صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman63 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    بلهisi هست،برای full fund روی استرالیا هم یعنی می تونم حساب کنم؟چون شنیدم خیلی سخت گیرند و بعضی از دوستانم با شرایط خیلی بهتر از من البته توی رشته های دیگه موفق نبودند.
    در مورد کانادا اطلاعاتم خیلی کمه و فکر نمی کردم نوی رشته من پذیرش بده.
    تو رشته های اینچنینی خب پذیرش کمتر از رشته های فنی هست ولی صفر نیست...مهمترین مسئله در قدم اول چک کردن سایت دانشگاه ها و پیدا کردن دپارتمان مربوطه و اساتیدی که با زمینه کاری شما مچ باشن هست...تماس با اساتید خیلی میتونه مهم باشه. البته برا پاییز 2014 از الان میل زدن برا کانادا زوده ولی برا استرالیا اگه اشتباه نکنم باید الان شروع کنید. ددلاین های استرالیا متفاوته...ببین دوست من پذیرش استرالیا هم بستگی به شانستون داره باز...مقاله ISI اونجا خیلی مهمه و اگه مقالاتتون خیلی معتبر باشه باز شانستون بالا میره...ضمنا شما برا استرالیا تنها رو G8 فوکوس نکنین...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

سلام
    من کارشناسی مهندسی کشاورزی باغبانی با معدل 15.40 دانشگاه تهران و ارشد بیوتکنولوژی با معدل 17.10 از دانشگاه تهران دارم .
    3 تا مقاله ISI دارم . 2 تا اسم اول یکی اسم چهارم / یک مقاله کنگره خارجی / 4 تا هم مقاله کنگره داخلی بین المللی دارم . توی NCBI هم 20 تا توالی گیاه ثبت کردم.
    دارم زبان می خوانم اما هنوز مدرک زبان ندارم .
    میخوام ببینم توی استرالیا یا کانادا چقدر احتمال داره که بتونم فول فاند پیدا کنم ؟ در ضمن چه مدرک زبان با چه نمره هایی لازم دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agricultural management from azad.u.rasht.master

سلام. من ارشد مدیریت کشاورزی گرفتم.می خوام بدونم رشته های مرتبط در مقطع دکتری کدومن؟ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در اختیار من و بقیه دوستانی ک مایلند بدونن قرار بدن.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من می خواستم برای
    اکتبر سال بعد اقدام کنم برای دکتری در خارج از کشور برای رشته عمران-محیط زیست یا منابع آب یا سایر گرایش های مرتبط اقدام کنم.
    رشته ام
    "سازه های آبی" هست و موضوع پایان نامه ام هم نیاز زیست محیطی و مهندسی رودخانه بود
    دانشگاه علوم تحقیقات تهران ارشد گرفتم معدل هم 18/2
    مقاله داخلی (مجله و کنفرانس) 6 تا دارم، 3 تا ژورنال خارجی هم فرستادم که در دست بررسی هستش
    برای زبان هم دارم می خونم فکر کنم تا عید آماده امتحان تافل باشم.
    دو تا سوال اصلی دارم:
    -کدوم کشورها برای فاند مناسب می تونم اقدام کنم و احیانا کدوم دانشگاه؟
    -اساسا برای اکتبر 2014 می شه اپلای کرد یا فرستم کمه؟
    خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط artimizia نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی کشاورزی باغبانی با معدل 15.40 دانشگاه تهران و ارشد بیوتکنولوژی با معدل 17.10 از دانشگاه تهران دارم .
    3 تا مقاله ISI دارم . 2 تا اسم اول یکی اسم چهارم / یک مقاله کنگره خارجی / 4 تا هم مقاله کنگره داخلی بین المللی دارم . توی NCBI هم 20 تا توالی گیاه ثبت کردم.
    دارم زبان می خوانم اما هنوز مدرک زبان ندارم .
    میخوام ببینم توی استرالیا یا کانادا چقدر احتمال داره که بتونم فول فاند پیدا کنم ؟ در ضمن چه مدرک زبان با چه نمره هایی لازم دارم؟

