیا سفارت واقعا به ترجمه خود دانشنامه نیاز داره یا نه؟ مثلا آیا با ترجمه رسمی گواهی موقت نمیشه روز مصاحبه حاضر شد؟ حتی تو ذهنم هست که یکی از بچه ها میگفت من با ریزنمره رسمیم که توش تاریخ فارغ التحصیلی زده شده بود رفتم مصاحبه و ویزام هم اومد.
    خواهشا اگه کسی بدون ترجمه دانشنامه و با یکی از دو مورد بعدی برای ویزا اقدام کرده و مشکلی نداشته اینجا تجربشو بیان کنه.

بعد از سفارت، در مورد دانشگاه تو آلمان چطور؟ اونا قبول میکنن که با گواهی موقت ثبت نام کنیم؟

توضیحات: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام و برای ارشد اقدام کرده ام. دانشگاه لیسانسم میگه حالا حالاها دانشنامت آماده نمیشه. اینم بگم که یکم بخندین: به مسئول فارغ التحصیلی میگم خب چرا آخه میگین چندماه دیگه دانشنامه آماده میشه، میگه قرار بوده یه پرینتر بخریم هنوز نتونستیم بخریم، برا همین از سال 88 به بعد برا هیچکس هنوز دانشنامه صادر نکردیم
    bebakhshid man keyboarde farsi nadaram

doste khobam man daneshgah azad bodam
    man aslan daneshnamam ro neshon nadam va faghat ba riz nomarate nahayi visa ro gereftam
    albate bayad begam ke to riz nomarate nahayiye man neveshte shode bod faregh shodam va moadelam ro neveshte bod
    Man nemidonam onjayi ke miri manteghi bashan ya na, ama masalan khode man roze sabte nam daneshnamam ro naborde bodam va ye hafte baad erae dadam
    خسته ام خسته ,,, خسته از شروعی که پایانی نا معلوم دارد.

Banned

خدارو شكر تا حالا جواباي خوبي اومده. بازم اگه كسي اطلاعي داره خواهشا بگه.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من خودم با ترجمه رسمی گواهی موقت لیسانس رفتم مصاحبه و دانشگاه ثبت نام کردم و مشکلی نبود. دانشگاه گفته تا پایان تحصیلات باید اصل دانشنامه رو داشته باشی.

پ.ن: شما نباید تاپیک جدید ایجاد میکردید. مدیران لطفا این تاپیک رو با تاپیک مرتبط ادغام کنن.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Banned

پیش فرض مشکلات خاص در پر کردن فرم تقاضای ویزا

سلام دوستان.
    من این تاپیکو زدم برای اون دسته از کسایی که با وجود خوندن تاپیک مشاوره برای پر کردن فرم هنوز تو موارد خاصی سوال یا اشکال دارند.

حالا سوال خودم.
    توی سوال 26 که پرسیده
    Have you ever been expelled, deported or rejected from entering to the federal republic of germany? Have you ever rejected from an application for a residence permit?
    شما چی جواب دادین؟
    جلوش مثل بقیه سوالا دوتا گزینه Yes و No وجود نداره تا دور No خط بکشیم. آیا شما دستی نوشتید No یا اصلا خالی رها کردید این سوال رو؟

آیا خالی گذاشتن و جواب ندادن به این سوال میتونه بد تلقی بشه و فکر کنن که طرف میخواسته یه اطلاعاتی رو مخفی نگه داره؟

پیشاپیش از همه ی کسایی که پاسخ میدن خصوصا کسایی که ویزا گرفتن و راجع به این سوال پاسخ میدن بسیار ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

اگه میشه یکی راهنمایی کنه برای کنسل کردن پروسه ویزا چکار باس کرد؟ من به سفارت هم که میل زدم جوابمو ندادن. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط forooghb نمایش پست ها
    اگه میشه یکی راهنمایی کنه برای کنسل کردن پروسه ویزا چکار باس کرد؟ من به سفارت هم که میل زدم جوابمو ندادن. ممنون میشم
    با درود فراوان
    دو راه کلی پیشنهاد میشه در این مورد به خانم هاشمی ایمیل بزنید و بگید قصد کنسل کردن رو دارید
    و حضوری برین سفارت باجه اطلاعات
    البته در کنسل کردن درخواست ویزاتون اگر مصاحبه شدین عجله نکنید
    البته این بستگی به کشور دومی هم که قصد اقدام دارین داره

سلام
    من برای ویزای آمریکا مصاحبه دادم و منتظر کلیرنس هستم. از یه دانشگاه توی آلمان هم پذیرش دارم. می خواستم بپرسم آیا اگه الان برم سفارت آلمان و ویزای آلمان بخوره توی پاسپورتم توی روند کلیرنس آمریکا یا موقعی که می خوان ویزای آمریکا رو بزنن تو پاسپورتم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)