صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش- رشته هاي كشاورزي

سلام دوستان
    من اینقدر فروم رو گشتم تا اینجا رو پیدا کردم
    فکر کنم فقط ما چندنفر هستیم که رشتمون کشاورزیه
    مدرکم مهندسی تولیدات دامیه با معدل 13 از دانشگاه آزاد البته قبل از این ترم معدلم 14.10 بود ولی متاسفانه یه حرکتی زدم که معدلم شد این و تافل 90 هم دارم
    روی یه مقاله هم دارم کار میکنم
    به نظرتون شرایطم چطوره میتونم به فکر اپلای کردن باشم (چقدر مقاله میتونه معدلم رو بپوشونه )
    من که خیلی دوست دارم برم آلمان ولی شماها شرایطکدوم کشور رو برای من مناسب میبینید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط dayanoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اینقدر فروم رو گشتم تا اینجا رو پیدا کردم
    فکر کنم فقط ما چندنفر هستیم که رشتمون کشاورزیه
    مدرکم مهندسی تولیدات دامیه با معدل 13 از دانشگاه آزاد البته قبل از این ترم معدلم 14.10 بود ولی متاسفانه یه حرکتی زدم که معدلم شد این و تافل 90 هم دارم
    روی یه مقاله هم دارم کار میکنم
    به نظرتون شرایطم چطوره میتونم به فکر اپلای کردن باشم (چقدر مقاله میتونه معدلم رو بپوشونه )
    من که خیلی دوست دارم برم آلمان ولی شماها شرایطکدوم کشور رو برای من مناسب میبینید

عزیز جان سلام
    من هم مهندسی علوم دامی خوندم و خوشحالم که بلاخره یه هم رشته ای پیدا کردم. واقعا در مورد معدلت متاسفم چون خیلی از شانس ها رو ازت می گیره اما باز هم ناامید نباش. من خودم برای استرالیا اقدام کردم البته نیم نگاهی به سوئد و هلند هم دارم. برای رشته ما استرالیا بهترین گزینه هست و البته بعضی از ایالات آمریکا که البته من خودم هیچ اطلاعاتی درباره آمریکا ندارم. البته سوئد رو هم خیلی ها توصیه می کنند. البته فکر می کنم شما می تونی با مدرکت برای رشته های مرتبط با صنایع غذایی ( مثل صنایع گوشت یا شیر) اقدام کنی.
    اما اولین توصیه من به شما تمام کردن پروژه تحقیقاتیت و چاپ اون در یک مجله معتبر است. اکیدا

Junior Member

سلام rafat جان
    مرسی از اینکه جوابمو دادی
    من اصلا به استرالیا فکرنمیکنم چونکه توانایی مالی استرالیا رو ندارم (درسال فقط$ 25000 تا هزینه زندگیه) آمریکاهم که بجز ویزاش به معدل من نمیخوره من حداکثر$ 1200 در ماه میتونم هزینه بکنم
    من بیشتر به فکر آلمان هستم و یه دانشگاه کشاورزی پیدا کردم که توی شهر کاسل هستش البته هنوزتحقیقاتم رو روی بقیه کشورها شروع نکردم
    در مورد این تغیر رشته هم اگه میشه یه توضیحی بده که خیلی ممنونت میشم
    درضمن برای شماره نظام مهندسی هم اقدام کردی؟ بدرد رزومه میخوره؟
    ویرایش توسط dayanoosh : November 15th, 2010 در ساعت 07:21 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

dayanoosh عزیز
    در مورد تغییر رشته باید بگم که در اروپا بعضی رشته ها هست که نزدیک به رشته ماست مثل رشته های مرتبط با صنایع غذایی و پروسسینگ که روی غذا انجام می شه به قول خودمون صنایع تبدیلی. توی سایت دانشگاه ها که چک کنی می نویسه که با چه مدرک لیسانسی می تونی برای اون رشته اقدام کنی. ولی خوب اگه خیلی پرت باشه فکر نمی کنم امکانش باشه!!
    برات پیام خصوصی گذاشتم. خبرم کن.
    البته آدرس سایت دانشگاه و برات می ذارم که چک کنی:
    www.slu.se/en

بقیه دوستان هم اگر خواستند استفاده کنند بگم که این آدرس سایت یکی از دانشگاه های کشاورزی سوئد هست که از همین امروز
    یعنی اول دسامبر ثبت نام برای ترم پاییز 2011 رو شروع کرده.

Junior Member

من ارشد صنایع غذایی از دانشگاه دولتی شیراز با معدل 67/15 دارم مقالات و همایش داخلی و کتاب هم دارم آیلتسم 6.5 شده و برای اکثر دانشگاههای خوب کانادا اپلای کردم . از هر 5 ایمیل 1 جواب گرفتم بعضی گفتند ظرفیتشون تا دو سال دیگه پر شده بعضی استادا گفتند که دارن بازنشسته میشن و... فقط یک کنفرانس تلفنی با پروفسور جونز و دکتر ایک از دانشگاه منیتوبا برایfunctional food داشتم اونا از رزومه ام راضی هستند و دارن برام فاند جور میکنند. بهم گفتند که خودت هم دنبال فاند باش. امیدوارم که کارم به زودی درست بشه. از شماها میخوام که با امید و اعتماد به نفس کاراتون پیش ببرید.

سلام من لیسانس تولیدات گیاهی دارم با معدل 13 نمیدونید که کدو دانشگاه کانادا میتونم اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دایانوش عزیز
    پیامی که برام گذاشتی فقط حاوی فوروارد پیام خودم بود. اگر منظور خاصی داشتید لطفا مجددا ارسال کنید.
    faran عزیز
    تبریک می گم. امیدوارم به زودی فاند بگیری و راهی بشی. برای ما هم دعا کن. باز هم در ارتباط با ما باش. رشته من و دایانوش عزیز از جهاتی با شما مرتبط است. ممنون
    angel عزیز
    خوش آمد می گم. من به شخصه اطلاعاتی درباره کانادا ندارم اما احتمالاfaran عزیز کمکت می کنه. نگران نباش. من هم اگر اتفاقی اطلاعاتی بدست آوردم در اختیارت قرار میدم. موفق باشی

ApplyAbroad Veteran

دوستان لطقا در تاپیک به طرح سوالات مربوطه بپردازید و از طرح سوالات شخصی شدیدا پرهیز کنید!

امیدوارم از این به بعد شما دوستان خودتان مدیر خودتان باشید

Junior Member

faran عزیز بهتون واقعا تبریک میگم, من هم ارشد صنایع غذایی هستم و میخوام واسه phd کانادا اقدام کنم ولی هنوز کاری نکردم. شما خودتان شخصا واسه مکاتبه با استید اقدام کردید؟؟ آخه من هیچ استادی رو اونطرف نمیشناسم. میشه یک راهنمایی در مورد دانشگاههای کانادا که ظرفیت پذیرش در مقطع phd رو دارند بهم بدین. با توجه به اینکه پایان نامه و مقالاتم بیشتر روی food safety متمرکز بوده , به نظر شما آیا میتونم واسه کانادا پذیرش بگیرم؟
    (من لیسانس و ارشدم از دانشگاه آزاد بوده با معدل حدود 16- با 2 مقاله مروری همایش داخلی- 1 مقاله فارسی داخلی و 1 مقاله isi هم فعلا submit شده دارم). ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
    من کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش ابیاری و زهکشی هستم
    معدل16 وخورده ای
    ایلس4.5 یا5
    طرح های مطالعاتی دارم
    اصلا دانشگاهی هس که رشته منو داشته باشه؟کجا؟
    راهنمایی کنید چه کشوری برم ؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)