سلام ، منم شرایطم تقریبا مثه شماست، کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 13.5 و کارشناسی ارشد زراعت از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17.80 من تا همین لحظه دو تا مقاله ISI چاپ شده دارم که یکیش اسم اولم 5-6 تا ISI دیگه هم تو راه دارم که به احتمال قوی چاپ میشه که تو یکیش مسئول مقاله و یکیش باز اسم اولم. 2 تا مقاله ISC چاپ شده هم دارم. حدود 2 سال هم توی پژوهشکده بیوتکنولوژی اصفهان به عنوان سرباز امریه کار تحقیقاتی کردم. تافل iBT 87 دارم دقیقا فردا هم امتحان جی ار ای دارم. تا دلتم بخواد تموم جاهای معتبر دنیا ایمیل زدم و تجربه نسبتا خوبی دارم واسه همین فقط 1 پیشنهاد بهت می کنم: زبان زبان زبان زبان زبان. نمره زبان خوب داشته باش هیچی نداشته باش. وقتی میگم خوب منظورم تافل بالای 100 و ایلتس بالای 7 هست. اینارو واسه این میگم که بتونی دانشگاه های معتبر اپلای کنی و فاند بگیری. رقابت شدیده و اونا هم پول مفت به کسی نمیدن واسه همین باید مشتت پر باشه. توصیه من به شما اینه که شما شرایط عمومی رزومت خوبه بچسب به زبان و به فکر یه تافل بالای 100 باش اگه هم واسه آمریکا میخوای جی ار ای بالای 300 در مجموع و رایتینگ بالای 3 حداقل نمره ای هست که باید بهش فکر کنی.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی ارشد خاکشناسی ام با معدل 15.97 از دانشگاه صنعتی اصفهان. یه علمی پژوهشی و یه isi تحت داوری و دو تا کنگره پذیزش نهایی دارم. تو مراحل اخر یه ثبت اختراع هستم. تصمیمم برای اپلای قطعیه . نمره زبان ندارم. نمیدونم از کجا شروع کنم و برای کجا اقدام کنم؟ تافل یا ایلتس؟ از الان باید به استادا ایمیل بزنم برای فاند؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام دوستان من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی از وین اتریش دارم، معدلم بالا هستش ولی مدرک زبان فعلاً ندارم. 2 تا ISI هم دارم. الان 2 سالی شد که از فارغ التحصیلیم میگذره، در محیط اینجا شرایط خیلی از کشورها رو پرسیدم و اطلاعات نسبتاً خوبی رو پیدا کردم. در اسپانیا هم زندگی کردم، شرایط برای دکترای کشاورزی در اونجا نسبتاً خوبه،ولی هنوز دنبال گزینه های دیگه هم هستم. دوستانی که در زمینه کشاورزی بیشتر تحقیق داشتن بنظرشون برای کدوم کشور میشه برای دکترا به زبان انگلیسی اقدام کرد... اخذ فاند هم برام مهمه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Agribusiness & Managerial Economics
    Agricultural Economics
    Agricultural Systems Management
    Biological & Agricultural Engineering
    Natural Resources Development
    Ecosystem Science and Management
    ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز شما با توجه به شرایط خوبتون، بهتر اینه که با اساتید دانشگاهی در ارتباط باشید، تا راحتتر بتونید فاند رو اخذ کنید. برای کانادا نمره IELTS حداقل 7 یا نمره TOEFL حداقل 90 رو نیاز دارید تا با توجه به امتیازات خوبتون بتونید فاند بگیرید. اگر فاند TUITION WAVE باشه، 12000 تا 15000 دلار رو معمولاً سالانه میتونید بگیرید، ضمن اینکه شهریه دانشگاهی هم ندارید... پس اول از همه مدرک زبانتون رو بگیرید بعدش ارتباط با استاد... موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    برا دکترای ترویج کدوم دانشگاهها رو میتونید معرفی کنید
    کدوم کشور ها تو این رشته دانشگاههای فعال دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)