صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: زندگی و کار در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی و کار در جمهوری چک

سلام. کسی میدونه گرفتن ویزای کاری چقدر طول میکشه؟

سلام، درخواست راهنمایی برای ویزای کار؟ کسی نیست یا اینکه بخش دیگه ای قرار داره؟

برای ویزای کار بعد از تکمیل مدارک و تحویلش به سفارت(حالا اینکه وقت سفارت رو چقدر طول بکشه بهتون بدن ) حداقل سه ماه بررسی مدارک در وزارت کشور چک طول میکشه ، بعد از تایید مدارکتون در وزارت، سفارت بهتون یک ویزای 60 روزه میده تا بیاید چک و کارت اشتغالتون رو بگیرید.
    یکم جزییات بیشتره اگر سوال خاصی دارید بگید، چون من اخیرا این مراحلو انجام دادم.

یعنی حتما باید اسپانسر از چک داشته باشید؟ یا اینکه مثل استرالیا باید مهارتتتون رو ثابت کنین بهشون؟

من قبل از هر چیزی از سمت یک شرکت( بعد از اپلای کردن برای کارشون و انجام مصاحبه های کاری) دعوت به همکاری شدم و روال عادی اقدام برای اجازه کار تو اروپارو طی کردم.نمیدونم مهارتی هم خود کشور پذیرش داشته باشه یا نه.

ممنون از پاسختون، با توجه به زبان اونجا، از چه طریقی تونستید برای کار اپلای کنین؟ ( البته شاید فضولی باشه سوالم، ولی اگر روال خاصی داره ممنون میشم بفرمایید)

Junior Member

سلام همسر من دعوتنامه داره از شرکت معتبری در پراگ برای اینکه بره برای مصاحبه نهایی.چندتا مصاحبه اسکایپی انجام داده و قبول شده.فردا وقت مصاحبه سفارت داره میخواستم راهنمایی کنید چی ممکنه بپرسن؟
    و ۴ جون باید اونجا باشه اینکه دعوتنامه داره کارش بهتر پیش خواهد رفت؟
    من برای شما درخواست دوستی دادم اگه ممکنه قبول کنید چند تا سوال از حضورتون دارم.

Junior Member

همسر بنده از طریق اپلای در لینکدین اقدام کردن و همه‌چیز هم به انگلیسی انجام شده تابحال.

Junior Member

این مرحله که شما گفتید بعد از ورود به چک انجام میشه؟

Junior Member

سلام دوستان من به تازگی همسرم از شرکتی در چک برای کار تایید شدن. میخواستم بدونم کسی تجربه گرفتن ویزای کار داره و شرکت همسرم گفتن اصل مدارک رو بدیم سفارت این موضوع صحت داره؟ در باره ویزای همسر اصلا نتونستم اطلاعات مفید گیر بیارم که چقدر زمان میبره و همزمان امکانش هست؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)