صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

دوستاني كه از دانشگاه هاي مختلف در رشته هاي كشاورزي پذيرش گرفته اند. شرايطشون را كه شامل سوابق تحصيلي، نمره تافل، تعداد مقالات و معدل هست لطفا بگذارند كه به يك جمع بندي برسيم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : پذيرش- رشته هاي كشاورزي

سلام
    كسي از دوستان در رشته كشاورزي نيست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط leilasan نمایش پست ها
    سلام
    كسي از دوستان در رشته كشاورزي نيست؟
    درود

من هم مدتی بود تو تاپیکا گشتم...کسی رو پیدا نکردم...نمی دونم یا کسی نیست یا اگه هست خیلی کمه!
    بخش کشاورزی و محیط زیست تنها جایی که یه بوهایی از زمین و آب و خاک و گل و بلبل میاد )

شما میخاین برای کجا اقدام کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    ببخشيد با تاخير جواب ميدهم. من براي مقطع PhD براي آمريكا، كانادا و يا استراليا مي خواستم اقدام كنم. در واقع هنوز دقيقا مشخص نكردم . ميخواستم بدانم كدام كشور و چه دانشگاهي به ايرانيان بيشتر پذيرش ميدهند.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    ببخشيد با تاخير جواب ميدهم. من براي مقطع PhD براي آمريكا، كانادا و يا استراليا مي خواستم اقدام كنم. در واقع هنوز دقيقا مشخص نكردم . ميخواستم بدانم كدام كشور و چه دانشگاهي به ايرانيان بيشتر پذيرش ميدهند.
    درود...
    شما باید با توجه به شرایط تان تصمیم بگیرید...نمره ی زبان...معدل...مقاله و هزاران فاکتور دیگر...سپس به تاپیک های کشورهای مربوطه برید...اونجا دوستان زیادی منتظر شما هستند

پ.ن:من خودم هنوز پذیرش نگرفتم!

دوستاني كه از دانشگاه هاي مختلف در رشته هاي كشاورزي پذيرش گرفته اند. شرايطشون را كه شامل سوابق تحصيلي، نمره تافل، تعداد مقالات و معدل هست لطفا بگذارند كه به يك جمع بندي برسيم.
    ممنون
    برای بیوتکنولوژی غذایی از دانشگاه وگنینگن هلند برای ژانویه پذیرش دارم:

تافل آی بی تی: 109
    معدل: حدود 17
    دانشگاه: شیراز (دولتی)
    رشته: مهندسی علوم و صنایع غذایی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها

با تبریک فراوان به شما دوست عزیز...

دانشگاه وگنینگن هلند دانشگاه معروفیه تو کشاورزی....
    شرایطتتون از جمله تافل و معدلتوت عالی است...نمی توانستید برای آمریکا یا کانادا اقدام کنید؟مخصوصا کانادا که شنیده ام بهترین جا برای تحصیل و کار در صنایع غذایی است؟
    شما شرایطتون رو گفتید...میشه بگید چقدر شهریه میدید؟ایا بورس گرفتید یا خیر؟!خرجتان تقریبا چقدر می شود؟چرا هلند رو به عنوان انتخاب نهایی تان انتخاب کردید؟یآیا برای جاهای دیگر هم اقدام کرده بودید یا نه؟
    گرایشتون مشخص شده از الان؟اگه اشتباه نکنم تو ایران دو گرایش بیوتکنولوژی صنایع غذایی و دیگری مدیریت کارخانه باشه...درسته؟
    من برای هلند مدتی است به تکاپو افتاده ام ولی هنوز چند صباحی گذشته و جواب ای میل هایم را هنوز دانشگاه نداده است

ببخشید از این همه سوالاتی که پرسیدم...آخه بچه های کشاورزی که می بینیم از خود بیخود میشیمخیلی کمن بچه های کشاورزی تو فروم

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    با تبریک فراوان به شما دوست عزیز...

دانشگاه وگنینگن هلند دانشگاه معروفیه تو کشاورزی....
    شرایطتتون از جمله تافل و معدلتوت عالی است...نمی توانستید برای آمریکا یا کانادا اقدام کنید؟مخصوصا کانادا که شنیده ام بهترین جا برای تحصیل و کار در صنایع غذایی است؟
    شما شرایطتون رو گفتید...میشه بگید چقدر شهریه میدید؟ایا بورس گرفتید یا خیر؟!خرجتان تقریبا چقدر می شود؟چرا هلند رو به عنوان انتخاب نهایی تان انتخاب کردید؟یآیا برای جاهای دیگر هم اقدام کرده بودید یا نه؟
    گرایشتون مشخص شده از الان؟اگه اشتباه نکنم تو ایران دو گرایش بیوتکنولوژی صنایع غذایی و دیگری مدیریت کارخانه باشه...درسته؟
    من برای هلند مدتی است به تکاپو افتاده ام ولی هنوز چند صباحی گذشته و جواب ای میل هایم را هنوز دانشگاه نداده است

ببخشید از این همه سوالاتی که پرسیدم...آخه بچه های کشاورزی که می بینیم از خود بیخود میشیمخیلی کمن بچه های کشاورزی تو فروم

پیروز باشید
    در کانادا دانشگاه گالف و مک گیل بیشتر در صنایع غذایی مطرح هستند و در امریکا کرنل، کالیفرنیا (دیویس)، ارگان و چند دانشگاه دیگر.
    با این حال، بررسی هایی که توسط استاد دانشگاهی نزدیک به من که خودشان یا در بیشتر این محل ها بوده اند و یا به نحوی آشنا است بمن ثابت کرد که وگنینگن برای هدفی که من دارم مناسب ترین است.
    شهریه نسبتا بالا است و حدود 10000 یورو در سال است. کل هزینه دو سال را دانشگاه حدود 41000 یورو ارزیابی کرده است. در سطح ارشد باید خودتان بپردازید. رشته بیوتکنولوژی را انتخاب کرده ام.
    در مورد پاسخ دادن نیز بسیار راضی هستم در اسرع وقت به ای میل هایم پاسخ دادند و کارها را ردیف کردند.
    اگر سوال خاصی هست میتوانید پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام و با سپاس فراوان
    اگر امکان دارد بگویید برای چه دانشگاه هایی اقدام کردید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها

Junior Member

سلام، نمی دونم چرا قسمت مربوط به رشته کشاورزی اینقدر سوت و کوره؟ آدم نا امید میشه. همه پست ها هم که مال حداقل یه سال پیشه. کسی واسه PhD پذیرش نگرفته، نتایج رو اینجا بذاره ما هم استفاده کنیم؟

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)