صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 136

موضوع: اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر؛ مشکلات و راه حل ها

Junior Member

پیش فرض مترجم رسمی سفارت آلمان در ایران

سلام خدمت دوستان عزیز. می خواستم بپرسم کسی که هست که مترجم رسمی سفارت المان تو ایران باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مترجم رسمی سفارت آلمان در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon8 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز. می خواستم بپرسم کسی که هست که مترجم رسمی سفارت المان تو ایران باشه؟
    سلام . دقیقا کدوم مدارکو واسه ویزای شینگن باید ترجمه کنیم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام دوستان

من حدودا یک ماهی هست که برای ویزای نیوزلند اقدام کردم . اما الان یه پذیرشی از آلمان دریافت کردم . می خواستم بدونم می تونم واسه ویزا آلمان اقدام کنم؟ و اگه اقدام کنم ممکنه مشکلی برای ویزای نیوزلند به وجود بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wireless Communications Engineering.... Oulu University

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان برای ویزای آلمان و کشورهای دیگر (مشکلات و راه حل ها)

سلام
    من از فنلاند پذیرش دارم برای master و 4 خرداد هم وقت سفارت فنلاند دارم؛ الان هم یکی از بهترین دانشگاه های آلمان برای مصاحبه ایمیل زده و احتمال پذیرشم خیلی بالاست. الان نمیدونم میتونم برای ویزای دانشجویی آلمان هم اقدام کنم؟
    چون میترسم فنلاند کنسل کنم ولی بعدا آلمان ریجکت شم و در واقع هردو دانشگاه از دست بدم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
    دوستان ، من از یکی‌ از دانشگاههای آلمان پذیرش دارم و برای تقریبا دو هفتهٔ دیگه وقت مصاحبه دارم. همینطور ، از یه دانشگاه تو ایتالیا هم پذیرش گرفتم و می‌خوام واسه تشکیل پرونده و ویزا اقدام کنم که اگه احیاناً واسه یکی‌ مشکلی‌ پیش بیاد دیگری رو داشته باشم. می‌خواستم بپرسم که آیا کسی‌ از دوستان اطلاع داره که در حال حاضر اگه توی هر سفارت تشکیل پرونده و درخواست ویزا بدیم آیا برای دیگری مشکلی‌ پیش میاد یا نه و اصلا این کار شدنی هست؟
    ارادتمند

Junior Member mj.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

دوستان سلام
    سفارت آلمان گفت: " اگر شخصی، در یکی از سفارتخانه های متعلق به کشورهای اتحادیه ی اروپا، تقاضای ویزای دانشجویی داده باشد، دیگر اجازه ی چنین درخواستی از سفارت آلمان را ندارد، مگر اینکه تقاضای اولش را در سفارت خانه ی مربوطه، لغو نماید."
    به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل / که گر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم«سعدی» || Where there’s a will, there’s a way

سلام
    من واسه سفارت نروژ اقدام کردم واسه ویزا دانشجویی و مهر تحویل گرفتن سفارت رو پاسپورتمه ولی هنوز جواب ندادن
    از آلمان پذیرشم اومده تازه. میتونم واسه ویزاش اقدام کنم یا باید نروژو کنسل کنم اول ؟

Junior Member

سلام دوستان این تجربۀ شخصیه منه که انجام دادم و برام مشکلی هم ایجاد نشد:

من یک پذیرش از آلمان داشتم و یکی هم از سوئد، و با اینکه آلمان رو ترجیح می دادم ولی برای اینکه اگر یه وقت ویزای آلمان نیومد اون یکی رو از دست ندم حدود 10 روز بعد از مصاحبۀ سفارت آلمان بصورت آنلاین برای ویزای سوئد اقدام کردم ( جالبه بدونید افدام برای ویزای دانشجویی سوئد اگر انلاین باشه نیازی به مصاحبه و بازی های سفارت آلمان رو نداره و کلا خیلی راحت و خوبه). حدود 10 روز بعد از اقدام انلاین بود که تماس گرفتم بهم گفتن با درخواست ویزات موافقت شده و برو سفارت سوئد در تهران برای دادن عکس و اثر انگشت. منم رفتم و عکس و اثر انگشت دادم و بعد از حدود 1 ماه کارت اقامت 1 سالۀ سوئدم اومد.در نهایت ویزای آلمانم هم بعذ از حدود 4.5 ماه اومد. پس طبق تجربۀ من می تونید همزمان برای دو تا کشور سوئد و المان اقدام کنید به شرطی که اول برای المان اقدام کرده باشید

من از المان پذیرش دارم و همسرم از انگلیس. هرکدوم برای کشور مربوطه برای ویزا اپلای کردیم (دانشجویی)
    آیا می تونیم برای کشور مقابل هم به عنوان همراه اپلای کنیم؟ تا بتونیم برای دیدن هم رفت و امد داشته باشیم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام

من الان بعد از یک سال هم زمان! ویزا آلمان و آمریکا اوکی شده اما وقت محدودی دارم و آمریکا خیلی طول می ده تا ویزا رو بزنه و معلوم نیست برسم به ترم.
    به همین خاطر می خوام اول پاسپورت مو بدم به آلمان که ویزا مو بزنه بعد بفرستم برای آمریکا، که اگه به آمریکا نرسیدم آلمان رو از دست ندم.

شما اطلاع دارید که آیا من برای گرفتن ویزای آمریکا به مشکل برمی خورم اگه ویزا آلمان تو پاسم خورده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)