صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: دانشگاه هایی که مدرک زبان نمی خوان...

Member pari1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Translation - Payamenoor University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که مدرک زبان نمی خوان...

transcript یعنی لیست کورسهایی که گذراندم و نمرشون به نظر شما اگر من لیست تمام کتابهایی که گذروندم رو بفرستم برای دانشگاه لاند پرچونگی کردن نیست؟!؟!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

خوبه! پس اگه اينجور گفتن نيازي نيست!
    ولي بازم من اگه بودم امتحان رو مي دادم! چون به نفع خودتونه... من يادم هست كه يكي از بچه هاي پارسال كه هم رشته اي شما بود امتحان داده بود (و يادم مياد اتفاقا" كلي واسه رسوندن نمره اش اين ور اون ور مي زد كه به موقع برسه، من اگه اسم كاربري ايشون رو به ياد اووردم بهتون مي گم تا باهاش تماس بگيريد، الان هم اگه اشتباه نكنم دانشگاه دالارنا هستن)

در ضمن لطفا" سوالات متعدد خود رو پيش از ارسال در يك پست قرار دهيد تا حجم تاپيك بالا نره!!!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

من دوره لیسانسم در رشته حسابداری به زبان انگلیسی تدریس می شد می تونم از تافل معاف بشم؟در ضمن recommendation هم دارم که توش این مورد رو ذکر کرده.اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه.

Member pari1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Translation - Payamenoor University

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    من دوره لیسانسم در رشته حسابداری به زبان انگلیسی تدریس می شد می تونم از تافل معاف بشم؟در ضمن recommendation هم دارم که توش این مورد رو ذکر کرده.اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه.
    توی ترنسکریپتون باید نوشته شده باشه که تدریس به انگلیسی بوده! البته همه دانشگاه ها این موضوع قبول ندارند. همونطور که می بینید استودرا گفته may not پس باید مکاتبه کنید با دانشگاه مورد نظرتون

Wink پاسخ : دانشگاه هایی که مدرک زبان نمی خوان...

آیا در مورد کسی که می خواد تو سوئد برای دوره لیسانس زبان انگلیسی بخونه این موضوع صدق می کنه که به نمره تافل یا آیلتس نیازی نیست؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ATTRACTIVE نمایش پست ها
    آیا در مورد کسی که می خواد تو سوئد برای دوره لیسانس زبان انگلیسی بخونه این موضوع صدق می کنه که به نمره تافل یا آیلتس نیازی نیست؟؟؟؟؟؟
    ليسانس جريانش يكم فرق داره ولي اگه جايي تو program در قسمت Requirements اشاره نشده بهش نيازي نيست ولي اگه نوشته باشه هست!

Junior Member

Question پاسخ : دانشگاه هایی که مدرک زبان نمی خوان...

اصولا آيا دانشگاهي توي اروپاي غربي هست که مجاني باشه يا هزينه تحصيل توش زياد نباشه، براي فوق ليسانس MBA، آيا چنين چيزي هست که پذيرش به شرط بده، پذيرش را بگيريم و مثلا تا دو ماه ديگه نمره زبان را رو کنم براشون؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعات داريد به من بگين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tablighat نمایش پست ها
    اصولا آيا دانشگاهي توي اروپاي غربي هست که مجاني باشه يا هزينه تحصيل توش زياد نباشه، براي فوق ليسانس MBA، آيا چنين چيزي هست که پذيرش به شرط بده، پذيرش را بگيريم و مثلا تا دو ماه ديگه نمره زبان را رو کنم براشون؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعات داريد به من بگين.
    این جور نیست مگه اینکه Late applicationباشه کنار رشته .
    زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    malmo university

پیش فرض پاسخ : زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط mansouri نمایش پست ها
    دوست عزيز همه دانشگاه هاي سوئد مدرك زبان مي خوان و تنها اگر شما در ايران رشته زبان انگليسي خونده باشيد در دانشگاه از ارئه مدرك زبان معاف هستيد. اصولا بهتره زبانتون رو در ايران تقويت كنيد وگرنه به مشكل بر مي خوريد.
    من در استودرا به چنین آپشنی بر نخوردم می شه بگید که به عنوان مدرک زبان ارسال ترجمه مدرک لیسانس زبان کفایت میکنه یا خیر؟
    و اینکه با چه سطحی از آیلتس برابری میکنه مثلا برای رشته هایی که 7 به بالا میخواد هم کفایت میکنه یا حد اقل بحساب میاد. ممنون

پیش فرض پاسخ : زبان

سلام بچه‌ها
    منم یه هم چین مشکلی‌ دارم
    یعنی‌ تاریخ امتحانم بد از ددلاین دانشگاه هست
    یعنی‌ هیچ راهی‌ واسه این مشکل وجود نداره

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)