صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 130

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم دریایی و اقیانوسی

پیش فرض پاسخ : پذيرش- رشته هاي كشاورزي

سلام

منم آلودگی دریا خوندم
    دوست دارم واسه دکترا برم خارج از کشور

ولی نمیدونم چطور باید اقدام کنم و کدوم دانشگاهها هستن که این رشته رو دارن

ممنون میشم راهنماییم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط HMM نمایش پست ها
    با سلام
    بنده هم همین مدرک رو دارم ولی تصمیمم برای اروپاست، نمیدونم به چه اسمی این رشته ارائه میشه، هرچی گشتم agrometeorology پیدا نکردم، علاقه مندیم هم تو زمینه خرداقلیمه و هم تغییراقلیم، ممنون میشم چند دانشگاه در اروپا به من معرفی کنین که این رشته رو داشته باشه
    سلام
    من بعد از یک سال دوباره این صفحات را نگاه می کنم. دلیل تاخیر در پاسخ این است.
    از کدام دانشگاه هستید؟
    اما برای جستجو باید این لغات را جستجو کنید:
    Agricultural Meteorology - Ag Meteorology - agronomy - Agro-Meteorology - و ...

اما یادت باشه که فقط یک دانشگاه در آمریکا و کانادا هست که دقیقا رشته ما را برای دکترا ارائه کرده و آن هم دانشگاه Iowa در آمریکاست.
    اساتید جالبی نداشت. به هر هال اگه سوالی هم داشتی در خدمتم.
    موفق باشی

Banned

پذیرش های بنده:

1. نام رشته تحصیلی و مقطع آن: PhD Earth Observation (Application of Remote Sensing in Aricaltural Meteorology
    2.نام دانشگاه مقصد: University of Calgary
    3.نام دانشگاه کارشناسی ارشد: تهران
    4.معدل کارشناسی ارشد: 17.05
    5. نمرهGMAT یاGRE : لازم نبود
    6.نمره آیلتس: 7.0
    7.تعداد و نوع مقالات: 8 تا مقاله (1 دونه ISI و مابقی پژوهشی) و دو تا کتاب تالیفی در زمینه رشته خودم
    8.سابقه کار: 3 سال تدریس در دانشگاه دولتی
    9.مقدار و نوع کمک هزینه دریافتی: بورسیه دکترای اعزام به خارج وزارت علوم ایران
    10.نحوه و زمان اطلاع رسانی در مورد پذیرش و توضیحات مربوطه: پس از دو ماه، از طریق ایمیل سپس از طریق نامه رسمی که پذیرش را به آدرس منزل پست کردند
    11.تماس با اساتید قبل از اپلی: بله، هم قبل از Apply از طریق ایمیل اجازه گرفتم و هم بعدا در تماس بودیم قبل از پذیرش هم در Skype قرار گذاشتیم و صحبت کردیم

البته بنده علاوه بر این از دانشگاه Washington State (USA و دانشگاه Technology Sydney استرالیا هم پذیرش دارم. که وزارت علوم از بین این سه تا پذیرش، کانادا را قبول کرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان. امیدوارم شما هم بلاخره از زحماتتون نتیجه لازم را بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

PhD in crop growth modelling
    University of Bonn
    Full fund
    13 :ISI papers
    IELTS: 6

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bonner نمایش پست ها
    PhD in crop growth modelling
    University of Bonn
    Full fund
    13 :ISI papers
    IELTS: 6
    سلام با تبریک بخاطر این موفقیت باحال اوضاع مقاله هم که توپه اولش با استاد رابطه برقرار کردین یا برا open position اپلای کردین؟....یه کوچولو در مورد کارایی که کردین، توضیح بدین ممنون میشم. همه اینجا استفاده می کنیم.
    مرسی
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    خواهش میکنم. اولش یه ارتباط گرفتم با یکی از پروفسورای اونجا بعد رفتم 7 ماه روی یک پروژه بین المللی کار کردم تو دانشگاه بن بعد اقدام کردم برای این پوزیشن، 3 بار رفتم مصاحبه انستیتو و دانشگاه. 2-3 روز قبل برگشتنم دعوت نامه بهم دادن برای اول اکتبر یه Research assistant پوزیشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    سلام با تبریک بخاطر این موفقیت باحال اوضاع مقاله هم که توپه اولش با استاد رابطه برقرار کردین یا برا open position اپلای کردین؟....یه کوچولو در مورد کارایی که کردین، توضیح بدین ممنون میشم. همه اینجا استفاده می کنیم.
    مرسی
    سلام
    خواهش میکنم. اولش یه ارتباط گرفتم با یکی از پروفسورای اونجا بعد رفتم 7 ماه روی یک پروژه بین المللی کار کردم تو دانشگاه بن بعد اقدام کردم برای این پوزیشن، 3 بار رفتم مصاحبه انستیتو و دانشگاه. 2-3 روز قبل برگشتنم دعوت نامه بهم دادن برای اول اکتبر یه Research assistant پوزیشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lurk نمایش پست ها
    سلام،من فوق ساز ه های آبی دارم چه رشته ای رو می تونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری انتخاب کنم که نزدیک رشته ام باشه اخه بعید می دونم این رشته در خارج از ایران وجود داشته باشه.ممنون
    سلام.من هم مهندسی آب خوندم و برای ارشد میخوام رشته شما رو ادامه بدم.لطف میکنید از راهنمایی کنید که تا الان چیکار کردید و تجربه اتون هم در اختیارم بذارید؟احتمالا دیگه ایران هم نباشید.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

سلام دوستان من رشته م باغبانی-گیاهان دارویی هست. ولی خب با این تقسیم بندی تو کشورهای دیگه نیست...خیلی از اساتیدی که روی گیاهان دارویی کار میکنن تو دپارتمان های دیگه ای مثل زراعت، بیوشیمی، داروسازی و ... هستن. حالا اگه نزدیکترینشون که زراعته رو در نظر بگیریم، به نظرتون عاقلانه ست برم با یه استادی که موضوع تز در رابطه با گیاهان دارویی میده کار کنم ولی دپارتمان زراعته؟ مجبورم کورس های زراعت رو پاس کنم که راستش زیاد دوست ندارم...کسی هست که در این مورد نظری داشته باشه تو این تاپیک سوت و کور!!1
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی كشاورزي و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته م باغبانی-گیاهان دارویی هست. ولی خب با این تقسیم بندی تو کشورهای دیگه نیست...خیلی از اساتیدی که روی گیاهان دارویی کار میکنن تو دپارتمان های دیگه ای مثل زراعت، بیوشیمی، داروسازی و ... هستن. حالا اگه نزدیکترینشون که زراعته رو در نظر بگیریم، به نظرتون عاقلانه ست برم با یه استادی که موضوع تز در رابطه با گیاهان دارویی میده کار کنم ولی دپارتمان زراعته؟ مجبورم کورس های زراعت رو پاس کنم که راستش زیاد دوست ندارم...کسی هست که در این مورد نظری داشته باشه تو این تاپیک سوت و کور!!1
    بهترین راه همینه زراعت هم زیاد بد نیست! به نظرم بهتره برین سراغ بیوشیمی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)