نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درخواست راهنمایی

پیش فرض درخواست راهنمایی

سلام دوستان نمیدونم این بخش رو برای طرح سوالم درست انتخاب کردم یا نه ، در هرصورت ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید

من و همسرم پرونده مهاجرت به کانادا داریم و طبق برنامه ریزی هامون باید تا الان کار ما درست میشد که خوب بنا به دلایلی هنوز این اتفاق نیوفتاده و معلوم نیست کی درست بشه .
    واقعا دیگه توان موندن در ایران رو نداریم و میخوایم تا درست شدن این موضوع به هر طریقی شده هرجایی شده به غیر از ایران این مدت رو زندگی کنیم

شما چی پیشنهاد میکنید ؟
    ارسال مدارک : 2011/03 فایل نامبر : 2011/جولای نامه آپدیت : 2014/آوریل رشته حسابداری- همسر عمران-فرانسه b2-b2.دریافت نامه انتظار اکتبر 2015

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی

یه جوری نوشتین طاقت زندگی توی ایران نداری دلم برای خودم سوخت که اینجام :-(

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    یه جوری نوشتین طاقت زندگی توی ایران نداری دلم برای خودم سوخت که اینجام :-(
    اره واقعا منم دلم به حال خودم سوخت ...
    ولی به نظره شما شرایط زندگی تو ایران فراهم هست؟انصافا؟

از اینجا بریم هر جا باشه مهم نیست!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    اره واقعا منم دلم به حال خودم سوخت ...
    ولی به نظره شما شرایط زندگی تو ایران فراهم هست؟انصافا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط enter_the_love نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم این بخش رو برای طرح سوالم درست انتخاب کردم یا نه ، در هرصورت ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید

من و همسرم پرونده مهاجرت به کانادا داریم و طبق برنامه ریزی هامون باید تا الان کار ما درست میشد که خوب بنا به دلایلی هنوز این اتفاق نیوفتاده و معلوم نیست کی درست بشه .
    واقعا دیگه توان موندن در ایران رو نداریم و میخوایم تا درست شدن این موضوع به هر طریقی شده هرجایی شده به غیر از ایران این مدت رو زندگی کنیم

شما چی پیشنهاد میکنید ؟
    شرایط زندگی فراهمه دوست عزیز !!
    این ور هم خبری نیست که !!! این ور آب فقط با تعریف هدف های یه مهاجره که معنا و پیدا میکنه و به قولی خبری توش پیدا میشه !
    بدون اون هدف ها به نظر شخصی من مملکت هر کسی براش بهترین جای دنیاست!
    اینی که یکی بگه توان ادامه دادن ندارم اگه احساسیه که حرف اشتباهیه کاملا و مهاجرت فقط بدترش میکنه
    اگه بر اساس هدفی این حرف داره گفته میشه باید به اون هدفی که با دیر شدن زمان رسیدن بهش توان موندن توی حالت قبل رو از دست میدین شک کرد!!

شرایط توی ایران به نظر من فراهمه. درجه این فراهم بودن ممکنه بر اساس اهداف یه فرد فرق کنه و حتی به اینجایی برسه که این فراهم بودن زندگی درجه ش توی مهاجرت بیشتر از توی کشور موندن بشه که بعدش فرد تصمیم به مهاجرت میگیره. ولی در حالت عادی همون داخل کشور هم به نسبتی شرایطی داره. اینه که کل ۸۰ میلیون ادم نمیان مهاجرت کنن! و دقیق تر بخواییم بگیم ۱۰۰ در ۱۰۰ دوستانی مثل من و شما نمیان مهاجرت کنن و خیلی ها میمونن حتی با اینکه میتونن این کار رو بکنن ولی تصمیم به موندن میگیرن و اتفاقا موفق هم هستن و حالشونم خیلی خوبه و از خیلی های خارج از وطن هم بهتر دارن زندگی میکنن

بحث خیلی کلیه در این مورد

موفق باشید

دوستان این که وطن یا خارج از وطن برای هر کسی بهشت یا جهنم هست یه بحث کاملا شخصی هست و موضوع این تاپیک هم نیست لطفا فقط در جهت موضوع تاپیک راهنمایی کنید ممنون ازتون
    ارسال مدارک : 2011/03 فایل نامبر : 2011/جولای نامه آپدیت : 2014/آوریل رشته حسابداری- همسر عمران-فرانسه b2-b2.دریافت نامه انتظار اکتبر 2015

