صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش- رشته هاي كشاورزي

راستش من خیلی وارد نیستم توی کار کردن با این انجمن ها و نمی دونم چطوری باید پیام خصوصی بذارم. من هنوز برای زبان اقدام نکردم. گرایشم هم میوه کاریه

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط nbf نمایش پست ها
    راستش من خیلی وارد نیستم توی کار کردن با این انجمن ها و نمی دونم چطوری باید پیام خصوصی بذارم. من هنوز برای زبان اقدام نکردم. گرایشم هم میوه کاریه
    حواسم نبود شما اولین ارسالته! پس اولین کار شما این که نحوه کار با این سایت رو یاد بگیرین...نوار بالایی، سوالات متداول رو یه نگاه کنید.....زبان خیلی مهمه بدون اون نمیشه کاری کرد. در مورد گرایش میوه کاری خب معمولا از بقیه گرایش های دیگه باغبانی شایع تره تو دنیا...استرالیا، نیوزیلند و خب آمریکا که تو همه چیز حرف داره برا گفتن...من حتی اساتید کانادا رو هم دیدم که تو میوه کاری رزومه های خوبی داشتن....باید به مجموع شرایطتون نگاه کنید.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

دانشگاه هایی وجود داره که مدرک زبان رو از ابتدا نخوان؟ البته توی رشته کشاورزی و باغبانی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد حشره شناسی کشاورزی دارم خواستم ببینم کسی تا به حال اقدامی داشته در این زمینه یا خیر ؟ شرایط پذیرش و .. .
    خیلی ممنون ازتون
    Hello dear friend.
    Happy to see you here. U made me glad. It seems you are looking for any help to find more info about admission requirement and... Did you do any endeavor on this major??

Junior Member

I am entomologist too

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nbf نمایش پست ها
    دانشگاه هایی وجود داره که مدرک زبان رو از ابتدا نخوان؟ البته توی رشته کشاورزی و باغبانی
    خب عموما شما باید هنگام اپلای نمره زبان (تافل یا آیلتس) رو هم بفرستین....اکثر کشورها و دانشگاه ها هم در دنیا نمره زبان میخوان....اگر نمره زبانتون از حداقل دانشگاه پایین تر باشه یا ریجکت میشین یا گاها پذیرش کاندیشنال میدن (یعنی برین تو دانشگاه کلاس زبانش شرکت کنید) ولی خب در این صورت هم گاها برای گرفتن ویزا دچار مشکل میشین یا باید در دانشگاه مقصد کلی پول برا کلاس زبان خرج کنید.

بچه ها من لیسانس کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی گرگان دارم با معدل 14/44 ، ارشد اصلاح نباتات از آزاد کرج با معدل 17، میخوام دوباره برا یک مستر مرتبط با کشاورزی دانشگاه های آلمان یا هلسینکی فنلاند اقدام کنم، به نظرتون شانس دارم؟ TOEFL IBT هم قراره امتحان بدم، 2 تا مقاله هم دارم مینویسم، لطفا راهنماییم کنین مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshka نمایش پست ها
    بچه ها من لیسانس کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی گرگان دارم با معدل 14/44 ، ارشد اصلاح نباتات از آزاد کرج با معدل 17، میخوام دوباره برا یک مستر مرتبط با کشاورزی دانشگاه های آلمان یا هلسینکی فنلاند اقدام کنم، به نظرتون شانس دارم؟ TOEFL IBT هم قراره امتحان بدم، 2 تا مقاله هم دارم مینویسم، لطفا راهنماییم کنین مرسی
    میشه بپرسم چرا مسترو میخواید تکرار کنید دوست عزیز؟ معدل ارشدتون هم که خوبه....

خوب چون دانشگاه آزاد مسترم، به من گفتن مخصوصا فنلاند برا دکترا پذیرش نمیده، بهتر یه رشته مرتبط اپلای کنم بعد از مستر برم دکترا،برای آلمان هم اینو شنیدم، حالا نمیدونم تا چه حد درسته، بعدم کسی رو ندارم آلمان یا فنلاند که بره برام با استادا صحبت کنه برا دکترا و...، یکی از دوستام برادرش آلمان بود ، دنبال کاراش بود استاد پیدا کرد براش و کاراش انجام شد ، نمیدونم نظر شما چیه؟ بهتر چیکار کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshka نمایش پست ها
    خوب چون دانشگاه آزاد مسترم، به من گفتن مخصوصا فنلاند برا دکترا پذیرش نمیده، بهتر یه رشته مرتبط اپلای کنم بعد از مستر برم دکترا،برای آلمان هم اینو شنیدم، حالا نمیدونم تا چه حد درسته، بعدم کسی رو ندارم آلمان یا فنلاند که بره برام با استادا صحبت کنه برا دکترا و...، یکی از دوستام برادرش آلمان بود ، دنبال کاراش بود استاد پیدا کرد براش و کاراش انجام شد ، نمیدونم نظر شما چیه؟ بهتر چیکار کنم؟
    پیشنهاد میکنم این تاپیک هارو ببینید و از بچه های اونجا سوالتون رو بپرسید که بیشتر به نحوه پذیرش در فنلاند و آلمان آشنایی دارن.
    شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول حتما خوانده شود)

شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان

اعتبار مدرک دانشگاههای ایران در آلمان(سراسری، آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی و ...)

سوالاتتون رو در این تاپیک ها مطرح کنید خیلی بهتره. چون اینجا مساله رشته نیست. عمومیه
    آرزوی موفقیت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)