صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    genetics & animal breeding

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

سلام به همه.
    من فارغ التحصیل رشته ژنتیک و اصلاح دام هستم ( کارشناسی ارشد). کسی هست که تو این رشته برای آمریکا پذیرش گرفته باشه؟ لطفا پیام خصوصی بهو بده اگر کسی هست. ممنون

آیا رشته floral design از گرایش های کشاورزیه؟اگه هست با لیسانس باغبانی میشه ارشد این رشته خوند؟چه کشور هایی این رشته را دارن؟

Junior Member

سلام
    من ارشد تغذیه دام هستم. یه سری اطالاعات در مورد شرایط فاند تو این رشته میخواستم. و اینکه بیشتر روی دانشگاه های کانادا و امریکا فوکوس کنم یا اروپا؟
    ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

Junior Member

سلام
    عذر خواهی میکنم از دوستان شاید نباید این سوال اینجا بپرسم . من چند وقت پیش تو پاسخ یکی از تاپیک های کشاورزی لیست دانشگا ههای کشاورزی دیدم ولی حالا هرچی میگردم پیدا نمیکنم، ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه و یا اگه لیستی از دانشگاههای کشاورزی اروپا، کانادا و استرالیا دارین معرفی کنید. متشکرم

Junior Member

سلام کسی راجع به دکترای شیلات ، بورسیه هاش و .. اطلاعات داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترا

سلام

کسی هست که تونسته باشه کشاورزی تو گرایش توسعه پذیرش گرفته باشه؟اگر کسی موفق شده لطفا شرایطشون رو بفرمایند

Junior Member

Smile پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    سلام ، منم شرایطم تقریبا مثه شماست، کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.5 و کارشناسی ارشد زراعت از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17.80 من تا همین لحظه دو تا مقاله ISI چاپ شده دارم که یکیش اسم اولم 5-6 تا ISI دیگه هم تو راه دارم که به احتمال قوی چاپ میشه که تو یکیش مسئول مقاله و یکیش باز اسم اولم. 2 تا مقاله ISC چاپ شده هم دارم. حدود 2 سال هم توی پژوهشکده بیوتکنولوژی اصفهان به عنوان سرباز امریه کار تحقیقاتی کردم. تافل iBT 87 دارم دقیقا فردا هم امتحان جی ار ای دارم. تا دلتم بخواد تموم جاهای معتبر دنیا ایمیل زدم و تجربه نسبتا خوبی دارم واسه همین فقط 1 پیشنهاد بهت می کنم: زبان زبان زبان زبان زبان. نمره زبان خوب داشته باش هیچی نداشته باش. وقتی میگم خوب منظورم تافل بالای 100 و ایلتس بالای 7 هست. اینارو واسه این میگم که بتونی دانشگاه های معتبر اپلای کنی و فاند بگیری. رقابت شدیده و اونا هم پول مفت به کسی نمیدن واسه همین باید مشتت پر باشه. توصیه من به شما اینه که شما شرایط عمومی رزومت خوبه بچسب به زبان و به فکر یه تافل بالای 100 باش اگه هم واسه آمریکا میخوای جی ار ای بالای 300 در مجموع و رایتینگ بالای 3 حداقل نمره ای هست که باید بهش فکر کنی.
    موفق باشی
    سلام منم کارشناسیم زراعت واصلاح نباتات بود ارشدمم زراعت معدل کارشناسی 14 معدل ارشد 18 یه مقاله دارم که پژوهشیه دارم زبان میخونم و میخوام حتما آمریکا اپلای کنم ولی هیچ تجربه ای ندارم اینکه کدوم دانشگاها رشته ما رو دارن میشه یه مقدار بهم اطلاعات بدی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی کشاورزی, اصلاح نباتات, رازی کرمانشاه

سلام
    من ارشد اصلاحم از رازی کرمانشاه
    میخام امریکا یا کانادا پذیرش بگیرم ولی هیچی نمیدونم
    کسی باشه کمک کنه ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی ار دانشگاه ازاد

پیش فرض پاسخ : پذيرش- رشته هاي كشاورزي

سلام
    اره واقعا در مورد رشته های کشاورزی ادم نمیتونه اطلاعات جمع کنه.ولی دلسرد نشید.کشاورزی رشته خاص و پر درامدی تو اروپا و امریکا حتما میتونیم بریم.

Junior Member

لطفا در مورد رشته شیلات گرایشات اون هم واسه تحصیل در خارج از کشور،شرایط و دانشگاههای مربوطه راهنمایی کنید..
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)