صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در پر کردن فرم تقاضای ویزا

آیا خالی گذاشتن و جواب ندادن به این سوال میتونه بد تلقی بشه و فکر کنن که طرف میخواسته یه اطلاعاتی رو مخفی نگه داره؟ بله

دستی بنویسید NO

Banned

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در پر کردن فرم تقاضای ویزا

ممنون که پاسخ دادید. میشه بپرسم چقدر در این رابطه مطمئنید؟ آخه یکی دیگه از بچه هام گفت منم خط تیره زدم و ویزام هم اومد. یکی دیگه گفت سفارت خودش میدونه که تا حالا درخواست دادی یا نه. و کلا این فرم چیز زیاد مهمی نیست.
    حالا شما دارید یکم نگرانم میکنید که پاشم برم سفارت ببینم چی میشه.

پیش فرض درخواست ویزا به آلمان و کشور عضو شینگن به طور همزمان

با توجه به پروسه خیلی طولانی ویزا برای دکتری، معمولا بچه ها برای چند کشور به طور همزمان در خواست ویزا می کنند
    من برای بلژیک فاند کامل گرفتم و در خواست ویزا دادم ، برای آلمان هم فاند گرفتم ، آیا در خواست ویزای آلمان همزمان با بلژیک مشکلی ایجاد نمی کنه؟ سیستم یکپارچه ندارن؟
    کسی تجربه مشابه داشته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا به آلمان و کشور عضو شینگن به طور همزمان

من هم تازه از سوید و آلمان فاند گرفتم. از اونجا که قبلا ویزای امریکام نیومده میخواستم همزمان برای هر دوتا اقدام کنم. البته از ایرلند و فنلاند هم احتمالا میگیرم. نمیدونم میتونم همه رو اقدام کنم با هم یا نه. اگر اقدام کنم آیا اونا نمیگن میخواد همه جا بره و بعد نذارن هیچ جا برم؟ کسی تجربه مشابه داره کمک کنه ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

من از هردو سفارت آلمان و بلژیک پرسیدم .... گفتن میشه برای ویزای دانشجویی دو کشور اروپایی همزمان اقدام کرد ولی وقتی ویزای یکی زودتر اومد همونو پاشو برو چون but you can get student visa only from one of the European countries
    زنگ نزنین....ایمیل بزنین بهتره چون کسی که جواب تلفن میده معمولا یک نفر عادیه که توی سفارت بلژیک اصلا اطلاعات کاملی نداره و به من گفت نمیشه چون توی پاسپورت مهر می زنن در حالیکه جواب چیز دیگه ای هست.....برای اطمینان خودتون میشه رفت باجه اطلاعات سفارت آلمان سوال کرد ولی کلی وقت هدر میره چون خیلی خیلی شلوغه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

منو همسرم ویزای کانادا رو گرفتیم حالا از المان یه پذیرش بی موقع و وسوسه انگیز اومده
    با توجه به اینکه مهر ویزا تو پاسمون خورده اصلا امکان داره بتونیم ویزای آلمان رو بگیریم یا خیر؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tifani نمایش پست ها
    منو همسرم ویزای کانادا رو گرفتیم حالا از المان یه پذیرش بی موقع و وسوسه انگیز اومده
    با توجه به اینکه مهر ویزا تو پاسمون خورده اصلا امکان داره بتونیم ویزای آلمان رو بگیریم یا خیر؟
    چرا که نه. حتما میشه. میشه بگین شرایط دو دانشگاه تو کانادا و آلمان رو چطوری بوده که حالا میگین وسوسه انگیزه؟ آخه معمولا کانادا متقاضیش بیشتره و چون کشور انگلیسی زبونه راه دست تره.

دوستان سوال من خیلی فوریه. من درخواست ویزای المان دادم و الان 6 ماه منتظرم. از طرفی دیروز یه پذیرش فول فاند از انگلیس گرفتم و فقط تا فردا وقت داره که جواب بدم. کسی اطلاع داره که من همزمان که برای المان درخواست دادم می تونم برای انگلیس هم درخواست ویزا بدم؟ مشکلی درست نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahmoodi نمایش پست ها
    دوستان سوال من خیلی فوریه. من درخواست ویزای المان دادم و الان 6 ماه منتظرم. از طرفی دیروز یه پذیرش فول فاند از انگلیس گرفتم و فقط تا فردا وقت داره که جواب بدم. کسی اطلاع داره که من همزمان که برای المان درخواست دادم می تونم برای انگلیس هم درخواست ویزا بدم؟ مشکلی درست نمیکنه؟
    دوست من تا جایی که می دونم 6 ماه طول کشیدن جواب ویزا غیر عادیه! احتمالش هست که ریجکت شده باشی زبونم لال. باید با سفارت آلمان تماس بگیری و پیگیر شی که جواب ویزات چی شده بالاخره. در ضمن فول فاند انگلیسم کم چیزی نیست که بی خیالش بشی! خودت بهتر می دونی که دانشگاههای این کشور خیلی رنکینگای بالایی دارن. پس موقعیت رو از دست نده به نظر من.

سلام دوستان
    من از دانشگاه وین پذیرش دارم تازه ویزا اتریش گرفتم ولی ترجیح میدم برم المان میخواستم بدونم با ویزای D اتریش میشه یه سره رفت المان.مشکلی پیش نمیاد؟؟چون من از دانشگاه بوخوم هم پذیرش گرفتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)