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط enter_the_love نمایش پست ها
    دوستان این که وطن یا خارج از وطن برای هر کسی بهشت یا جهنم هست یه بحث کاملا شخصی هست و موضوع این تاپیک هم نیست لطفا فقط در جهت موضوع تاپیک راهنمایی کنید ممنون ازتون
    دوست عزیز
    شما اگه دنبال راهتمایی خاصی هستین گفتنش کاری نداره که بگیم: یه ماشین دربست کنید و از مرز رد بشید و برید هر جایی که راحتید و دوست دارید زندگی کنید!
    همه حرف در رابطه با سوالتونه. کسی هم از بهشت و جهنم وطنی و غیر وطنی صحبتی نکرده! شما تکلیفتون اتفاقا خیلی معلومه و اپشن هاتون معلوم تر و واضح تر
    یا باید همون کار کانادتون رو صبر کنید درست شه یا اینکه برای یه کشور دیگه ای با توجه به شرایطتتون اقدام کنید (هیچ کس نمیتونه اسم جایی رو براتون بیاره چون شرایط شما رو فقط خودتون میدونید و بس!) یا اینکه نهایتا از راه تحصیلی اقدام کنید که اگه اون اپشنتون بود شاید قبل راه مهاجرتی کانادا انجامش میدادید. جواب دقیق سوال شما همین چند جمله ست و نه بیشتر. و فکر میکنم خیلی هم واضحه
    یه بحث دیگه هم به این ختم میشه که شما چطور به این جمله میرسید که میگید : دیگه توان موندن در ایران رو نداریم و میخوایم تا درست شدن این موضوع به هر طریقی شده هرجایی شده....

من فقط بهتون پیشنهاد کردم و عرضم کردم که نظر شخصیمه ( و ممکنه برای شما درست نباشه و کاملا اینو درک میکنم)
    شما به نظر من باید اون جمله تون رو تحلیل کنید. چون با اون جمله وقتی مهاجرت میکنید پی خیلی چیزها رو باید به تنتون بمالید که خیلی هاش رو ممکنه الان خبر نداشته باشید
    اگه برای مهاجرت هدفی دارید که هیچ ولی اگه همه هدفتون خلاصه میشه توی همون جمله به نظرم بهش بیشتر فکر کنید
    اگه هدف هست حالا تحصیلی یا کاری خب در همون راستا هم تلاش میکنید و مقدماتش رو اماده یا اماده تر میکنید و مطمینا بهش میرسید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان .
    من ب دلايلي بايد از ايران برم .کارشناس مترجمي زبان انگليسي دارم با معدل کل 15.28 و نه سال در آموزشگاه هاي معتبر تدريس کردم.
    ميخواستم راهنماييم کنيد. کدوم کشور و چطور ميتونم فول فاند بگيرم و بتونم در اونجا کار کنم تا از لحاظ مالي بتونم سرمايه اي داشته باشم. هر کشوري ک بتونم توش پيشرفت کنم از لحاظ مالي ...

سلام دوستان. من برادرم انگلیس زندگی میکنه و متاهل هست و اتفاقا از مهاجرتش هم راضیه و خیلی ها تعجب میکنند از اینکه چرا من اقدام نمیکنم برای مهاجرت. از بعضی هم سن و سالهای خودم میشنوم که مگه کسی هم هست که دلش نخواد بره خارج و هر کی مونده ایران، بدلیلی مجبور بوده بمونه. بنظرم مهاجرت به عوامل زیادی بستگی داره و ممکنه برای یک فردی مناسب باشه و برای فرد دیگه ای نباشه. خیلی ها رو دیدم که بدون مطالعه و بررسی و در نظر گرفتن شرایط و قوانین دقیق سایر کشورها و مسائل فرهنگی و اجتماعی اقدام به مهاجرت میکنند و در نهایت اون توقع و ایده آلی که درنظر گرفته بودن برآورده نمیشه یا بهبود خیلی اندکی اتفاق میفته. طبیعتا کار و تحصیل در کشورهای پیشرفته مزایایی داره ولی دلیل نمیشه که شما سر راهتون دیگه هیچ مشکلی نداشته باشید و تک تک شرایط بهبود محسوسی داشته باشه.
    من قصد رد کردن مهاجرت رو ندارم بلکه تجربه برادرم ثابت کرده باید وقتی مهاجرت کرد که درک درستی از جمیع شرایط داشته باشم و برآیند مزایا و معایب رو برای شخص خودم لحاظ کنم و اونموقع هست که در صورت مهاجرت آمادگی مشکلات و سختیها رو دارم و با بروز اونها دلسرد نمیشم و توی ذوقم نمیخوره. وقتی میبینم بعضی افراد از خبر خارج رفتن دوستان و آشنایانشون، جوری حسرت میخورن انگار اون فرد همه مشکلاتش تا آخر عمر حل شده، یاد دهه قبل می افتم که خیلی ها کنکور رو تنها راه موفقیت میدونستن در صورتیکه افراد موفق زیادی هستند که لزوما تحصیلات بالایی ندارن.
    مهاجرت اگه آگاهانه صورت بگیره میتونه خیلی هم عالی باشه و بهبود و پیشرفت محسوسی در زندگی فرد به وجود بیاره.

Junior Member

سلام، من یکی از اهدافم مهاجرت و تحصیل توی رشته‌ی ام بی ای هستش. دوست دارم توی دانشگاه های کانادا این رشته رو بخونم. تازه کنکور دادم و موندم کدوم رشته رو انتخاب کنم و مهاجرتش راحت تر باشه. مهندسی کامپیوتر یا مدیریت بازرگانی که دوستش دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)